Co udało nam się osiągnąć w grze

Dział poświęcony trzeciej generacji Simów.
Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Co udało nam się osiągnąć w grze

Postautor: simunia » 14 mar 2015, 0:19

Pomyślałam, że fajnie będzie jak podzielimy się swoimi osiągnięciami w 3.

Osiągnęłam 10 poziom kariery detektywa oraz Naukowca, Medycznej.
Rozwinęłam 10 poziom malarstwa jazdy konnej oraz logiki simem.
Osiągnęłam 3 poziom wizy w Chinach i zdobyłam topór pangu.
I na razie to tyle odemnie ;-) jak sobie coś przypomnę to dopiszę.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Co udało nam się osiągnąć w grze.

Postautor: Guuki » 14 mar 2015, 10:03

Ja się cieszę, że zdobyłem wszystkie odznaki z "Rajskiej wyspy", bo z żadnego innego dodatku nie udało mi się zdobyć wszystkich, zawsze parę mega trudnych zostawało.
Ale ogólnie dumny jestem z moich wszystkich 243 odznak na MyPage'u.
Jeśli chodzi o samą grę to bardzo się cieszyłem z odblokowania wszystkich dzikich wysp w Isla Paradiso, pięcio-gwiazdkowego kurortu, znalezienia toporu Pangu, wygrywania zawodów jeździeckich, uwolnienia dżina z lampy, przemiany lalki Wymyślonego Przyjaciela w prawdziwego Sima, ukończenia studiów, i pewnie wiele jeszcze takich sympatycznych momentów by się znalazło, ale nie pamiętam. :)
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Co udało nam się osiągnąć w grze

Postautor: JamesSinatra » 14 mar 2015, 13:04

Jak gram rodzinami, w których jest wielu Simów to staram się, żeby każdy miał inną karierę i zawsze dążę do 10 poziomu, więc podejrzewam, że udało mi się osiągnać 10 poziom każdej kariery z podstawy i z kilku dodatków.

Podobnie z pragnieniami życiowymi, ale wśród nich jest sporo które nie odpowiadają jakoś mojemu stylowi grania, więc nigdy nawet ich nie wybierałem.

Lubię za to "karierę" pisarza i zazwyczaj ktoś z rodziny tym się zajmuje tak długo aż będzie mógł pisać arcydzieła.

Mam jeszcze sporo do odkrycia w Podróżach, bo jakoś nigdy mnie to nie ciągnęło...

No i lubię zbierać Simami dużo kasy, najwięcej chyba moja rodzina miała na koncie 7 milionów :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości