Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Rajska wyspa

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Rajska wyspa

Postautor: Jackob » 22 gru 2013, 10:13

Kapitan Indra

Powiem tak:
Jak na razie budowałam barkę dla mojej Nikki i budowanie zajęło mnie na prawie 4 godziny. Ale dopracowałam każdy szczególik i jestem zadowolona z efektu - tylko że barka wolno pływa, jak to ktoś zauważył.
Fajnie, że można w barce zbudować piwnicę, choć to trochę nierealne...
Od strony wyposażenia, które dochodzi w dodatku, powiem tak: bida z nędzą przez Isla Paradiso pędzą! Nie ma żadnych mebli do kuchni, ogólnie mebli jest mało, tylko dużo ozdób i roślinności. Tak samo ubrań niewiele jest.
Sama okolica mnie się podoba, jest taka tropikalna... chociaż po Słonecznych Wybrzeżach wydaje się zbyt do nich podobna...
Fajna jest nauka nurkowania - wystraszyłam się, kiedy wokół mojej Simki zaczęły pływać rekiny, ale na szczęście nic jej nie zrobiły, wyniosły się szybko.
I raz chyba widziałam osławionego krakena, bo coś ogromnego przepłynęło pod wodą, spory cień to był.
Co do rekinów - przenikają przez barkę, kiedy płyną! Pożałowania godne! I tak samo gostek na motorówce, tylko ten dla odmiany wniknął w skałę!


Orchid

Gra szybko się nudzi. W ciągu krótkiej rozgrywki odkryłam i przetestowałam niemal wszystko co możliwe. Zostały mi jeszcze 2 ostatnie wyspy do odkrycia i doprowadzenie kurortu na poziom pięciogwiazdkowy. Co jest śmiesznie łatwe jeśli mamy odpowiednio pełną kiesę. Mapa ogromna - od dawna wielu z was narzekało że miasta są małe i chcecie coś mega dużego. No to macie ;P podróż sima trwa pół dnia. Ledwo odwiedzę 2 parcele już jest noc. Jeśli chcecie pracować w standardowej karierze musicie dostosować miejsce zamieszkania do pracy inaczej wasz sim bedzie jechał do pracy 5 godzin, popracuje godzinę i znowu będzie wracał przez 5 godzin. Masakra. Syreny zaczęły mnie denerwować jak tylko przemieniłam w nią simkę. Nie chcą korzystać z łodek, wszędzie płyną wpław. Nie mogę normalnie kliknąć "idż do parku" ;muszę kliknąć wsiądź na motorówkę, podpłyń tutaj i dopiero wybrac parcelę. Inaczej sim-syena będzie przez 10 godzin płynąć przez morze zamiast czmychnąć szybciutko motorowką. Nurkowanie też nie powala. Odkryłam skarby i nie mam juz po co schodzić pod wodę, zreszta czesto wyrzuca sima na najbliższy brzeg zupełnie bez powodu. No i trzeba bardzo uważać sterując kamerą pod wodą, bo jeśli wyjedziemy za granice parceli ( a granicy nie widać) to będzie nam "rzucać obrazem"

Na plus fajne widoczki, ale to za mało żeby wpadać w zachwyt. No i kariera ratownika nie jest aż tak skopana jak myślałam.

Zresztą co mi po widoczkach na wysepkach przenosze się na głowną wyspę, przynajmniej moi simowie przestaną iść pół dnia do najbliższej parceli - dzięki temu przestaną żyć jak pustelnicy. No i dzieciak zacznie chodzić do szkoły (haha) teraz zanim dotrze do szkoły to już się kończą lekcje.


Pacyfka

Nie wiem dokładnie w czym leży przyczyna, ale dodatek nie zachwyca. Barki są średnie, jakoś z nich nie korzystam. Hotele to porażka w ogólnie nie ma w nich co robić, a jeśli chodzi o prowadzenie własnego, to nie bardzo mnie to interesuję. Okolica też średnia - denerwuję mnie to pomieszanie stylu hiszpańskiego z hawajskim. Wolę jak coś jest w jedolite, ale da się tam grać. Mam ten dodatek jedynie dla nurkowania, transportu wodnego,syren i nowych stacji radiowych. Szału nie ma, jak na razie to chyba najbardziej mi się podoba CPR z wszystkich dodatków.


Klaus

Dodatek bardzo wakacyjny, podoba mi się nurkowanie, praktycznie cały czas mój sim siedzi pod wodą.
Okolica bardzo ładna, ale jak to już było wspomniane, wszędzie daleko.
Transport wodny jest bombowy, o wiele lepszy niż jazda samochodem.
W ogóle super by było gdyby nie to, że dodatek strasznie sie zacina i trzeba mieć niskie ustawienia graficzne.


Lunon

Przede wszystkim dlaczego Isla Paradiso to zwykła okolica, a nie (tak jak Ciny itp.) okolica wakacyjna.?
Beznadziejna budowa miasta, wolne domu (chodzi oczywiście o ich poruszanie)
Krakena nie widziałem, więc to też jest minus.
A plusy?
Mnie się postać syreny się podoba.
Samo nurkowanie też jest całkiem fajne.
Ale muszę przyznać, że przy moich średnich ustawieniach grafiki nurkowanie wygląda nieładnie.
Jakby rozpikselowane.
Muzyka jest fajna <3
Na razie jestem na etapie eksploracji dodatku. xD
Pewnie po kilku dniach pojawi się więcej plusów. (minusów pewnie też)

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Wrażenia po zagraniu w The Sims 3 Rajska wyspa

Postautor: simunia » 09 lip 2014, 13:14

Bardzo fajny dodatek okolica piękna i domy naprawdę ładne w tej okolicy twórcy gry zrobili.
Profesja ratownika mi się bardzo podoba no i nowa umiejętność nurkowania też jest fajna. Pływające domy są naprawdę fajnym pomysłem. Dużo fajnych ubrań dali co jest na plus szkoda tylko że, mało mebli dali.
Syreną jeszcze nie grałam, ale mam zamiar ją wypróbować.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość