Isla Paradiso

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Isla Paradiso

Postautor: Rai » 05 lis 2013, 2:32

Isla Paradiso

Obrazek


Pozwól swoim Simom uciec do ich własnego wyspiarskiego raju z iskrzącą wodą i skąpanymi w słońcu plażami.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Isla Paradiso

Postautor: Guuki » 23 gru 2013, 13:06

Ogólnie przyjemne, jednak jak dla mnie jest za mało tropikalnie.
I nie podoba mi się kolejne osiedle hiszpańskich domków, twórcy lubią takie tworzyć od czasu do czasu w swoich Światach...
I szkoda, że wyspy nie są ze sobą jakoś połączone. Rozumiem, że chcieli zmusić graczy do korzystania z motorówek i innych tego typu wodnych środków lokomocji, bo przecież to jedna z możliwości dodatku, ale mogli to rozwiązać w mniej nachalny sposób :sweat: .
Duży plus za ukryte wyspy. Żeby je poodkrywać trzeba się nieźle napracować, ale warto, bo każda jedna po prostu zachwyca :sweet: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Cinamon.
Posty: 62
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Isla Paradiso

Postautor: Cinamon. » 25 gru 2013, 17:35

Aktualnie gram w tym otoczeniu. Fajnie się odkrywa nowe rzeczy, całkowicie podpisuję się pod postem Guukiego - szkoda, że nie połączono wysp. Chociaż, jak powiedział Guuki, wyspa nie jest megatropikalna, to fotki wyglądają nieziemsko :)
"A teraz szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
moje~

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: Isla Paradiso

Postautor: Sebosz » 31 gru 2013, 10:59

Fajna okolica :-) Można się wczuć w ten tropikalny klimacik :swelol: Rozwaliły mnie te łodzie-taksówki XD
Wkurza mnie czasem to, że nie zawsze mogę znaleźć to, czego akurat szukam(ratusz czy coś XD), bo to wydaje mi się być rozłożone bez ładu i składu :wat:

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Isla Paradiso

Postautor: Śliwka » 31 gru 2013, 11:02

Ładne miasto, klimatyczne, aczkolwiek ruch w nim jest tak utrudniony, że raczej w nim nie gram.
No sorki, ale jak sim mi idzie trzy godziny do pracy, bo najpierw musi popłynąć łódką, wsiąść w taksówkę, potem znowu w łódkę to człowieka szlag trafia ^^

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Isla Paradiso

Postautor: Gunia » 31 gru 2013, 13:19

Ja często teleportuję simów, żeby nie tracili czasu na dojazdy do pracy ;) Odkryłam aż 2 wyspy i podobno jakieś trzeba odkryć w inny sposób, niż przez nurkowanie w jaskiniach. I nie mam pojęcia jak :D
Ogólnie bardzo lubię to otoczenie, ale na odkrytych wyspach nie można postawić domku, tylko trzeba go wybudować.
Łódki często jeżdżą "jak pijane", a błąd z jaskinią jest straszny. Raz działa, raz nie.
Nie ma chyba żadnego ładnego domu, w którym chciałoby się zamieszkać ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość