Podróże

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Podróże

Postautor: Jackob » 07 sie 2014, 15:34

Obrazek

Szósty dodatek do gry The Sims 2. Wprowadza możliwość wyjazdu na wakacje.
Simowie otrzymują możliwość wyjazdu na wczasy. Mogą wybrać jedno z trzech dostępnych miejsc wakacyjnych:
Trzy Jeziora, Wyspa Twikkii oraz Wioska Takemizu.

Wyrwij swoich ulubieńców z codziennej rutyny i weź udział w ekscytujących przygodach w trzech egzotycznych zakątkach naszego globu!

Oficjalny dodatek The Sims 2: Podróże proponuje trzy warianty zabawy: luksusowy apartament na rozległej tropikalnej wyspie, biwakowanie na szczycie dziewiczej góry oraz poznawanie kultury Dalekiego Wschodu. Wizyta w każdym z tych trzech miejsc będzie nie tylko świetną okazją do odpoczynku lecz przede wszystkim niezapomnianą przygodą. Obserwuj jak z niewydarzonych turystów Twoi milusińscy stają się prawdziwymi obieżyświatami, znającymi lokalne obyczaje, powitania i tańce... Zabierz swoich Simów w podróż ich życia i zaimponuj znajomym po powrocie do domu!


Premiera
~na świecie: 4 września 2007
~w Polsce: 7 września 2007



Obrazek
Obrazek Obrazek

[spoiler="Zwiastun"][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mNtztYLU7TI[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h1PTFZXml6w[/youtube][/spoiler]

[spoiler="Zdjęcia"]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/spoiler]
Źródła: Simspedia, Sims Community

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Podróże

Postautor: simunia » 08 sie 2014, 12:19

Bardzo lubię ten dodatek najczęściej simów wysyłam na miesiąc miodowy i jak dzieci simów się, dobrze uczą to też wtedy całą rodzina jedzie na wakacje. Czasami wysyłam tez simów którzy są na studiach by się trochę rozerwali na wakacjach po np. 2 latach studiów.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Podróże

Postautor: Shattered » 08 sie 2014, 18:31

To są podróże, a nie trójkowe podróżopodobne badziewie...
Zdjęcia :aww: Coś wspaniałego. Szkoda tylko, że nie można do albumu dodawać zdjęć, tylko trzeba nowy zamawiać..
Najbardziej lubię Wyspę Twikkii. Aczkolwiek pod namiotami też jest uroczo :sweet:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Podróże

Postautor: Bart » 09 sie 2014, 2:10

Pamiętam mój zachwyt, gdy zobaczyłem po raz pierwszy zwiastun tego dodatku. ^^ I, tak to są podróże z prawdziwego zdarzenia, ale osobiście nie wyobrażam sobie ich bez pór roku. :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Podróże

Postautor: Guuki » 09 sie 2014, 18:57

Między dodatkiem Cztery pory roku a Podróżami zaczęła się moja przygoda z The Sims, więc był to pierwszy dodatek, premiery którego wyczekiwałem razem z resztą graczy, i którego nowości odkrywałem na równi z pozostałymi fanami serii. I to było bardzo ekscytujące. I dlatego ten dodatek wspominam z wielkim sentymentem.

Spośród trzech okolic wakacyjnych najbardziej do gustu przypadła mi Wyspa Twikkii, bo właśnie z tropikami, palmami, oceanem i plażą głównie kojarzą mi się wakacje. A jeszcze jak zawitałeś do Szamana, żeby naprawić mu niektóre sprzęty w domu, to już w ogóle rozgrywka była cudowna.
Trzy Jeziora też mają fajny, górski klimat. Miło było obozować pod namiotem, rozpalić ognisko i porzucać toporami do tarczy.
Wioskę Takemizu darzę najmniejszą sympatią, jakoś ten cały azjatycki motyw do mnie nie trafił. Warto jednak tu zawitać chociażby ze względu na możliwość nauczenia się od ninji sztuki teleportacji, która często się przydaje, zwłaszcza na dużych parcelach.
Obrazek

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Podróże

Postautor: dzejan » 13 sie 2014, 22:51

Czemu ja się nie wypowiedziałem :wat: W własnym temacie xD

Bardzo podobają mi się możliwości tego dodatku. Trzy(!) piękne okolice wakacyjne - każda oferuje zupełnie coś innego, nowe formy aktywności i ciekawe miejsca. Najbardziej podobają mi się chyba Trzy Jeziora - namioty, hamaki, zawody w bieganiu po belkach! Genialny klimat :) Szkoda, że dla dzieci nie wprowadzono czegoś w stylu obozów... Co mi się jeszcze podoba... Zdecydowanie opcja robienia zdjęć - to takie fajne, gdy późniejsze pokolenia oglądają zdjęcia przodków z albumu :) I na wielki plus zasługują zadania do wykonania, tzn. nie, nie takie okazje jak w trójce, ale to co się znajduje nad wspomnieniami... Wylecialo mi z głowy :curious: Jeden z najlepszych dodatków. I tyle.

O i na modthesims są do pobrania dwa przydatne mody - opalanie się byle gdzie i surfing. Polecam ;p

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Podróże

Postautor: Kasim Hazim » 14 sie 2014, 17:52

Jeden z moich ulubionych dodatków. :P Dużo wnosi, piękne 3 okolice, a każda daje zupełnie inne możliwości. Jadąc na wakacje w dwójce jest dużo do zrobienia i chyba nie da się nudzić. Bardzo go lubię. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Podróże

Postautor: Pappy » 15 mar 2015, 18:05

Zdecydowanie jeden z lepszych dodatków. Kiedy zauważam że simowie mało spędzają razem czasu, wysyłam ich na wakacje. Wtedy razem bawią się na plaży, w saunie czy jeszcze gdzieś indziej. Zawsze jak wyjeżdżam gdzieś simami, kupuję im nowe ubrania aby wpasowali się w klimat okolicy. Potem wspólne zdjęcia i tak dalej. :P Nie mam swojego ulubionego miejsca wakacyjnego, wszystkie mają super klimat. Tylko raz zdarzyło mi się kupić domek letniskowy, tak to zawsze simowie mieszkają w najdroższych hotelach, bo prawie nigdy nie pozwalan im mieszkać w najtańszych. Super opcja, że kiedy zamieszkamy w hotelu na który nas nie stać dostaniemy rachunki do spłacenia za hotel kiedy wrócimy do domu. ;) I takie fajne smaczki typu boy hotelowy, który ostrzega nas abyśmy nie łowili w hotelu bo jest niebezpiecznie, wiedźma i oczywiście Wielka Stopa. :sweet:
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Podróże

Postautor: simunia » 15 mar 2015, 18:15

Raz w 2 miałam bogatą rodzinkę, która kupiła domek letniskowy na wyspie Twikki i syn moich simów wraz ze swoją żoną tam pojechał na 7 dni i oczywiście jego żona zaczęła tam hodować warzywa i owoce w ogródku. Lepiej się gra jak simy mają własny domek letniskowy .


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości