Rangi na forum - Legenda

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem forum!
Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści
Posty: 756
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Rangi na forum - Legenda

Postautor: Rai » 28 paź 2013, 23:24

Spis wszystkich rang obowiązujących na naszym forum


RANGI REDAKCYJNE

Obrazek
Założyciel Forum, który ma pełnię praw i jako osoba decyzyjna stoi także ponad administratorami w każdej kwestii. Na co dzień jego obowiązkami jest opieka nad kwestiami technicznymi oraz zarządzanie Redakcją. Zwykle nie zajmuje się on mało istotnymi sprawami, a jedynie tymi, które ważą o losach Wszechświata.


Obrazek
Niedoceniona jednostka wysoce odpowiedzialna za rygor wśród Załogi oraz Użytkowników. Bany, ostrzeżenia, konkursy, rangi czy zarządzanie działami oraz moderatorami - to właśnie jego główne zajęcia. Czasem chciałby pograć w Simsy, ale niestety nie znajduje na nie zbyt wiele czasu - jego skrzynka zawalona jest podaniami o zmianę nicka, chociaż forum wystartowało ledwie tydzień temu. Oprócz tego oczywiście spiskowiec, którego ulubionym miejscem na Forum jest ultratajny dział redakcyjny z potrójnym zabezpieczeniem antyużytkownikowym.


Obrazek
Członek Redakcji dbający o porządek i ład. Gdy przyjdzie, lepiej zachowywać się grzecznie - zna Regulamin i umie wyrecytować go nawet o trzeciej rano na ShoutBoxie. Przenoszenie tematów do właściwego działu lub poprawianie błędów to teoretycznie łatwe zadania, ale rzeczywistość bywa złudna. Jego codziennym polem bitwy jest stanie na czatach (i ShoutBoxach) prawa oraz sprawiedliwości, gdy administrator właśnie nadrabia zaległe odcinki Dlaczego ja i jest bardzo zajęty.


Obrazek
Mały strażnik pilnujący porządku tam, gdzie nawet Administratorzy boją się zaglądać. HydePark, Mów prawdę, Rzeźnik, tematy o Britney Spears i Igrzyskach Śmierci - to jego codzienne pole walki. W chwilach wolnych od poprawiania kolejnych literówek przegląda tajemny dział redakcyjny i marzy o zostaniu pełnoetatowym moderatorem.


Obrazek
Redakcyjny emeryt, który odszedł w stan spoczynku, oddając narzędzia moderatorskie kolejnym pokoleniom. Teraz jest weteranem, którego odznaką jest właśnie ta ranga. Jest ona nadawana tylko, jeśli dana osoba tego chce i wyrazi chęć jej posiadania.


RANGI TWÓRCÓW

Obrazek
Nikt inny, jak szanowany i warty uwagi twórca wyróżniających się projektów filmowych, teledysków czy seriali. Jeśli spotkasz tego natchnionego artystę, uważaj - nie mają przed nim tajemnic pakiety programów Adobe, a wtyki w Hollywood sięgają trzeciego pokolenia po śwince morskiej Angeliny Jolie. Na co dzień można z nimi porozmawiać o fajnych serialach, wieczorami dzielą się melancholijnymi wspomnieniami o STV.


Obrazek
Król piaskownicy i zdobywca licznych nagród w konkursach na najładniejszy zamek z piasku na plaży. Kiedy zaczął tworzyć w Simsach, okazało się, że stał się twórcą najładniejszych domów oraz wnętrz. Kreator z tą rangą to pewniak, jeśli chodzi o wyczucie smaku i stylu oraz zmysł wyobraźni. W wolnych chwilach przestawia stoliki z miejsca na miejsca i co chwila zmienia pościel tak, aby pasowała do koloru ścian w pokoju.

Obrazek
Kreatorzy najwyższych lotów. Tworzą z gotowych ciuszków wspaniałych Simów. Forumowi perfekcjoniści. Na co dzień zajmują się odganianiem fanów swojej twórczości, którzy koniecznie muszą wiedzieć, skąd pochodzą rzęsy ostatniej Simki, chociaż zostało to wyraźnie napisane w pierwszym poście.

Obrazek
Wspinają się na wyżyny twórczości, dopasowując skrawki tekstur, dorysowując fikcyjne zagięcie i cieniując wszystkie rogi ubrań. Członkowie tej grupy tworzą również tajemniczy kryptokrąg osobników wymieniających się w tajemnicy najlepszymi Simblrami.

Obrazek
Prawdziwy wizjoner, który grę przekształca w sztukę. Jego zdjęcia mogłyby spokojnie ozdabiać ściany w niejednym mieszkaniu. Wielka szkoda, że połowa jego domów nie ma dachów i ścianek działowych, bo wchodziłyby w kadr, zaś ich mieszkańcy od miesiąca nie zmienili grupy wiekowej, bo ich właściciel nie może ich ustawić do idealnej fotki grupowej. Ale czym są te małe mankamenty, gdy w grę wchodzi uwielbienie fanów i duma ze zrobienia perfekcyjnego zdjęcia po trzech godzinach przestawiania Simów i zmieniania kadru?

Obrazek
Autor najciekawszych i najszerzej komentowanych relacji z życia Simów. Potrafi doprowadzić czytelnika do łez wzruszenia lub przeciwnie - do serdecznego śmiechu. Jego historie śledzi się z zapartym tchem, bo są jedyne w swoim rodzaju.POZOSTAŁE RANGI

Obrazek
Rano, wieczór, we dnie, w nocy, jest Ci zawsze do pomocy. Gdy nie instaluje właśnie siostrze The Sims 2, spełnia się w swoim hobby, udzielając wyczerpujących odpowiedzi w dziale 'Pomoc'. Brak jego postu w nowym temacie wywołuje niepokój w forumowej Społeczności. Skutecznie pozbawia problemów graczy, którzy naiwnie wierzyli, że The Sims 3 jest stabilną lub - co gorsza - dopracowaną grą. Pomocnik nigdy nie pozbawi Cię nadziei. On Ci ją da, aby następnie stwierdzić, że nie podałeś właściwości swojego sprzętu i jednak musisz zrobić format.


Obrazek
A oto ranga dla osób, które wygrały zorganizowany przez nas konkurs. Jeśli nad "Laureatem" widnieje także ranga kreatorska, wskazuje to, jaki rodzaj konkursu został przez daną osobę wygrany.


Obrazek
Ten pracowity skryba poświęcił mnóstwo wolnego czasu, by pomóc Redakcji w czasie przenosin. Został nagrodzony tą rangą, by pamiętano, że w trudnej chwili przeprowadzki można było na niego liczyć. Zamiast zakuwać do sprawdzianu z matematyki, czytał wrażenia z dodatków, by wiedzieć, które są warte przechowania dla potomnych. Pomógł także zachować ogromną ilość ciekawostek i porad innych znanych Użytkowników. Cała Redakcja jest mu wdzięczna za ciężką pracę, bo dzięki niemu miała dość czasu, by objadać się smażonym karpiem i skoczyć do centrum handlowego po prezenty świąteczne.


Obrazek
Nieustraszony i niezmordowany w poszukiwaniach nowinek o Simowych grach. Jeśli takową znajdzie - od razu umieści ją na Facebookowej stronie naszego forum. Jednocześnie obserwuje forumowe życie, by potem umieścić na stronie informację o nowym konkursie lub jego wynikach, naborze na mini-modów czy nagłym i niespodziewanym awansie moderatora na admina. Jest zawsze na bieżąco i pierwszy, jeśli chodzi o wiadomości.

Obrazek
Niestrudzony pomocnik jeśli chodzi o graficzną oprawę forum. Chętnie pomoże redakcji stworzyć obrazek nowej rangi, nową emotkę lub skórkę. Czasami zarwie noc, próbując dobrać stopień przejrzystości dla nowej rangi czy też kolor nagłówka w skórce, a potem zamęcza redakcję kolejnymi projektami do rozpatrzenia. Za swój talent jest niezwykle ceniony.


Obrazek
Użytkownik z tą rangą, znany jest ze swojej walki o niepodległość Forum i posiadania tylu kont naraz, że sam zaczął już tworzyć oddzielną społeczność. Nałogowo plagiatuje Mickiewicza z nadzieją, że nikt nie zna jego twórczości. Złamał tyle punktów Regulaminu, że Administratorzy są pod wrażeniem i żal im, że muszą go zbanować. Osobiście nie polecamy nikomu tej grupy, choć trzeba przyznać - jest ona elitarna.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość