The Sims 3 Skok w Przyszłość - Błędy

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Skok w Przyszłość - Błędy

Postautor: Rai » 05 lis 2013, 0:19

Odkryliście jakiś błąd w grze The Sims 3 Skok w Przyszłość? Chcecie przed czymś ostrzec innych użytkowników?
Znaleźliście się w odpowiednim miejscu.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Błędy

Postautor: Kapitan Indra » 20 mar 2014, 19:10

Jeśli rodzinę, w której jest Plumbot, zapiszemy do skrzyni rodzin i potem wprowadzimy do domu albo na parcelę, to Plumbot traci wszystkie zainstalowane chipy cech poza jednym.

Poza tym jest błąd Plumbota związany z podróżą między światami teraźniejszości/przyszłości - Plumbot po podróży przy pomocy portalu traci swój wygląd na rzecz jakichś domyślnych części i trzeba mu go przywracać.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Błędy

Postautor: aesthetea » 12 maja 2014, 13:31

hm, taki błąd?
[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Obrazek


Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Błędy

Postautor: Marathai » 02 cze 2014, 15:29

Coż ja ciekawie zbugowałam grę ^^

Z umiłowaniem bawię się w simsach w modę na sukces i wzięłam sobie na celownik rodzinę Landgraabów w przyszłości.
Dorosły Landgraab - Gregor rozwiódł się ze swoją żoną i ożenił z moją simką po czym zamieszkali w teraźniejszości. Tam doczekali się dziecka. Gdy stwierdziłam że Gregory jednak tęskni za byłą rodziną z przyszłości wziął rozwód i wyruszył w przyszłość aby wprowadzić się do starej rodziny. Naprawiłam relacje i wybrałam opcję zaproponuj wprowadzenie się (sterując Gregorym) jednak nie pojawiło się okienko przenoszenia simsów jedynie pojawiło mu się w znajomych jakiś czerwony kwadracik i koniec. Ani jego rodzina z przyszłości nie była pod moją kontrolą ani on nie mógł dołączyć do nich. Jednocześnie Landgrabowie są obecni z Oasis Landing ale nie mieszkają w żadnym z domów.
Postanowiłam za eksperymentować dalej i jego pasierba z przyszłości ożenić z pasierbicą z teraźniejszości (mówiłam że moda na sukces xd) udało mi się doprowadzić do możliwości wzięcia prywatnego ślubu ale tu sytuacja taka sama jak w przypadku próby wprowadzenia Gregora, czerwony kwadrat.

Zdjęcie sytuacji: Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości