The Sims 2 - Pytania

Dział poświęcony drugiej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 2 - Pytania

Postautor: Lenna » 17 kwie 2019, 16:11

170. Tak, ale musisz mieć przynajmniej 3 firmy żeby to zrobić, albo po prostu zamknąć obecny biznes i otworzyć nowy, ponieważ przy kupnie nowego bonusy zostają zachowanie i można zdobywać kolejne rozwijając go.
171. Czasem przychodzi reporter który ocenia sklep, wygląda jak zwykły klient ale można go rozpoznać po tym że coś tam sobie notuje, gdy przyjdzie a sklep będzie dobrze zorganizowany i zadbany, klienci zadowoleni, towary na półkach uzupełnione itd., to potem uzyskasz za to dobrą recenzję i tę nagrodę.
Obrazek

Awatar użytkownika
książę

The Sims 2 - Pytania

Postautor: książę » 23 kwie 2019, 9:34

Dzięki!

172. Czy da się odzyskać psa zabranego przez policję? Niestety rodzice mojej nastolatki spłonęli, a ja niewiele się zastanawiając wysłałem ją na studia (zachęciło mnie stypendium dla sierot). Byłem przekonany, że zabierze psa ze sobą, a tu taki klops - obrońcy praw zwierząt...

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 2 - Pytania

Postautor: Lenna » 24 kwie 2019, 13:50

172. Powinien pojawić się na liście psów do adopcji jak użyjesz telefonu i po prostu możesz go adoptować drugi raz xD
Obrazek

Awatar użytkownika
książę

The Sims 2 - Pytania

Postautor: książę » 29 kwie 2019, 9:40

173. Jak nauczyć się wakacyjnych tańców? Byłem w podróży już cztery razy i ani razu nie udało mi się trafić na grupę tańczących Simów.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 2 - Pytania

Postautor: Lenna » 29 kwie 2019, 15:00

173. Prędzej czy później muszą pojawić się, ale dość trudno na nich trafić. Przede wszystkim musisz długo przesiadywać w miejscach gdzie są głośniki lub stereo, dobrze jest też mieszkać w hotelu przy którym one są. To nie ma znaczenia gdzie ale ja tam najczęściej spotykam tancerzy hula przy Hotelu na plaży Twikkii, Simów tańczących taniec-połamaniec w Ośrodku Wypoczynkowym Gładki Kamień, a Tai-Chi to chyba wszędzie xD
Obrazek