The Sims 3 - Pogaduszki

Dział poświęcony trzeciej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 24 wrz 2016, 19:30

Te ceny w STORE to jakaś komedia. Chodzik 508 punktów.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 24 wrz 2016, 19:51

Ja wciąż mam złudną nadzieję na jakieś mega stałe obniżki cen całego asortymentu. :D
Już tyle lat po premierze TS3, parę lat od zakończenia serii, a ceny jak były wysokie, tak są nadal.
Czasami tylko są naprawdę świetne okazje w ramach Dziennej Promocji, Obniżki, czy Zaproponuj mi coś, i wtedy można wyłapać fajne rzeczy za niską cenę, ale tak to normalnie masakra. Tym bardziej, że pudełkowych SimPoints, tych 1000 SP za 19,90 zł, już się w sklepach nie dostanie, więc trzeba kupować przez neta za minimum 25 zł (w Origin za 33 zł).
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 24 wrz 2016, 21:44

No są nadal wysokie, ale teraz sporo osób albo wraca do 3 albo chce ją kupić bo nie są zadowoleni z 4. Ja sama na orginie mam wszystkie rozszerzenia i w sumie to nawet momentami zastanawiałam się czy nie inwestować w SP do 3, bo jednak kusiły mnie nie które pakiety na store. 3 nadal jest atrakcyjną grą, która więcej ma do zaoferowania niż marna i okrojona 4. Tutaj przynajmniej dowolnie można zmienić kolor mebli, ścian, podłóg,ubrań a nawet włosów simów.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 lis 2016, 23:14

Dostanę zaraz cholery. Co to jest za cholerstwo? Gdzie ta parcela niby jest?

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: książę » 12 lis 2016, 17:31

Spróbuj położyć w tym miejscu kilka działek 1x1, możliwe, że teren się „odblokuje”.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 19 lis 2016, 10:30

Do tej pory zawsze grałam na epickiej długości życia tym razem postanowiłam, że czas to zmienić i w 3 wykonać wyzwanie wielopokoleniowe. 3 ma wiele możliwości a kariera Polityczna sprawia, że nasz sim poznaje całe mnóstwo innych simów. Ja uwielbiam te możliwości, które nam daje trzecia generacja serii the sims. Może i trzecia generacja ma błędy i jest kiepsko zoptymalizowana, ale przynajmniej nie mamy ograniczeń i spokojnie możemy chodzić po całym otoczeniu oraz odwiedzać sąsiadów bez ekranów ładowania.
Ogrodnictwo w tej części też nie jest takie proste, bo tylko niektóre rośliny możemy sadzić od 0 poziomu co jest bardzo fajne, albo też umiejętność charyzmy do rozwoju, której potrzebni są nowi znajomi oraz przyjaciele, co nas skłania do wychodzenia simami z domu i poznawania innych mieszkańców okolicy w której mieszkamy. Może i są tutaj królicze nory w których znikają nasi simowie, ale moim zdaniem to jest lepsze niż znikanie tak po prostu gdy się idzie do pracy. Dodatki do tej serii wnoszą sporo dzięki czemu mamy jeszcze więcej możliwości opowiadania historii naszych simów. The sims 3 podbiło ostatnio moje serce i nie prędko z tej części zrezygnuje.

Chmurka
Posty: 25
Rejestracja: 03 lut 2017, 16:51

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Chmurka » 10 lut 2017, 23:13

Ta wersja Simsów jest jedną z moich ulubionych zaraz po dwójce, tak sobie pomyślałam, że tworzenie Sima trwa u mnie najdłużej niż sama rozgrywka w mieście. :D

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 11 lut 2017, 2:05

Ja też uwielbiam 3 i najwięcej godzin mam przegrane właśnie w 3 na orgin. U mnie tworzenie sima nie trwa jakoś mega długo za to budowa domu lub też przebudowa gotowego domu trochę czasu zajmuje.
Obecnie coraz częściej korzystam z narzędzia tworzenia stylu dzięki czemu moje simy mają oryginalne domy oraz ubiór, a nawet kolor włosów i oczu.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 cze 2017, 13:13

Włączyłam grę po kilku miesiącach i znów przymula jak nie wiem co. Wymagania spełniam aż nadto. Sześć dodatków tylko a muli przy przewijaniu, tekstury wolno się ładują.
CC mam w zbiorczych plikach, trochę obiektów że Store..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 29 cze 2017, 13:09

U mnie najbardziej się zacina w MF, a obecnie w nim gram. Jakoś już przywykłam do tego w 3, że gra się tnie. Czasami też się zacina gdy simką jestem we Francji lub na studiach w akademiku.

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 29 cze 2017, 20:05

Na moim lapku (co prawda gamingowym) trójeczka działa płynnie ze wszystkimi dodatkami, akcesoriami oraz kilkoma rzeczami ze Store co sprawiło, że powróciłem do gry na jakiś czas <3 Trójka jest świetna, serio. Tyyyyyyyyyyyle opcji, tyyyle wszystkiego... Ba, czasem nawet więcej, niż potrzeba. :D

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 29 cze 2017, 20:52

to prawda 3 ma całą masę atrakcji i w niej nie ma nudy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 27 maja 2018, 13:35

TS3 wciąż potrafi zaskoczyć czymś nowym. Po wprowadzeniu Simki na parcelę pojawił się komunikat, że działka jest zarobaczona i czy chcę podjąć wyzwanie pozbycia się szkodników. Zgodziłem się. Wszędzie były robale i chwasty. Nic z tym jednak nie robiłem, bo nawet fajnie to wyglądało, a po chwili przyszedł gościu z laboratorium z pytaniem, czy może zebrać parę robaków do badań.
Niestety nie kontynuowałem rozgrywki, musiałem wyjść do menu bez zapisywania. Ciekawe co by było dalej.
No i jestem zaskoczony. Pierwszy raz takie coś. Nie mam pojęcia, czy takie wydarzenia pojawiają się od podstawki, czy doszły z jakimś dodatkiem, niemniej jest to całkiem sympatyczne urozmaicenie - i urealnienie - gry. :yes:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 27 maja 2018, 19:44

To jest od podstawy. W grze jest 5 typów wyzwań, które mogą się pojawić losowo, kiedy wprowadzamy rodzinę do nowego domu. Z duchami, ze śmieciami, upadek meteorytu, powódź i zarobeczenie. Jeśli przyjmie się wyzwanie można uporządkować działkę samemu, albo przyjąć pomoc NPC który przyjdzie. Osobiście nigdy mi się żadne nie trafiło chociaż próbowałam kiedyś specjalnie przeprowadzać cały czas Sima by zobaczyć jak to wygląda :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 27 maja 2018, 21:34

W takim razie ja chyba miałem szczęście, bo jedno z tych wyzwań miałem już przy moim pierwszym graniu w trójkę zaraz po jej premierze. xD Od tamtego czasu jeszcze kilka razy trafiłem na te wyzwania, ale nie jestem pewny czy na wszystkie 5 rodzajów.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 18 cze 2018, 12:42

3 mnie ostatnio zaskoczyła, bo ojciec chciał wypedzic swoją córkę z domu co.było dla mnie mega zaskoczeniem. Nie wiem czemu chyba muszę poprawić im relacje.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 paź 2018, 20:30

Tak więc mam nowego PC, stacjonarny, dobry procesor, 16Gb RAM, GTX 1070 a gra się przycina z 5 dodatkami. Tekstury się doczutują na oczach. Normalnie porażka
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 11 paź 2018, 15:59

Ja też mam nowy komputer (od prawie roku), mam zainstalowane wszystkie dodatki i w moim przypadku gra działa bardzo płynnie...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 paź 2018, 16:43

:unsure: hm
A masz jakies mody, CC?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 11 paź 2018, 21:22

Mam tylko Master Controllera


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości