Nocne Życie

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Nocne Życie

Postautor: Jackob » 15 gru 2013, 14:31

Obrazek

Drugi dodatek do gry The Sims 2. Wprowadza różne kluby nocne, restauracje itp.
W każdym dodatku zostaje wprowadzona możliwość stania się jakąś nierealną postacią.
Tym razem jest to wampir.

Niezależnie od tego, czy będą tańczyć aż do rana, flirtować i nawiązywać romanse lub zdobywać kolejne punkty na kręgielni – to będzie z pewnością niezapomniana noc! Niech nacieszą się wolnością i ulubionymi nocnymi rozrywkami, realizując zupełnie nowe życiowe aspiracje. Do Ciebie należy odpowiednie kojarzenie Simów, tak by poznały smak prawdziwej miłości. Czy ich aspiracje i osobowości będą do siebie pasować? To może być początek burzliwego związku lub fatalnego zauroczenia. Czy jesteś gotowy na pełne romansów Nocne życie? Najwyższy czas ruszyć na podbój miejskich lokali!


Premiera
~na świecie: 13 września 2005
~w Polsce: 15 września 2005





Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

[spoiler="Zwiastun"][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=76Urghrdh6g[/youtube][/spoiler]

[spoiler="Zdjęcia"]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/spoiler]
Źródła: Simspedia, Sims Community

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Nocne Życie

Postautor: simunia » 15 gru 2013, 17:23

Nocne Życie też mi się bardzo podobało, zwłaszcza restauracje i samochody oraz meble. Bardzo ładne też ubrania dla Simów ten dodatek wprowadził. Ogólnie bardzo go lubiłam i często moi Simowie bywali na mieście w klubach, a rzadziej w restauracjach.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, 10:38 przez Guuki, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Brak znaków interpunkcyjnych + poprawna forma to "Simowie", nie "Simy". //Guuki

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Nocne Życie

Postautor: simunia » 15 gru 2013, 21:36

A ja właśnie uwielbiam muzykę z tego dodatku ;). Pani Zadecka tez była bardzo fajna postacią w tym dodatku i to jak waliła simów torebka jak się np całowali w jacuzzi na parceli publicznej.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Nocne Życie

Postautor: Guuki » 16 gru 2013, 10:39

Fajny dodatek, fajny. Nareszcie Simowie mogą się porządnie wyszaleć! Co jest w tym dodatku najfajniejsze? Wampiry, samochody i system randkowania. I oczywiście Pani Zadecka :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Nocne Życie

Postautor: Pacyfka » 20 sty 2014, 19:40

Mój pierwszy dodatek z tego co pamiętam.
Jedyny minus, to te pustki, które są najbardziej odczuwalne w klubach. No ale oprócz tego ma jeszcze wiele do zaoferowania.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Nocne Życie

Postautor: Kasim Hazim » 15 sie 2014, 20:22

Randki, dyskoteki, kawiarnie pani Zadecka (<3), samochody, wampiry - uwielbiam! Dodatek wiele wnosi, sim może się wyszaleć i jest co w nim robić, dlatego często też korzystam z możliwości, które dodatek wnosi. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Nocne Życie

Postautor: msreckless » 18 sie 2014, 10:51

nie wyobrażam sobie gry bez zabierania simów na spotkania, randki do restauracji, kręgielni, klubów etc. : o lubię też system chemii, zawsze dobieram simów którzy mają ze sobą najwięcej piorunów XD wiele bardziej dopracowany dodatek niż trójkowy odpowiednik, czyli "po zmroku" : D

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Nocne Życie

Postautor: simunia » 11 lut 2015, 16:06

Ja tylko 3 razy miałam wampiry i zawsze umierały na słońcu bo jak ich nie upilnowałam to wychodziły na dwór i było po simie. Może teraz jednego sima z mojej obecnej rodzinki przemienię w wampira chociaż pewno i tak szybko umrze ale co tam będzie ciekawsza historia.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Nocne Życie

Postautor: Pappy » 11 lut 2015, 19:11

Dodatek nie jest najlepszy, ubrania są słabe, meble też. Jedynie postać wampira i restauracje mi się podobają. ;_;
Denerwuje mnie kiedy co chwilę przychodzi telefon o wypadzie na miasto :<
Irytująca jest też nazwa "Przedmieście", zawsze zmieniam sobie na oryginalne "Downtown" albo kiedy gram z polskimi nazwami "Centrum" :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Nocne Życie

Postautor: Pacyfka » 12 lut 2015, 14:44

A moim zdaniem to jest udany dodatek ze względu właśnie na dochodzące Przedmieście, które dostarcza nowych rozrywek dla simów i urozmaica im życie. Są knajpki,kawiarenki, kluby, bardziej "wytworne" restauracje, karaoke czy kręgle - zdecydowanie jest co robić. Dodatkowo podają mi się opcje z randkami, zwłaszcza z tymi w ciemno. Mogą wyjść zabawne sytuacje z tego :P

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Nocne Życie

Postautor: Pappy » 15 mar 2015, 18:11

A co do muzyki, w tym dodatku jest najlepsza. Pani Zadecka jako podróba Panny Stanisławy z jedynki jest super. XD System randkowania też fajny.
Zauważyłem że nigdy nie było moich simów w klubie nocnym - trzeba to zmienić. :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Nocne Życie

Postautor: simunia » 19 mar 2015, 19:11

Moja, simka ostatnio była w klubie nocnym i wyszła się przywitać ze złą czarownica i ja piorun trafił na całe szczęście przeżyła, ale musiała wracać do domu, bo jej potrzeby pospadały. Wiecie, co ja spotykam wampiry zazwyczaj najczęściej wtedy, kiedy ich spotkać nie chce, a jak chce to nigdy mi się to nie udaje może wiecie, na jakich parcelach najczęściej bywają czy jest to losowe?

Awatar użytkownika
sunray96
Posty: 78
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:25

Re: Nocne Życie

Postautor: sunray96 » 24 lut 2017, 11:13

Mój pierwszy dodatek jaki miałam :) Pamiętam, że siostra nieumiejętnie zainstalowała mi go po angielsku :D
Uwielbiam ten dodatek, tą możliwość chodzenia do klubów, do kręgielni, na randki do restauracji... Idealnie łączy się ze Studenckim Życiem, które wyszło wcześniej (nocne imprezy, te sprawy). I nie mogę nie wspomnieć o wampirach, które od zawsze były moimi ulubionymi postaciami nadnaturalnymi, choć szkoda, że nie mają możliwości picia krwi (plazmy) jak w trójce :(
I nie można zapominać o Pani Zadeckiej, która wywołała u mnie atak śmiechu, gdy pierwszy raz zobaczyłam jak okłada moją simkę torebką :P
Pappy pisze:Irytująca jest też nazwa "Przedmieście"
Mnie ta nazwa śmieszy, przecież kluby i ogólnie centra nocnego życia sytuowane w centrum miasta, a nie na przedmieściach :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Nocne Życie

Postautor: Lenna » 24 lut 2017, 13:25

Gdy tylko usłyszałam po raz pierwszy o tym dodatku, pragnęłam go tak mocno, że nie mogłam wytrzymać xD Oczywiście wszystko przez wampiry, które tutaj dochodzą. Czekałam jak ze sraczką, aż wreszcie będę go mieć. Jak dorwałam się do gry, na pierwszy ogień od razu zrobiłam wampira <3 Szkoda jednak, że nie mogą pić plazmy, ale i tak są moimi ulubionymi postaciami nadnaturalnymi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Nocne Życie

Postautor: Smustle » 06 mar 2017, 13:52

Świetny dodatek, nie wyobrażam sobie gry bez niego :sweet:
Pamiętam jak nie miałam jeszcze nocnego życia i smutno mi było, że sim nie może mieć samochodu, ciekawiła mnie też ta nowa aspiracja, której ikonka była w tworzeniu sima, ale nie dało się jej wybrać bez tego dodatku. Jak tylko dostałam go pod choinkę, stworzyłam simkę z tą aspiracją, kupiłam jej samochód i pojechałam na przedmieście. Tam romansowała z kim popadnie, również z wampirami. Czasem obrywała słynną torebką Zadeckiej soft9 Jak jej spadły potrzeby to wracałam nią do domu, a później znowu szaleć po klubach xD Stołowała się najczęściej w restauracji i prawie zawsze zamawiałam jej homara, bo to takie wykwintne, a sponsorowało to wszystko motherlode :P
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość