The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Dział poświęcony drugiej generacji Simów.
Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: ollie » 05 kwie 2015, 19:56

Jak w temacie. Proszę o dodawanie filmików i zdjęć w spoilerach ;)

----------

Znalazłem ostatnio taki film. Zauważcie, że animacje wyglądają w niektórych przypadkach lepiej, simowie wydają się gładsi (może przez jakość), a nawet jest pogoda (piorun na końcu, swoją drogą ciekawa animacja). Zauważcie, że wtedy gra miała obrany zupełnie inny kierunek dobrze znany nam z jedynki, co można zobaczyć m. in. po animacji nabierania mięśni, czy bara-bara w jacuzzi.

[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mx8LHwbv40E[/youtube][/spoiler]

Tutaj mój ulubiony zwiastun. Nie przedstawia on w żadnym stopniu prawdziwej rozgrywki, może taka była przed pożarem, kto ich tam wie. Pokazuje on jaka ta seria być powinna.

[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EUc_VDWRAQo[/youtube][/spoiler]

A to inny zwiastun, który przedstawia moim zdaniem mniej ciekawy aspekt gry, czyli tworzenie pokoleniowych rodzin. Daję go ze względu na muzykę w nim zawartą (która jest świetna) oraz początkową animację, pokazującą przejście dobrego w lepsze (czego przy trzeciej odsłonie niestety nie było).

[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=t9u1zMCos8w[/youtube][/spoiler]

----------

To wszystko, co udało mi się znaleźć, w tym temacie można także komentować przeszłe wersje gry, także zapraszam :D

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: Shattered » 06 kwie 2015, 9:49

Ten drugi i trzeci są świetne. To chyba najlepsze simowe zwiastuny. Szkoda, że nie ma ich w HD.
No i fakt, wiele z nich w grze nie ma. A szkoda. Np. w tym drugim przy FAME. W żadnym dodatku czegoś takiego nie było.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: ollie » 06 kwie 2015, 10:40

Gdzieś miałem to w hd. Poszukam dla ciebie ;)

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: msreckless » 06 kwie 2015, 11:19

myślę, że fame to odpowiednik aspiracji popularności w grze, bo nigdzie indziej w tym zwiastunie jej nie było XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: Crux » 06 kwie 2015, 12:16

No cóż, może gdyby nie było tego pożaru aspiracja popularność może zachowała by się w wersji sławy a nie towarzyskości XDD Te dwa zwiastuny do dwójki to według mnie najlepsze zwiastuny w całej serii The Sims. Mają w sobie ten simowy humorek, fajnie to wygląda i widać pasję producentów ^^

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: Pappy » 06 kwie 2015, 12:58

Mam te zwiastuny na płytce która była w pudełku od The Sims: Abrakadabra. Może jest tam więcej materiałów, sprawdzę później. :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: ollie » 06 kwie 2015, 13:33

Myślę, że przed pożarem chcieli stworzyć The Sims 3D z tyloma dodatkami w podstawie, ile tylko zdążyli. Zachowana była jedynkowa groteska i parę nowych pomysłów, jak samochody, czy pogoda, sądząc po widoku domów za oknem na zwiastunie z pierwszego postu planowali też dać możliwość odwiedzania sąsiadów, a może nawet więcej...

Pappy, jeśli możesz daj tu te materiały ;)

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: Niebezpieczny » 06 kwie 2015, 13:47

Cas, wyglądał dziwnie.. Ale nawet fajnie. Wszystko się doładowywało, no ale :P

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7s6Q5xX ... u.be&t=462[/youtube]
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 2 - Materiały z Wczesnych Wersji

Postautor: JamesSinatra » 06 kwie 2015, 22:07

Bläck pisze:Wyglądała jak jedynka...
https://youtu.be/T0DtSp_e-04
Tak by wyglądało TS2, gdyby twórcy mieli wtedy takie podejście, jak przy tworzeniu TS4.

Ogólnie na tych starych filmikach/zdjęciach rzuca mi się w oczy to, że grafika jest jakaś przyjemniejsza. Oświetlenie takie cieplejsze, Simy "gładsze" (jak ktoś wyżej wspomniał) i ogólnie wygląda to bardziej klimatycznie...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości