Ukryte cechy

Dział poświęcony trzeciej generacji Simów.
Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Ukryte cechy

Postautor: aesthetea » 28 gru 2013, 19:06

Obrazek
Ukryte cechy – występują w grze The Sims 3. Są one ukryte dla gracza, czyli nie ma on opcji wyboru ich w trybie tworzenia Sima. Sim może je zdobyć jedynie, gdy jego rodzic był NPC, lub wykonywał zawód powiązany z cechą.

Piroman – U dziecka strażaka pojawia się nowa opcja "Spal coś w pobliżu". Tej opcji można użyć tylko na parceli domowej, a ogień się nie rozprzestrzeni. Zawiera w sobie cechę poniżej.
Niewrażliwy na Ogień – Dziecko strażaka nie umrze z powodu ognia. Ponadto tą cechę posiada również Kościlda.
Rockman – Dziecko Sima na szczycie kariery muzycznej szybciej osiąga szczyt tej kariery oraz szybciej uczy się grać na gitarze.
Włamywacz – Dziecko złodzieja ma nową opcję: "Podkradnij się tutaj".
Smakosz Pizzy – Nastrój dziecka dostawcy pizzy poprawia się po zjedzeniu Pizzy.
Nie Bałagani – Dziecko pokojówki... po prostu nie bałagani!
Potrafi Salutować – Dziecko Sima na szczycie kariery wojskowej potrafi Salutować (pojawia się interakcja w "'Przyjazne" -> "Salutuj'"). Gdy mamy dodatek Pokolenia, to Simowie po szkole wojskowej oraz uczęszczający na skauting również mają tę opcję.
Potrafi Zatrzymać Włamywacza – Dziecko Stróża Prawa (Najwyższy Poziom Kariery) potrafi zatrzymać Włamywacza!
z simswikia

Czy u któregoś z waszych simów ujawniły się te cechy?

mod odblokowujący cechy: http://modthesims.info/d/343046
Obrazek


Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Ukryte cechy

Postautor: Guuki » 28 gru 2013, 22:27

O rany, gram tyle lat w TS3 a o tych ukrytych cechach pierwsze słyszę (czytam) :O .
Ciekawe ile jeszcze gra skrywa przed nami tajemnic...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Ukryte cechy

Postautor: Kasim Hazim » 28 gru 2013, 22:32

Nigdy nie ujawniła mi się ukryta cecha. xD W sumie pierwszy raz o nich słyszę. :P
Ale w sumie dobry pomysł mieli z tymi cechami :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Ukryte cechy

Postautor: Jackob » 28 gru 2013, 22:42

Słyszałem o nich już dawno, ale przyznam się, że tylko raz udało mi się taką zdobyć.
Dziecko mojej złodziejki dostało cechę włamywacza. Odkryłem to dopiero gdy było nastolatkiem. :P

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Ukryte cechy

Postautor: Cain » 28 gru 2013, 23:35

Wiedziałem o nich od bardzo dawna - i nigdy nie zdobyłem jednej z nich. :P
Pomysł z tym mieli ciekawy, ale szkoda, że tylko NPC ją mają. Fajnie by było, gdyby taki strażak nabywał ją wraz z rozwojem swojej kariery.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Ukryte cechy

Postautor: Darkling » 29 gru 2013, 9:34

Znam te cechy od bardzo dawna. ;) Na 100% miałem już te z salutowaniem, powstrzymywaniem włamywacza i piromana. :P Możliwe że miałem też rockmana, ale nigdy nie zauważyłem u siebie tej cechy.
Poza tym "niewrażliwi na ogień" są też wymyśleni przyjaciele, ale wraz z ożywieniem ich ta cecha chyba znika. Natomiast piromanami jest kilku Simów, którymi już od początku możemy grać, np. Beau Merrick z Bridgeport. ;)

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: Ukryte cechy

Postautor: Dziub-Dziub » 29 gru 2013, 12:57

Nie miałem jeszcze żadnej z tych cech ;(
Obrazek Obrazek

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Ukryte cechy

Postautor: Śliwka » 29 gru 2013, 13:01

Świetna sprawa z tymi cechami. Pamiętam, że moje pierwsze dziecko w TS3 miałam, że strażakiem i dziecko miało tą cechę Piromaniak, ale wtedy nie zwróciłam na to uwagi.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości