Zwierzaki

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Zwierzaki

Postautor: Jackob » 15 gru 2013, 19:47

Obrazek

Czwarty oficjalny dodatek do gry The Sims 2, który wprowadza różne zwierzęta do świata Simów.

Od beztroskich szczeniaków po urocze kociaki – najwyższa pora urozmaicić codzienne życie Simów! Zdecyduj się na jedną z popularnych ras lub dla odmiany stwórz nowego zwierzaka. Wybierz sylwetkę, mordkę, kolor sierści i znaki szczególne, a następnie określ jego osobowość. Niech będzie sprytny, przyjacielski, słodki, głupiutki lub niechlujny. Decyzja należy do Ciebie.

Simy mogą tresować i uczyć zwierzaki rozmaitych sztuczek. Wspólna zabawa w parku to tylko jeden z pomysłów na spędzenie wolnego czasu i pogłębienie więzi z ukochanym czworonogiem. Nie zapomnij, że Twój kompan rozumuje w trochę inny sposób. Nie zdziw się, jeśli zniszczy ulubioną kanapę, rozkopie trawnik przed domem lub zaśnie na łóżku. Przygotuj się na niespodzianki!


Premiera
~na świecie: 17 października 2006
~w Polsce: 20 października 2006

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

[spoiler="Zwiastun"][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YNtMGfHkr3U[/youtube][/spoiler]


[spoiler="Zdjęcia"]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/spoiler]
Źródła: Simpedia, Sims Community

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Zwierzaki

Postautor: simunia » 15 gru 2013, 21:59

Był to mój 2. ulubiony dodatek do 2, zaraz po WB . Moja pierwsza rodzinka miała kota a potem jeszcze 2 psy, które miały małe szczeniaki, ach, co to były za czasy. Często w The Sims 2 moi Simowie mieli zwierzaki, najczęściej koty.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, 10:26 przez Guuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Brak znaków interpunkcyjnych + poprawna forma to "Simowie", nie "Simy". //Guuki

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zwierzaki

Postautor: Guuki » 16 gru 2013, 10:30

Bardzo przyjemny dodatek. Już pomijając same psy, koty i małe zwierzątka, które są bardzo dopracowane, pochwała należy się też za obiekty - styl kosmiczny niektórych z nich prezentuje się świetnie. Wielki minus - brak czegokolwiek dla Simów w CAS, chociaż można to twórcom wybaczyć, jako że to dodatek o zwierzakach. Ciekawe jest to, że pies i kot może chodzić do pracy i zarabiać wielkie simoleony. Ponadto, mając dodatek "Własny biznes" można pokusić się o prowadzenie własnego sklepu zoologicznego - super sprawa. Polecam.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Zwierzaki

Postautor: simunia » 18 gru 2013, 19:52

Właśnie sobie przypomniałam, że w tym dodatku simy mogą nauczyć koty korzystać z kuwety i wtedy koty nie korzystają z kociej kuwety a z toalety simów bardzo fajnie to wygląda. Jak pierwszy raz to zobaczyłam to nie wiedziałam co jest grane dopiero potem sobie uświadomiłam o co chodzi. Trochę chyba źle przetłumaczyli tą komendę, albo specjalnie tak została ona przetłumaczona. Do dzisiaj się zastanawiam dlaczego tak, nazwali tą komendę.

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Zwierzaki

Postautor: msreckless » 16 lut 2014, 11:32

prawie każda moja rodzina ma zwierzaka, bo nie wyobrażam sobie jakos bez nich gry. btw, uwielbiam głos kotów przy komendzie "daj głos" XD takie słodkie rawr XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Zwierzaki

Postautor: Shattered » 29 cze 2014, 11:11

Zwierzaki są jakieś głupie, nie jedzą, nie śpią tylko łażą bez celu.. I ciągle głodują, gdyby nie dawanie im przysmaków to by zdechły
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Zwierzaki

Postautor: simunia » 03 lip 2014, 13:25

No to może coś źle się zainstalowało. Bo moje zwierzaki zawsze jedzą, śpią bawią się itd. To jest naprawdę dziwne co piszesz. Ja najbardziej z tego dodatku lubię koty no i meble fajne on dodał. Często też z niego korzystam gdy moje simowe rodzinki otwierają własny sklep ze zwierzakami.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Zwierzaki

Postautor: Shattered » 08 sie 2014, 18:32

No ja chyba faktycznie jakiś błąd mam, bo u mnie często zwierzaki nie jedzą z miski. Nie wiem czemu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Zwierzaki

Postautor: msreckless » 08 sie 2014, 18:38

warto wspomniec, ze zwierzaki z cechą czyscioch, nie pamietam jak dokladnie to sie w polskiej wersji nazywało, (nie zachowaniem wyuczonym, tylko cechą charakteru, tam gdzie jest brudas - pomiedzy/neutralny - czyscioch) nie będą chciały jesc z najtańszych misek, ani spać na tanich materacach. XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Zwierzaki

Postautor: simunia » 09 sie 2014, 18:19

Dobrze wiedzieć ja zazwyczaj daje kotom drogie wszystko żeby miały full wypas tak samo psy. Pamiętam jak raz mi kot uciekł bo się z innym kotem nie lubili i jak wrócił to tamtego musiałam oddać.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Zwierzaki

Postautor: Jackob » 12 sie 2014, 21:48

Swego czasu na stronie TheSims2.com była możliwość pobrania simowego odpowiednika Hilary Duff w towarzystwie jej psa chihuahua o imieniu Lola

Obrazek Obrazek

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Zwierzaki

Postautor: dzejan » 13 sie 2014, 22:41

Jak dla mnie najgorszy dodatek... Tzn. zwierzęta są stworzone bardzo fajnie i w ogóle... Ale wszędzie gdzie pójdę tam wilk albo ten kocur od wiedźmy :doge: I w ogóle bez kodu na kierowanie psami i kotami nie wyobrazam sobie ich posiadania xD Ale bardzo podobaja mi się małe zwierzęta. Obiekty to też jakaś katastrofa, jedynie podobają mi się nowe obiekty do kuchni o ile to w ogóle w tym dodatku dochodziło :/

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Zwierzaki

Postautor: Kasim Hazim » 15 sie 2014, 20:18

Zwierzaki w każdej części simów muszą być. :P Przyjemny dodatek, zwierzaczki są fajne i fajnie się nimi gra. Fajna opcja, że zwierzaki mogą pracować, bo tej opcji przykładowo w trójce mi brakuje.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Zwierzaki

Postautor: Shanzo » 15 sie 2014, 20:22

Nie lubię tego dodatku, nic nie wnosi do CASu oprócz tytułowych zwierzaków. Przyznam, są one dopracowane, podobają mi się ich animacje i możliwość podjęcia pracy zarobkowej. Niestety, są też ciemne strony tych pupili. U mnie, tak jak u Ultraviolence zwierzaki nie chcą jeść, trzeba je specjalnie wołać. W dodatku miska mimo, że wygląda na pełną jest nieraz pusta i trzeba pilnować, żeby zmienić karmę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Zwierzaki

Postautor: Pappy » 15 mar 2015, 18:26

Każda moja rodzinka posiada zwierzaka. Lubię jak w moim mieście mieszka staruszka z mnóstwem kotów, taka Gienia Kat z jedynki. XD Brakuje mi jednak konkursów dla zwierząt. Czemu dali tyle fajnych rzeczy do "Historii ze świata zwierząt" a tu już nie...? :unsure: Fajna jest postać wilkołaka, ale jedynie z wyglądu. Bo tak ciężko go zdobyć, a jedyne co robi to wycie... :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Zwierzaki

Postautor: Shattered » 15 mar 2015, 18:33

Shanzo pisze:U mnie, tak jak u Ultraviolence zwierzaki nie chcą jeść, trzeba je specjalnie wołać. W dodatku miska mimo, że wygląda na pełną jest nieraz pusta i trzeba pilnować, żeby zmienić karmę.
Kupuj tą najdroższą miskę ^^
Sky Fits Heaven

Chmurka
Posty: 25
Rejestracja: 03 lut 2017, 16:51

Re: Zwierzaki

Postautor: Chmurka » 10 lut 2017, 23:36

Kolejny mój ulubiony dodatek, który wprowadził zwierzęta. Widać, że twórcy dali dużo z siebie, bo funkcji w tym dodatku jest mnóstwo. Jednym minusem jest to, że nie można pełnić kontroli nad psem czy kotem dopiero przy wpisaniu odpowiedniego kodu. ;)

Awatar użytkownika
sunray96
Posty: 78
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:25

Re: Zwierzaki

Postautor: sunray96 » 24 lut 2017, 11:19

Kolejny dodatek, bez którego nie wyobrażam sobie gry. Jestem ogromną miłośniczką pupili w życiu realnym, więc praktycznie każda moja simowa rodzinka ma u siebie chociaż jednego kota lub psa. Zwierzaki są mega dopracowane, mają świetne zachowania i animację. Uwielbiam trenować zwierzaki i patrzeć, na małe kociaki/szczeniaki, są takie słodkie :)
I serce mi się kraja jak widzę te bezdomne zwierzaki. Zawsze je przygarniam.
Shanzo pisze:U mnie, tak jak u Ultraviolence zwierzaki nie chcą jeść, trzeba je specjalnie wołać
Niektóre zwierzaki (nie pamiętam jakie cechy muszą mieć) nie chcą jeść z tych najtańszych misek.

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Zwierzaki

Postautor: Smustle » 06 mar 2017, 14:08

Kocham zwierzaki, sim może nie mieć partnera ani dzieci, ale psa czy kota zawsze musi mieć :D Interakcje są urocze a małe kotki i pieski są boskie <3 Sklepy zoologiczne są fajne i kolejny pomysł na biznes, gdy się posiada WB. Można też prowadzić hodowlę psów/kotów w domu. Małe zwierzaki też są całkiem milutkie, chociaż bardzo łatwo można zapomieć je karmić i kaput :(
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości