Kraken

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Kraken

Postautor: Rai » 05 lis 2013, 3:19

Kraken

Obrazek


Kraken jest mitycznym stworzeniem, które niekiedy pojawia się na otwartym morzu i atakuje motorówki bądź łodzie należące do Simów. Dzień po takowym ataku pocztą przychodzi odszkodowanie za zatopioną łódkę wraz z komunikatem: Przepraszamy za wyrządzone szkody. A mówiliśmy, że trzeba wykupić ubezpieczenie od Krakena.

W grze dostępna jest nagroda szczęścia życiowego „Przyjaciel Krakena”, która zapobiega jego atakom, a także umożliwia rozkazywanie mu, aby atakował inne statki.

Jak podoba Wam się odwzorowanie tego mitycznego stworzenia w grze The Sims 3 Rajska Wyspa? Czy spotkaliście go już w swojej grze? Spełnił Wasze oczekiwania? A może spodziewaliście się czegoś innego?
Podzielcie się spostrzeżeniami z innymi użytkownikami. ;D

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Kraken

Postautor: Aaqwil » 16 gru 2013, 18:45

Kiedy kupiłem RW, to tylko na niego czekałem, kupiłem nagrodę żeby go przywołać. A tu... Ta łódka pływa, tej nie bo moja... o ta stoi. Pięć razy wzywasz krakena, wreszcie się pojawia. Po dwóch sekundach łamie łódkę i znika. Sam z siebie praktycznie się nie pokazuje. Beznadzieja (n)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Kraken

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 12:50

Nie spotkałem go jeszcze w grze tak o, samego z siebie. Raz przywołałem go dzięki nagrodzie za szczęście życiowe. Ogólnie rewelacji Kraken nie robi, ale jest fajnym urozmaiceniem dodatku.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość