The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Rai » 05 lis 2013, 0:14

THE SIMS™ 3 SKOK W PRZYSZŁOŚĆ

Skocz w przyszłość… i z powrotem!
Otwórz Portal Podróży w Czasie i wyślij swoich Simów w najbardziej ekscytującą podróż – w całkiem nowy świat...

Obrazek


Niezależnie od tego, czy Twoi Simowie jeżdżą na grawideskach, używają plecaków rakietowych, czy podróżują koleją jednoszynową lub pneumatycznymi windami próżniowymi, czy też po prostu przymierzają nowe fryzury i stroje, mają przed sobą do odkrycia zupełnie nowy świat. Korzystając z funkcji tworzenia bota, twórz i modyfikuj Plumboty, przyjmuj je do grona domowników i programuj, korzystając z szerokiego wyboru chipów, które wpływają na ich zachowanie!

Przeskakuj pomiędzy teraźniejszością a przyszłością, ile dusza zapragnie i obserwuj, w jaki sposób działania Simów w teraźniejszości wpływają na ich dziedzictwo, potomków i sposób życia w przyszłości!

Najważniejsze opcje:
  • Zabierz swoich Simów w przyszłość! Po raz pierwszy w historii seria The Sims pozwala bawić się życiem w przyszłości! Przez Portal Podróży w Czasie możesz wejść do nowego świata, który istnieje setki lat w przyszłości i oferuje zupełnie nowy sposób życia.
  • Eksperymentuj z technologiami przyszłości. Przekonaj się, jak nowe technologie stosowane w rozrywce, transporcie i sprzęcie domowym zrewolucjonizują sposób, w jaki Simowie jedzą, śpią, podróżują, nawiązują kontakty, pracują i bawią się. Twoi Simowie mogą nauczyć się obsługi tych zupełnie nowych technologii przyszłości i wrócić z umiejętnością technologii zaawansowanej do teraźniejszości, aby w pełni wykorzystywać nowe obiekty!
  • Zmień przyszłość. Teraźniejsze działania Twoich Simów to podstawa ich przyszłego dziedzictwa. Twoi Simowie mogą nawet spotkać się w przyszłości ze swoimi potomkami i zmienić ich przeznaczenie, podejmując odpowiednie działania w teraźniejszości! Ciekawe, czy mając możliwość wpłynięcia na zmianę przyszłości, Twoi Simowie stworzą utopijną sielankę, czy świat pełen chaosu?
  • Twórz nowe historie, korzystając z zupełnie unikalnej opcji tworzenia bota. Buduj i modyfikuj całe zastępy Plumbotów i przyjmuj je do grona domowników! Twórz unikalne chipy, które pozwalają programować Twoje Plumboty. Dzięki możliwości instalacji do siedmiu chipów Plumboty mogą działać i postępować w zaskakujący sposób. Co może się wydarzyć, jeśli zainstalujesz w jednym Plumbocie chip roboniani i chip złowieszczego charakteru?
  • Kupuj i buduj domy przyszłości. Nadaj domom swoich Simów futurystyczny charakter dzięki holograficznym odbiornikom, sztalugom, roślinom doniczkowym i komputerom. Pomiędzy piętrami domu przemieszczaj się w pneumatycznej windzie. Zainstaluj automatyczne drzwi przesuwne, relaksujące ogrody na dachu oraz szklane ściany i dachy w perfekcyjnie futurystycznym stylu. Dom przyszłości będzie dokładnie taki, jakim go zbudujesz!
  • Baw się w świecie przyszłości odległym o setki lat od naszej teraźniejszości. Mknij przez miasto w wagonie kolei jednoszynowej lub przypnij plecak rakietowy i polataj nad miastem z przyjaciółmi! Odwiedź zupełnie nowe miejsca – galerie handlowe przyszłości, w których można przebierać i wybierać najnowsze gadżety i ozdoby, korzystając z szeregu interaktywnych postumentów. Delektuj się syntetycznymi posiłkami serwowanymi przez Plumboty w pobliskiej kafejce. Planuj futurystyczną karierę, aby zostać sprzedawcą Plumbotów lub sławnym astronomem w Gwiezdnym Obserwatorium. Lub wybierz się na wyprawę w rozległe pustkowia – kto wie, może Twoi Simowie znajdą rzadkie relikty przeszłości albo klucz do rozwiązania zagadki oceanów!
Nowe cechy osobowości
  • Fan botów
  • Niezrównoważony/a
Nowe umiejętności
  • Budowanie botów
  • Laserowy Rytmotron
  • Technologia zaawansowana
Nowe rodzaje śmierci
  • Anomalia czasowa
  • Futurystyczny nagrobek holograficzny
  • Upadek z wysokości
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM*
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 sty 2014, 13:52

Kompletnie nie rozumiem kto wpadł na pomysł tego dodatku. Atrakcje w nim są chwilowe, przecież każdym simem nie podróżujemy w przyszłość.
Dodatkowo kupowanie ubrań, i to jeszcze tylko w przyszłości..
Zmarnowali wg mnie ostatni dodatek, nawet wstyd to kupować w sklepie.
Ja nie jestem fanka fikcji ani nienaturalności
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 12:57

Po czasie od premiery doszedłem do osobistego wniosku, że pomysł na wprowadzenie przyszłości do gry jest fatalny. Obiekty owszem, rewelacyjne, ciuchy i fryzury także, ale jakoś nie odpowiada mi ta cała idea podróżowania do Oasis Landing. Potem nasz Sim przynosi doświadczenia i obiekty z przyszłości do teraźniejszości, wszystko się miesza i mamy przyszłość w czasach obecnych :wat: . Dziwne to wszystko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 15 sty 2014, 14:50

Zgadzam się z Guukim. Jak już się wyruszy do przyszłości to już lepiej tam zostać i się nią cieszyć.

Awatar użytkownika
Demonique
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:48

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Demonique » 17 sty 2014, 12:45

No właśnie, a teraz Skok w Przyszłość jest w Saturnie za 40 zł i zastanawiam się czy kupić. To jedyny dodatek, którego mi brakuje. Ale czy warto.... hhmmm...

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 17 sty 2014, 14:02

Warto. Ja kupiłem za 70 i jestem zadowolony. Uwielbiam go. Nie jest takim dodatkiem "na co dzień", ale bardzo miło jest polecieć w przyszłość, albo zwyczajnie pobawić się nowoczesnymi gadżetami. Wiele przedmiotów ułatwia życie simom, a po odpowiedniej stylizacji pasują nie tylko do modernu rodem z Oasins Landing. Właściwie to ten dodatek jest jednym z moich ulubionych, jak nie ulubionym dodatkiem ;)

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 23 lut 2014, 21:10

Mnie tam się podoba. Obiektów sporo i są fajne, miasto super, chociaż w Dystopii omal nie straciłam Simki przez deszcz meteorytów, na to akurat trzeba bardzo uważać... Plumboty są świetne, projektowanie chipów mnie się spodobało, do tego te Posągi Dziedzictwa i nowe opcje, np. z mieszaniem genów w celu uzyskania dziecka w szpitalu ^^ Owszem, niektórym może się znudzić, a Utopia w niektórych momentach jest wkurzająca i przesłodzona, ale nie trzeba przecież grać w Utopii, można w normalnym mieście albo w Dystopii ;)
Jedyne, co mnie drażni, to kompletny brak odznak do zdobywania wraz z tym dodatkiem.

Poza tym niedawno obejrzałam ponownie Igrzyska Śmierci i powtórzę to, co napisałam na poprzednim forum: Oasis Landing jest prawie identyczne z filmową wersją Kapitolu - kształt miasta, prostokątne stawy w centrum, tama otaczająca całą metropolię - to wszystko aluzja do filmu. Tak samo dziwaczne futurystyczne stroje, fryzury czy makijaże... :P
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 13:18

Wprowadzenie takiego dodatku do gry nie było dobrym pomysłem. Robienie z gry przygodówki na siłę jest głupie, bo w końcu simsy do gier przygodowych nie należą. Mimo że dodatek wprowadza fajne obiekty, fryzury, ciuchy, opcje, a OP jest ładnym miastem w których fajną sprawą jest spotkanie swoich krewnych (podobnych do twoich simów co jest świetne) to jednak wolałbym inny dodatek za ten...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 19 maja 2014, 13:27

Kasim Hazim pisze:Wprowadzenie takiego dodatku do gry nie było dobrym pomysłem. Robienie z gry przygodówki na siłę jest głupie, bo w końcu simsy do gier przygodowych nie należą. Mimo że dodatek wprowadza fajne obiekty, fryzury, ciuchy, opcje, a OP jest ładnym miastem w których fajną sprawą jest spotkanie swoich krewnych (podobnych do twoich simów co jest świetne) to jednak wolałbym inny dodatek za ten...
Ja tak samo uważam. Ogólnie to jak już tutaj ktoś pisał - dodatek na 2 godziny. Na dłuższą metę jak dla mnie to jakieś takie to...zbyt zakręcone. Raczej wolę takie zwykłe dodatki.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 3 Skok w Przyszłość - Pogaduszki

Postautor: ollie » 23 sty 2017, 23:41

Jeden z najlepszych dodatków, dopracowany i ogólnie taka jakby podstawa 2.0. Miasto mogłoby być lepsza, ale i tak jestem usatysfakcjonowany. Wątek fabularny również świetny i ogólnie uwielbiam tę zabawę przyszłością <3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości