The Sims 3 - Pogaduszki

Dział poświęcony trzeciej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 03 wrz 2014, 17:58

LGR prezentuje swoje subiektywne zestawienie najgorszych i najlepszych dodatków oraz pakietów akcesoriów:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=puMYeBRTsHs[/youtube]

Jak zwykle można nieźle się uśmiać. Zachęcam do obejrzenia. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 03 wrz 2014, 18:19

Kompletnie się z gościem nie zgadzam - dwa dodatki, które są dla mnie czymś co POWINNO być podstawie (na tej samej zasadzie, co przyszłe dodatki z basenami i małymi dziećmi do czwórki) - czyli "Pokolenia" i "Cztery Pory Roku" - są zdecydowanie za wysoko. Sam fakt, że wydano te rzeczy jako osobno płatne dodatki już obniża ich ocenę - na dodatek mamy bardzo mało zawartości, biedę z nędzą. Jak dla mnie bez wątpienia samo dno serii (nie biorąc pod uwagę przyszłych czwórkowych dodatków).

To, jak dobre są dodatki, mierzę po zawartości jaką wnoszą i ilości czasu jaką można przy nich spędzić. Dla tego dla mnie najlepsze były "Wymarzone Podróże" i uważam, że wydanie jednego, bardzo dużego dodatku wakacyjnego ma większy sens niż pudełkowanie rzeczy wyciętych z podstawy, czy wciskanie na siłę elementów nadnaturalnych - a i bez nich to wciąż ciekawa odskocznia od rutynowej rozgrywki i codzienności w simsach.

Na miłe słowo zasługuje też "Studenckie Życie", pochwaliłbym też "Karierę" i "Po Zmroku", gdyby były o wiele bardziej rozbudowane i gdyby zwyczajnie wciągały na dłużej.

Nie kupowałem akcesoriów, ale chyba nie muszę mówić, które z nich były absolutnie najgorsze i tylko pokazały najnowszą reputację serii - "Słodkie Niespodzianki Katy Perry". Zgadzam się z tym gościem, to największe g###no, jakie EA wypuściło podczas trzeciej generacji Simsów - a czwartej to ja już nawet nie komentuję, boję się wiedzieć jakie podobne rewelacje nadchodzą w ciągu najbliższych pięciu lat.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 27 wrz 2014, 12:43

Natknęłam się na takie coś:

Obrazek

Ktoś coś wie na ten temat ?

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 27 wrz 2014, 13:40

Wygląda jak fanowski twór, pewnie ktoś robi kolekcję i stworzył okładkę w stylu akcesoriów.

edit. nawet jest napisane "by..."
Obrazek


Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 27 wrz 2014, 14:09

Tak tak to nie EA stworzyło tylko fan Justin58(jakoś tak)ale czy to jakieś legalne czy co ?znalazłam to tutaj http://mysims3blog.blogspot.com/2012/07 ... asims.html... chciałam sie dopytać czy to można od tak ściągnąć itp.

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 27 wrz 2014, 14:13

Przeciez ludzie tworzą cc cały czas, nie rozumiem czemu miałoby to być nielegalne.
Obrazek


Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 27 wrz 2014, 16:59

To wy nie pamiętacie czasów fanowskich pakietów akcesoriów do TS2? Miały one instalator, okładkę, czasem nawet wydanie płytowe. Były to między innymi Holidays, Erotic Dreams itp. Najwyraźniej zrobili coś takiego w TS3 też.
Co do tamtej fryzury... Zwykłe CC, nie wiem o co chodzi.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 27 wrz 2014, 17:38

Nie wglebialam sie w to bo sobie mysle ze wy lepiej bedziecie wiedzieli..cos tam wyczytalam ze nielegalne to jest dlatego sie pytalam bo korci mnie taki dodatek ale nie chce miec jakiegos nielegalnego burdlu na laptopie ;) ale jak spoko to fajnie :)

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 27 wrz 2014, 19:15

Niby czemu miałoby to być nielegalne? Gdyby było to by w simsach nie było specjalnego systemu do wgrywania dodatków od użytkowników... Przecież nawet na oficjalnej Giełdzie Wymiany ich pełno. Nielegalne jest tylko sprzedawanie ich za prawdziwe pieniądze.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 wrz 2014, 23:09

A niech mi ktoś powie, dlaczego Simowie w The Sims Średniowiecze wyglądają dużo ładniej niż w regularnej The Sims 3? W TSŚ mają ładniejsze tekstury twarzy, bardziej realistyczne; lepiej zrobione oczy oraz włosy, które nie wyglądają jak miotła albo płaski papier...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 28 wrz 2014, 23:12

Też się dziwię dlaczego Simowie z TS3 nie wyglądają tak jak ci z TSŚ, skoro trzecia generacja poszła w kierunku ich bardziej realistycznego wyglądu. Daliby radę to zrobić przedtem i szkoda, że udało im się dopiero przy Średniowieczu.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 28 wrz 2014, 23:35

Jak wiecie nienawidzę tej części i twierdzę, że jest hańbą dla serii, ale wytłumaczcie mi: dlaczego tak samo szybko jak mi się trójka ze wszystkimi dodatkami nudzi tak szybko mnie The Sims Średniowiecze bez dodatku wciąga? Nie rozumiem tego zwłaszcza że wszystko co związane z trójką jest dla mnie złe i budzi obrzydzenie... W TSŚ nawet grafika mi się podoba...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 29 wrz 2014, 0:12

No bo w TSŚ grafika jest na prawdę ładna. Tekstury są bardziej wyraziste i charakterystyczne, jest dużo więcej szczegółów tego wszystkiego, a jak ktoś się dobrze przyjrzy to zauważy, że już wtedy zaczynały im się ciągoty do grafiki komiksowej w stylu TS4, bo są bardzo podobne elementy. Drewniane meble mają styl bardzo podobny, takie grube i ze specyficznymi brzegami :) A twarze i włosy są na prawdę śliczne... ehh, EA...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 29 wrz 2014, 14:34

Nadal mylicie grafikę ze stylem... Grafika jest taka sama, a tak naprawdę w TSŚ to jest UPROSZCZONA. Po prostu TSŚ jest bardziej realistyczne STYLOWO. O ile EA prezentuję TS3 jako zabawną codzienną grę, to z TSŚ chcieli zrobić coś bardziej poważnego, co by pasowało do poważnego stylu średniowiecznego. W końcu Średniowiecze nie jest realistyczniejsze jedynie pod względem samego stylu graficznego- dochodzi tam karmienie piersią, ślub w kościele, religia itp...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 02 paź 2014, 23:26

Ja mam wszystko już do the sims 3 i ostatnio trochę gram, ale po obejrzeniu filmików z 4 3 mnie szybko nudzi. No cóż póki, co nie mam innego wyjścia i gram w, 3 w której próbuję urozmaicać sobie trochę grę. Jak na razie kiepsko mi to wychodzi. Zobaczę ile z kochaną 3 wytrzymam zresztą teraz grać często nie będę bo się studia zaczęły więc mniej czasu na grę. Co jest plusem bo dzięki temu wytrzymam jakoś z 3 do zakupu 4.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 19 paź 2014, 17:01

Jak dla mnie, jest to najlepsza część ze wszystkich. <3 Szybko mi się ładuje, nie nudzi mi się. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 19 paź 2014, 19:42

Nadal uważam, że na akcesoria mi trochę szkoda kasy. Kiedy w wakacje była taka duża promocja, kupiłam wszystkie dodatki co mi brakowały. To plus cc mi do szczęścia wystarczą. Nie mogę się doczekać żeby ulepszyć mój komputer, aż trójka będzie ładniej śmigać. <3
Obrazek


Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 20 paź 2014, 11:08

U mnie od początku zagrania w TS3 po dzień dzisiejszy stwierdzam że jest najlepszą częścią :) :wub:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 paź 2014, 14:20

Kiedyś uwielbiałam grać, teraz ponownie zainstalowałam i jakoś nie mogę. Wszystko mnie irytuje... Te ciemne wnętrza, święcące się meble.. Ta powolność, stanie przed czynnością i zastanawianie się...
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 20 paź 2014, 15:34

Mam teraz taką ochotę pograć w trójkę, zbudować w końcu jakiś dom, czy po prostu sobie poklikać po grobowcach... Cały czas mam coś "ważniejszego", ech... :bored:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości