Skład Redakcji

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem forum!
Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści
Posty: 756
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Skład Redakcji

Postautor: Rai » 08 gru 2013, 5:20

REDAKCJA


W obecny skład Redakcji Centrum Simów wchodzą:

Obrazek
- Guuki - Złota nić porozumienia Użytkowników z administracją. Ma duże serduszko oraz równie spory talent i najczęściej można go spotkać w dziale z videostory, gdzie tworzy perfekcyjnego Sim Brothera. Zdjęcia z gry też publikuje świetne. Znakomity architekt, zbuduje Ci w każdej części The Sims dom, o jakim marzysz. Albo o jakim jeszcze nie wiesz, że marzysz. W razie jakiejkolwiek sprawy śmiało pomoże i doradzi.

- Kapitan Indra - Dobra Ciotka, która złagodniała z wiekiem. Zna tutaj wszystkich i o każdym może coś powiedzieć. Pamięta czasy Centrum Simów jeszcze sprzed Centrum Simów... Ponadto zapalony mól książkowy, znana też jako "Chodzący Słownik", bo nie robi błędów ortograficznych i dba o czystość języka polskiego. Uwielbia wszelkiego rodzaju zwierzątka i nie jada mięsa. Regulamin recytuje o każdej porze dnia i nocy. Na Forum przesiaduje codziennie, najczęściej w porze wieczorno-nocnej. Często spotkać ją można w dziale Relacje z The Sims 3, gdzie regularnie udziela się ze swoimi historiami.

Obrazek
-
Obrazek
- Obrazek
-

Na rentę odeszli:

Obrazek
- Smiś - Codziennie spotkasz go na Forum. Był kreatorem, moderatorem, a następnie dwukrotnie administratorem. Przeszedł na rentę, ale dalej można się do niego zwrócić ze wszystkimi pomysłami, bowiem to człowiek-innowacja. Autor "Urządzania na Żądanie" i kilkukrotny organizator "Remontu Ekstremalnego". W ramach podpowiedzi wskazujemy, że nie warto go denerwować, bo szybko wyjdzie z siebie i stanie obok. A tak poza tym - to wielki miłośnik drugiej wersji simów, której nigdy nie zdradził z trójką.

- Wafl Koons - najstarszy stażem w redakcji, jednak zagląda tutaj rzadziej. Znany ze swojego lekkiego jak piórko podejścia do życia, a w szczególności obowiązków. Potrafi przekrzyczeć każdego wroga i gdy nadejdzie wojna, to stanie w pierwszym szeregu wojowników. Razem z Rai pamięta czasy pierwotne tego miejsca.

- rgx97 - Od dawna podejrzewamy, że ten miłośnik filologii polskiej jest prekursorem zasad poprawnej interpunkcji i to on odkrył literę ó. Codziennie musimy przypominać mu, aby oprócz książek kupował także jedzenie - kartki może zawierają celulozę, ale długo się na tym nie pociągnie. W Simsy zaczął grać, jeszcze zanim nauczył się pisać i czytać.

- aesthetea - Na codzień cicha i nieśmiała dziewczyna, w nocy zmienia się w prawdziwego demona! Plotka niesie, że kiedy nie ma z kim rozmawiać na SB o 3 w nocy, pisze sama do siebie. Jak zresztą jej nick wskazuje, jest ciężko uzależniona od herbaty, którą potrafi zaparzyć nawet z kurzu. Poza tym ma ciągle w zakładkach otwartych 26 tumblrów, które "tylko przegląda" i 13 blogów poświęconych jej ulubionym serialom. Redakcyjna ekipa utworzyła już specjalny fundusz, na który zbiera simoleony, aby wysłać ją na leczenie odwykowe.

- Jackob - Znany jako Twórca Jackobowego stylu i opiekun sióstr Kaliente. To wszechstronnie utalentowany perfekcjonista, który buduje przytulne domy o pastelowych elewacjach, robi wspaniałe zdjęcia w malowniczych sceneriach i kreuje niepowtarzalne Simowe osobowości. Prywatnie dzieli swój czas pomiędzy pisaniem dziesięciostronicowych rozprawek a zakupami w H&M.

- Rai - Prymus, wódz i złota rączka. Zna wszystkich od podszewki jeszcze z czasów Simpassion. Niegdyś stały bywalec na forum o każdej porze dnia i nocy, obecnie jednak zajęta najsłodszą istotą jaką kula ziemska nosiła, i nie jest to Simka.

- Eq - Najmłodszy spośród Redakcji. W przerwach pomiędzy opiekowaniem się Forum, a nagrywaniem odcinków swojego serialu, umieszcza kolejne selfie na Instagramie. Ponadto głęboko uzależniony od oglądania seriali. Krążą plotki, że twórcy przed wypuszczeniem każdego odcinka, wysyłają go najpierw Eq. Nawet on sam powoli zapomina, co już oglądał, a czego nie. Jednakże tytuły obejrzanych seriali to nie jedyne, z czego pamiętaniem ma problemy. Mimo młodego wieku, zdążył już zdobyć tytuł łamacza niewieścich serc i długą (niczym czas uruchamiania się The Sims 3) listę byłych dziewczyn, których imiona już powoli ulatują mu z pamięci...

- Kasim Hazim - Stały bywalec forum od lat. Pozytywnie zakręcony, cechuje się wiarą w ludzi, czasem nawet zbyt dużą, co nie oznacza jednak, że nie boi się wycelować w kogoś tajną bronią Redakcji zwaną "banem". Istnieje legenda, że Kasima ciężko spotkać bez słuchawek na uszach, czy wcześnie rano, gdyż poranne wstawanie to jego pięta achillesowa. Wyłączając tę jedną, spotkasz go online o każdej porze dnia i nocy. W wolnych chwilach pomiędzy studiowaniem, a banowaniem userów, tworzy własne historie z gry.

- Plamula - Artystyczna dusza tego forum. Malowanie, rysowanie, granie na pianinie - wszystko to ma opanowane do perfekcji! Jeśli nie jest obecny na forum, to tylko dlatego, że właśnie pracuje nad swoim kolejnym dziełem. Chodzą słuchy, że jeszcze nie było takiej nocy, którą Plamula przespałby przynajmniej w połowie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość