Kurorty

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Kurorty

Postautor: Rai » 05 lis 2013, 3:09

Kurorty

Obrazek


W rozszerzeniu The Sims 3 Rajska Wyspa nasi Simowie otrzymali możliwość prowadzenia własnego biznesu w postaci kurortu.
Wybór udogodnień i ustalone ceny wpływają na opinie i dochody.

Czy Wasi Simowie prowadzą kurorty? Być może są to luksusowe bungalowy na morzu w pobliżu niewielkiej, rajskiej wysp? A może wręcz przeciwnie - obskurne motele na obrzeżach wielkich miast?

Pochwalcie się osiągnięciami swoich podopiecznych w dziedzinie hotelarstwa - jak wiele udało im i Wam się osiągnąć?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Kurorty

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 12:52

Swego czasu prowadziłem 2 kurorty na raz, żeby zdobyć odznaki na TS3.com :) . Jeden musiałem doprowadzić do 5 gwiazdek, drugi do 0 gwiazdek, i oba tak utrzymać przez simowy tydzień. Więcej roboty miałem z tym, by osiągnąć fatalne warunki w kurorcie, niż luksusy :sweat: .
Przed premierą dodatku bardzo byłem napalony na tę możliwość prowadzenia kurortów i, oczywiście, rozczarowałem się. Szału w tym nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Kurorty

Postautor: Gunia » 16 sty 2014, 8:39

Mam to samo Guuki! Prowadziłam 0-gwiazdkowy kurort przez 5 dni, jednak odznaka mi nie wskoczyła :( ta za pięciogwiazdkowy też nie. Jednak dużo trudniej jest utrzymać ten na najniższym poziomie. Musiałam naprawdę wszystko ustawiać na najniższy poziom, żeby simowie byli niezadowoleni, a w dodatku nie zatrudniałam obsługi. :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Kurorty

Postautor: Guuki » 16 sty 2014, 12:53

Gumi, bo trzeba przez 7 dni prowadzić te kurorty żeby dostać odznaki, nie przez 5, jak napisałaś :P .
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Kurorty

Postautor: Jackob » 17 sty 2014, 14:16

Nigdy jeszcze nie prowadziłem, ale warto dla tych dwóch odznak. ^^
Prowadzenie kurortu z tego co widziałem ni jest takie jak na zwiastunie. Jakoś nigdy nie ma tłumów simów. :P

Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: Kurorty

Postautor: Versinn » 18 sty 2014, 20:18

Ja prowadziłem kurort jakiś czas, ale dość szybko mi się to znudziło. Na zwiastunie wszystko było wywindowane... :/
Na CS od 28.01.2009


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości