The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Awatar użytkownika
AdamSavagePL
Posty: 26
Rejestracja: 18 lut 2014, 16:38

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: AdamSavagePL » 09 lip 2014, 16:16

Idziesz do tego marketu z Plumbotem gdzie kupujesz chipy itd, wciskasz na ten podest z Plumbotami, wciskasz "sprzedaj", czy jakoś tak, i wybierasz bota. Teraz możesz go ponownie kupić za tą samą cenę, z chipami, ale nie jako "dzieło" w relacjach. Ponadto pasek kariery nie cofnie się, ale gdy sprzedasz ponownie kupionego pasek nie ruszy. Ja zawsze sprzedawałem z wszystkimi chipami, kupowałem kilka na raz, wyciągałem chipy i sprzedawałem "opakowania". Drogi sposób na chipy, ale zawsze jakiś. Ponadto sprzedając z chipami pasek idzie szybciej, bo robot jest droższy, więc można chipy wyciągnąć, wsadzić do innego dzieła, sprzedać je, ponownie wyciągnąć itd.

Nawiasem prośba o save nadal aktualna ;(

(Mam prośbę. Mógłby ktoś podesłać mi save gdzie jeden sim ma wszystkie posągi? Kiedyś się z tym bawiłem i zajęło mi to sporo, niestety sima miałem tak zbugowanego, że musiałem rozpocząć od nowa grę i niestety od nowa bawić się z posągami, czego mi się nie chce. Zrobiłem już te 3 najłatwiejsze, chcę zrobić teraz trendesettera, ale nie mogę go zrobić. Ciągle mi zmieniają te podesty i ubierają "własne" stroje. Zapis może być byle jaki, sam sobie wszystko w CASie itd. poustawiam.)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: Stara-Raszpla » 09 lip 2014, 17:37

ale chipy sa w rozsiewaczach prawda /? wystarczy dac sobie kilka tak mysle..
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: simunia » 09 lip 2014, 17:51

Dzięki

Czy tylko w tej części pustynnej można znaleźć nanity czy w całym OL?

Awatar użytkownika
AdamSavagePL
Posty: 26
Rejestracja: 18 lut 2014, 16:38

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: AdamSavagePL » 13 lip 2014, 11:31

W rozsiewaczach? Nie... Tylko nanity :) Chipy tylko jako nagroda za te pkt, można kupić albo zrobić. Moja simka bogata to mogę sobie na to pozwolić :D

Głównie na pustyni, w poszukiwaniach przyda się pomocnik kolekcjonera, ma tryb nanitów. Ponadto jeżeli nie chce ci się szukać to wpisujesz "Testingcheatsenabled true" potem "buydebug on", włączasz tryb kupowania, kategorie (armatura itd), wybierasz "debug" (znak "?"), zakładka rozsiewacze, filtr na SwP i szukasz nanitów.



Jak zdobyć pomnik trendsettera? Zrobiłem specjalną rodzinę (wiekiem i płcią taką samą jak mój sim), zapraszałem po kolei do zamkniętego pokoju by użył tego podestu. Co najmniej 5 takich simów już pozamykałem i nadal nie dało pomnika. Teraz kupiłem park, poustawiałem tam podesty, też gdzieś 4 simów wzięło stroje, ale własne, bo poprzemieniali. Wie ktoś jak zaliczyć ten pomnik?
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: Guuki » 02 gru 2016, 12:12

Dowiedziałem się, że w dodatku pojawia się ukryta umiejętność "jedzenie robaków".

Kod: Zaznacz cały

Bug Eating
This skill goes up to level 3. Children and older can learn this skill.
Jak jej się nauczyć? Gdzie znaleźć takie robaki do jedzenia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: Lenna » 02 gru 2016, 13:06

Simowie mogą zjadać robactwo: wystarczy kliknąć na owada i wybrać opcję Złap i zjedz, lub Schwytaj -> po czym w wyposażeniu kliknąć na złapanego robaka i wybrać opcję zjedz. Nasz Sim może go wypluć i dostać negatywny nastrójnik ma nudności, lub dobry, w zależności od rzadkości robaka (jeśli chcemy, aby nasz Sim KONIECZNIE pożarł i nie zwrócił owada, można spróbować obniżyć poziom głodu, ale nie do zera). Skonsumowanie insekta może skutkować także chwilowym negatywnym nastrójnikiem Wstrętny posmak. Zjadanie robaków możliwe tylko i wyłącznie w przyszłości dystopijnej.

Źródło: Simspedia

O, dzięki! :yes: //Guuki
Obrazek

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: schwimmen » 16 gru 2018, 9:23

Zdobyłem 2 poziom technologii zaawansowanej. W okienku informującym o zdobyciu poziomu jest opis: programowanie syntezatora żywności – 1 poziom jakości jedzenia. O co z tym chodzi? na syntezatorze żywności nie mam żadnej opcji do wyboru.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pytania

Postautor: ollie » 23 gru 2018, 14:49

Ta opcja sprawia, że po prostu masz więcej opcji generowania jedzenia z syntezatora żywności ;-)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości