[DOGRYWKA]

Na kogo oddajesz swój głos?

Czas głosowania minął 14 mar 2014, 17:54

Zorzynek
18
50%
Eff
18
50%
 
Liczba głosów: 36

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

[DOGRYWKA]

Postautor: smisiv » 10 mar 2014, 17:54

Obrazek

------------------------------
Dogrywka


Uwaga, głosujący oraz uczestnicy.
Ilość głosów na Eff oraz Zorzynka do ostatniego momentu była bardzo podobna i różniła się jednym punktem. Wcześniejszego dnia Eff miała głosów 13, a Zorzynek 14 - a już następnego Zorzynek nadal 14, a Eff już 15. Podobnie wyglądało to przez ostatnie kilka dni, plus minus jeden głos w dowolną ze stron.

"Ubezpieczyłem" konkurs na taką okoliczność i napisałem w głównym regulaminie taki oto punkt.
IV. Głosowanie (...)
6. W przypadku bardzo wyrównanej walki, lub nawet remisu, uznaje się metodę "dogrywki" - a więc ponownego głosowania przez użytkowników, ale tylko pomiędzy dwoma najlepszymi uczestnikami.
W związku z tym, że losy tego głosowania potoczyły się w taki oto sposób, otwieram ponowne głosowanie, nazywane dogrywką.

Niektórym osobom może się to wydać kontrowersyjne. Jednak według mnie najrozsądniejszym wyjściem jest upewnić się, kto faktycznie jest najlepszy. Nie chcę w żaden sposób umniejszać ani laureatom, ani pozostałym osobom, które otrzymały mniej głosów. Po prostu tak wyglądają konkurs: wygrywa tylko jedna, najlepsza osoba, poprzez sprawiedliwy wybór wszystkich użytkowników. Nie osoby, która zadecydowała o przewadze jednym punktem.

Do wyboru jest więc dwóch kandydatów. Zapoznajcie się jeszcze raz z ich pracami, które umieszczam poniżej. Ponownie zastanówcie się nad najlepszym. Bądźcie bardziej surowi i wymagający. Która praca zasługuje na pierwsze miejsce?

------------------------------


Czas trwania głosowania dogrywkowego: od 10 do 14 Marca.

Ankieta zostaje automatycznie ustawiona na równe 96 godzin.[/center]


Zobacz pracę Zorzynka:


[spoiler]Nowy wystrój miał sprawić, że dom będzie wyglądał przytulnie, ale nowocześnie, i przyciągnie parę Simów wraz z psem lub kotem. Czy efekt zadowoli potencjalnych kupców?

Przedpokój i salon

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Cichy kącik i kuchnia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jadalnia

Obrazek

Obrazek


Rzut

Obrazek
[/spoiler]

Zobacz pracę Eff:


[spoiler]:sweet:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jadalnia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Salon:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kuchnia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rzut:

Obrazek
[/spoiler]

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Crux » 10 mar 2014, 21:03

haha Beka Milion! XDDD
Na forum jest pełno fanów trójki, tymczasem w dogrywce dwie prace z dwójki :P
Tak trochę śmiesznie to wygląda :D
Mój głos po dłuższym zastanowieniu i dogłębnym obejrzeniu prac ponownie powędrował do Zorzynka. Gdybym miał swoją decyzję przemienić na procenty wyglądałoby to tak:
Zorzynek 51%
Becia 49%
:curious:

Awatar użytkownika
Vogue
Posty: 350
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:51

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Vogue » 10 mar 2014, 21:09

Ja mam trochę wątpliwości co do tego, czy faktycznie powinna być dogrywka. Praca, która de facto zwyciężyła, otrzymała i tak ponad połowę głosów w przeliczeniu procentowym, a zwyczajowo w takim przypadku nie robi się drugiej tury :D przewaga owszem nie jest miażdżąca, ale fakt posiadania >50% głosów jest chyba poważną przesłanką do tego, by tej dogrywki nie robić. No ale wchodzę tu w polemikę z regulaminem konkursu, chciałem tylko wyrazić swoją opinię na ten temat :)
av by jackob

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Guuki » 10 mar 2014, 22:23

Jestem za pracą Zorzynka całym sercem. W jego pracy czuć klimat "dwójki", nie zepsuł jej obiektami nieoficjalnymi. Bardzo dobra prezentacja.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Dejmian » 10 mar 2014, 22:53

Podzielam zdanie Gucia. Z całym szacunkiem, ale ta druga praca jest po prostu brzydka.

Awatar użytkownika
Blady Krfawy Kamyczek
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 156
Rejestracja: 15 gru 2013, 18:33

Postautor: Blady Krfawy Kamyczek » 11 mar 2014, 0:25

Boże, jak ja bym chciał móc być którymś z tych dwóch - umieć tak domy przerabiać ;-; No ale nic nie zrobię - w każdym razie serce mówi: "Zorzynek!", gdyż ten maxis jest C.U.D.O.W.N.Y. *o* Jednak mózg woła: "Eff", którego praca jest tak bardzo, bardzo, ale to BARDZO taka jak z katalogu! o3o NO I CO WYBRAĆ? No Jezu! : / :c
GDYBY KRFAWY MIAŁ CZARNE WŁOSY, TO BY NIE BYŁ BLONDYNEM. :swelol:

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: salberg » 11 mar 2014, 20:04

Cieszę się, że te dwie prace doszły do finału, bo między nimi dwoma się wahałem. Dom Zorzynka jest kolorowy i żywy, i ma ten klimat dwójki. Natomiast dom Eff jest bardzo dopracowany, jakby był zbudowany specjalnie do sesji zdjęciowej. Przez pewien czas się nie mogłem zdecydować, ale ostatecznie głos oddałem na Zorzynka.

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 11 mar 2014, 20:16

piersza praca podoba mi sie tylko pod wzgledem kolorystycznym, zas 2ga praca jest hmmm. idealna pod kazdym wzgledem.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Jackob » 11 mar 2014, 20:46

Coś czuję, że ta dogrywka nie rozjaśni sprawy. Będzie pewnie taka sama sytuacja. :/
Swój głos oddałem na Zorzynka gdyż nie zepsuł on klimatu "dwójki" nieoficjalnymi obiektami.

Awatar użytkownika
Vogue
Posty: 350
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:51

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Vogue » 11 mar 2014, 21:04

a co tu do rozjaśniania? jeden głos różnicy wystarczy.
av by jackob

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Jackob » 11 mar 2014, 21:18

W poprzednim głosowaniu tak było i jest dogrywka i tu również co chwilę jest różnica jednego głosu.

Awatar użytkownika
Vogue
Posty: 350
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:51

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Vogue » 11 mar 2014, 21:46

ale tu rozstrzyga różnica jednego głosu, poprzednio nie
av by jackob

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: lemurek6 » 11 mar 2014, 22:09

Zagłosowałem.
Ocenię tutaj te dwie prace. Dodam na początku, że obie są naprawdę fantastyczne.
Praca Zorzynka jest naprawdę ładna, przemyślana. No i najbardziej wyróżnia się tym, że jest bez CC. Gdyby dodatki nieoficjalne były niedozwolone, to na pewno ta praca by wygrała. Ale CC jest dozwolone, więc czemu by z tego nie skorzystać?!
Natomiast praca Eff wygląda jak z katalogu! Wszystko stonowane, pasujące do siebie, przemyślany styl i rozmieszczenie mebli. Do tego domu mógłbym się wprowadzić. Fakt, że jest tu użyte dużo CC (i to nie w stylu maxisa), ale moim zdaniem, bez nich Eff nie udałoby się osiągnąć tak fenomenalnego efektu.

Awatar użytkownika
Loki
Posty: 17
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:24

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Loki » 12 mar 2014, 20:33

Ja będe konsekwentna: Eff

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: [DOGRYWKA]

Postautor: Kapitan Indra » 13 mar 2014, 18:40

Ja też będę konsekwentna. Poprzednio zagłosowałam na Eff, to i teraz tak samo :P W pracy Zorzynka czegoś, według mnie, brakuje... :|
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość