Własny Biznes

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Własny Biznes

Postautor: dzejan » 10 sie 2014, 17:07

Dzięki temu dodatkowi moja gra zupełnie się zmieniła :) Zamiast zmieniać wygląd simów jadę do fryzjera, a zamiast wchodzić do trybu kupowania to jadę do sklepu :)

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Własny Biznes

Postautor: schwimmen » 12 sie 2014, 9:10

Jak zrobic fryzjera?

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Własny Biznes

Postautor: Kasim Hazim » 15 sie 2014, 20:24

Mój ulubiony dodatek. Uwielbiam tworzyć przeróżne biznesy, zarabiać tak simoleony. Nie wyobrażam sobie gry bez tego dodatku. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Własny Biznes

Postautor: Pappy » 05 mar 2015, 13:32

Uwielbiam dodatek, często zakładam simami przedsiębiorstwa. :P

Jest to świetna zabawa, ale zwykle po paru simowych dniach sprzedaję parcelę bo nie chce mi się prowadzić tego w nieskończoność. xD

Ostatnio urządziłem moimi simami salon gier, naprawdę łatwo się na nim zarabiało. xD
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Własny Biznes

Postautor: simunia » 12 mar 2015, 21:46

No właśnie ja mam simkę która ma przedsiębiorstwo domowe i bardzo fajnie się gra bo jeszcze pracuje normalnie więc przedsiębiorstwo prowadzi w dni wolne przez co gra nie jest nudna.

Ja lubię robić przedsiębiorstwa z kwiatami ale też dodaje różna krzaczki do ogrodu i ozdoby wtedy więcej się zarabia.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Własny Biznes

Postautor: Shattered » 13 mar 2015, 12:21

Mój trzeci dodatek :) A właściwie drugi, no zależy jak patrzeć, bo kupiłam go razem z Osiedlowym Życiem.. Pamiętam, że nawet zniżkę dostałam..

Matko, wspaniałe chwile.. Będę na łóżu śmierci wspominać..

Szkoda, że jeśli mamy kierownika na parceli publicznej, to jak nas na niej nie ma, to że sklep nie zarabia pieniędzy.

Restaurację wg mnie ciężko prowadzić, nigdy jeszcze nie zarabiałam kroci.. W ogóle ciężko wg mnie majątku się dorobić, zawsze jakieś sklepy prowadzę i moi simowie nigdy milionerami nie byli.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Własny Biznes

Postautor: simunia » 25 lip 2016, 1:00

Jeden z moim zdaniem najlepszych dodatków do 2. Bardzo fajnie zrobiony i prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wcale nie jest takie trudne jak się wydaje. Najlepiej jest zakładać je wtedy kiedy nasza simowa rodzinka ma już jakieś fundusze. Ja tak zrobiłam i doszłam do 9 poziomu kwiaciarni mojego sima. To naprawdę wyczyn jak na mnie bo jeszcze nigdy tak daleko nie zaszłam.

Awatar użytkownika
sunray96
Posty: 78
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:25

Re: Własny Biznes

Postautor: sunray96 » 24 lut 2017, 15:48

Mimo, że głównym atutem dodatku są własne przedsiębiorstwa, to i tak najbardziej uwielbiam sługusy :)
Są mega urocze i uwielbiam nimi grać :D
Zazwyczaj robię małe sklepiki na parceli domowej, bo po prostu nie umiem prowadzić sklepu na parceli publicznej :) Zazwyczaj sprzedaję kwiaty, albo sklep elektroniczny ^^
Raz podjęłam się też próby własnej restauracji na parceli domowej i bardzo fajnie mi się grało :D To był rodzinny biznes, pamiętam, że chyba sim był kucharzem, jego żona sadzała gości, mieli zatrudnioną kelnerkę, a po szkole w pracy pomagała też córka ^^

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Własny Biznes

Postautor: Smustle » 06 mar 2017, 14:22

Jeden z najlepszych dodatków do dwójki :doge: Podobają mi się duże możliwości wyboru pod względem typu biznesu oraz możliwość prowadzenia go w domu. Fajne jest też to, że gdy jedna rodzina ma biznes na parceli publicznej to możemy pojechać tam inną rodziną i kupić co chcemy, przydatne gdy np. chcemy mieć świeże warzywa i owoce z czterech pór roku a dana rodzina nie ma czasu zajmowac sie ogrodem, albo mieszka w bloku z osiedlowego życia, również można kupić zabawki normalnie niedostępne czy kwiaty, a także roboty. Dzięki temu gdy chcemy, żeby dany sim coś miał, niekoniecznie musimy rozwijać mu wymaganą umiejętność.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości