Caliente

[2+2]

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Caliente

Postautor: Wafl Koons » 22 paź 2015, 22:52

Witajcie w The Sims 2! :aww:

Siostry Kaliente to były chyba moje ulubione postacie z Sims2. Często nimi grałem, często ich losy toczyły się inaczej. Zawsze jednak mieszkały w tym samym domu, bardzo charakterystycznym. Pamiętamy, że domy w Sims2 nie były perłami architektonicznymi, lecz dzięki temu mogliśmy sami je fajnie modernizować. Budowałem już ten dom w trakcie trzeciej generacji Simsów. Czas na czwórkę!

Bryła lekko przemodelowana, musiałem zabudować wyjście na dach żeby światło w domu działało normalnie. Zarys pomieszczeń jest zachowany, jedynie na parterze powstała dodatkowa łazienka.
Umeblowanie i wygląd jest moim spojrzeniem na to jak ten dom powinien wyglądać.

Działka: 30x20
Wymagane: Podstawa i Witaj w Pracy
2 Syp. / 2 Łaz.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pokój Diny

Obrazek

Pokój Niny

Obrazek

Łazienka na piętrze

Obrazek

Obrazek

Rzut parteru

Obrazek

Rzut piętra

Obrazek

Pamiętajcie, że w mojej galerii zawsze wszystko pojawia się wcześniej niż na forum. Polecam follować mój profil :cwaniak:
Ostatnio zmieniony 26 sie 2016, 20:21 przez Wafl Koons, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Caliente

Postautor: Kapitan Indra » 23 paź 2015, 0:10

Super odwzorowałeś dom z zewnątrz, a wnętrza świetnie urządziłeś, bo pamiętam, że domek sióstr w TS2 był nieco pustawy. Kuchnia wyszła Ci bombowo, i ta zielona łazienka <3
I takie małe pytanie: dom Dona Lotario tez odwzorujesz? :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Caliente

Postautor: Wafl Koons » 23 paź 2015, 0:50

Kapitan Indra pisze:Super odwzorowałeś dom z zewnątrz, a wnętrza świetnie urządziłeś, bo pamiętam, że domek sióstr w TS2 był nieco pustawy. Kuchnia wyszła Ci bombowo, i ta zielona łazienka <3
I takie małe pytanie: dom Dona Lotario tez odwzorujesz? :)
Tak, dom Dona będzie niedługo, czekam aż mi przyślą pakiet z jacuzzi :D
I będzie jeszcze jedna chałupka w tym stylu, żeby zrobić ładne otoczenie w Newcreast. :aww:

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Caliente

Postautor: Lion » 25 paź 2015, 10:54

Wow, świetnie oddałeś dwójkowy klimat :sweet: Zawsze bardzo lubiłem ten dom, był taki... inny :D

Najbardziej podoba mi się taras na dachu, te rośliny dookoła, świetne miejsce na wypoczynek! Ogólnie wnętrza wyszły Ci bardzo ładnie, świetny dom do pogrania ;)

Awatar użytkownika
DieKalutol
Posty: 23
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:33

Re: Caliente

Postautor: DieKalutol » 07 gru 2016, 20:56

Ale świetny! W sumie, jak wszystkie twoje prace, które miałem okazję dzisiaj zobaczyć :3 Mam pytanie? Czy miałeś kiedyś w planach zostać dekoratorem wnętrz albo architektem? Widać, że ci to leży! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Caliente

Postautor: Wafl Koons » 07 gru 2016, 22:38

DieKalutol pisze:Ale świetny! W sumie, jak wszystkie twoje prace, które miałem okazję dzisiaj zobaczyć :3 Mam pytanie? Czy miałeś kiedyś w planach zostać dekoratorem wnętrz albo architektem? Widać, że ci to leży! :D
Nie mam studiów XD


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość