The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: Rai » 05 lis 2013, 2:04

THE SIMS™ 3 RAJSKA WYSPA

Baw się w swoim własnym wyspiarskim raju.
Pozwól swoim Simom uciec do ich własnego wyspiarskiego raju z iskrzącą wodą i skąpanymi w słońcu plażami w grze The Sims™ 3 Rajska Wyspa.

Obrazek


Simowie mogą zwiedzać pływając łodzią, nurkując z akwalungiem, mieszkać w pływającym domu oraz prowadzić własne kurorty. Wilki morskie mogą odkrywać nowe wyspy, znajdować zatopione skarby, a nawet zaprzyjaźnić się z syreną! Dzięki innowacyjnym cechom do tej pory niespotykanym w serii The Sims™ oraz światu pełnemu nowych możliwości na lądzie i w morzu Twoi Simowie przeżyją niezapomnianą przygodę we własnym wyspiarskim raju.

Najważniejsze opcje:
  • Pożegluj ku przygodzie: Twoi Simowie mogą teraz pokonywać fale, by odkrywać nowe wyspy i zwiedzać jak nigdy wcześniej, pływając rowerem wodnym, motorówką albo w pełni modyfikowalnym pływającym domem! Co odkryjesz?
  • Zbuduj najlepszy kurort na wyspach: Specjalizuj się w zjeżdżalniach wodnych i stołach bufetowych, aby przyciągać rodziny, buduj bary w basenach, gdzie single mogą się spotykać i flirtować albo stwórz romantyczne ustronie usiane chatkami. Twój wybór udogodnień i ustalone ceny wpłyną na opinie o kurorcie i dochody. Jeśli zdobędziesz odpowiednio wysoką ocenę w gwiazdkach, wkrótce zaczniesz pławić się w simoleonach!
  • Zanurkuj w błękitne głębiny: Przekonaj się, jakie niespodzianki czekają pod powierzchnią morza! W miarę jak Twoi Simowie doskonalą swoje umiejętności nurkowania z rurką lub akwalungiem, mogą znaleźć brzeg nowej wyspy albo odkryć dawno zaginiony skarb.
  • Łódź, słodka łódź: Obojętnie, czy Twoi Simowie uwielbiają wodę, czy tylko uwielbiają eksplorowanie, czeka na nich wybór w pełni modyfikowalnych pływających domów, które można zacumować w dowolnym otwartym porcie. Jeśli Twoim Simom znudzą się widoki, mogą po prostu popłynąć na inne miejsce!
  • Buduj na wodzie: Nowe fundamenty na słupach zapewniają Twoim Simom dwojakie korzyści – dom, który częściowo stoi na wodzie, a częściowo na lądzie. Wybuduj kurort, twórz podróżne pływające domy i personalizuj swój własny wyspiarski raj dla Twoich Simów!
Nowe cechy osobowości
  • Uwielbia pływać
  • Żeglarz
Nowe pragnienia życiowe
  • Imperium Kurortów
  • Nadmorski Wybawca
  • Nurek głębinowy
  • Wielki Odkrywca
Nowa umiejętność
  • Nurkowanie
Nowe kariery
  • Nurek (samozatrudnienie)
  • Ratownik (profesja)
  • Właściciel kurortu (własny biznes)
Nowe rodzaje śmierci
  • Utonięcie podczas nurkowania
  • Zabicie przez rekina
  • Odwodnienie (tylko u syren)
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
Procesor: dla XP - 2 GHz P4 lub jego odpowiednik; dla Windows Vista i Windows 7 - 2,4 GHz P4 lub jego odpowiednik
Pamięć RAM: dla XP - 1 GB RAM; dla Windows Vista i Windows 7 - 1,5 GB RAM
Karta graficzna: 128 MB pamięci i z obsługą funkcji Pixel Shader 2.0

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 sty 2014, 21:01

Warto kupić ten dodatek? Bo mam całkiem okazyjną cenę w sklepie, ale trochę się waham. Czy dodatek mocno obciąża grę?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 08 sty 2014, 21:22

U mnie za pierwszym wgraniem przycinało po dwóch dniach na amen. Teraz gram po formacie i tylko przycina. Czasem więcej czasem mniej. Ale to tylko w Isla Paradiso. W reszcie otoczeń nie, więc dodatek przetestowałem praktycznie w Aurora Skies. :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 sty 2014, 21:38

U mnie po zainstalowaniu pierwszej po wydaniu dodatku aktualizacji działanie gry się poprawiło, tak to faktycznie cięło na maksa.
Sam dodatek warty zakupu. Isla Paradiso jest malownicze, wyspy do odkrycia jeszcze bardziej. Do tego te różne wodne aktywności i oczywiście nurkowanie - naprawdę można się poczuć jak w swoim własnym wyspiarskim raju :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: simunia » 16 maja 2014, 13:57

To prawda dodatek bardzo fajny ale jak dzisiaj grałam to simka mi się zbugowała i wpływała w piasek w podłogę w swoim pływającym domu na całe szczęście udało mi się to naprawić. Czasami gra mi się przytnie w IP, ale mi to nie przeszkadza ważne, że mnie z gry nie wyrzuciło.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 maja 2014, 13:16

Dodatek fajny, wprowadza fajne opcje jak nurkowanie, bycie syreną, rejsy łodziami czy odkrywanie nowych wysp. Islo Paradiso jest ładne, malownicze, chociaż trochę łysawe i gra w nim ścina...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: ollie » 15 sie 2014, 17:57

Grałem. Moim zdaniem najgorszy dodatek. Prawie nic nie wprowadza, no chyba, że się gra w nowym mieście, wszystko się zacina w tym dodatku, ukryte wyspy mega lagują, przy hotelach nie ma portiera, syreny są straszne. Te ich nogi, a do tego powinny pływać szybciej niż najszybsza łódź, a tymczasem już prędzej sim dojdzie gdzieś pieszo. A pływające domy? Po co mi one, skoro zanim gdzieś dopłynę spadną mi wszystkie potrzeby? Nie polecam tego dodatku. Jedyny, co mi się tam podoba, to CAS. Ubrania są świetne, ale po za tym pustka. Wielka i ogromna.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2017, 13:17 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 08 lut 2015, 3:50

Kupiłem teraz dodatek w promocji Origin i bardzo podoba mi się nowa okolica. Tylko co z tego, skoro ciągle są lagi? Robiłem praktycznie wszystko, by to poprawić (to raczej robota dla EA, a nie graczy ale cóż...) wliczając w to ściągnięcie poprawionej wersji miasta, wykasowanie kilku problematycznych domów... Jeszcze ponoć może pomóc odkrycie wysp kodem, bo niby ta mgła też powoduje lagi... Tylko, że chciałbym te wyspy odkryć sam, ale trochę to już trwa (m.in. przez te lagi). Tak jak wspominano w temacie o wrażeniach z gry strasznie dużo czasu zajmuje simom transport. Mój sim dojeżdża do pracy godzinę po czasie... Mogli chociaż ustalić, że samochód przyjeżdża te 2-3 godziny wcześniej :P

Podsumowując, dodatek jest naprawdę ładny i malowniczy, wprowadza całkiem ciekawe rzeczy, których nie było w poprzednich generacjach, ale gdybym kupił go w dniu premiery i zapłacił całość ceny i dostał lagujący dodatek to bym bardzo żałował. Teraz żałuję tylko trochę..

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 08 lut 2015, 11:31

Mnie mało lagowało.. na początku, za to miasto nadrabiało licznymi błędami :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lut 2015, 11:57

Ten dodatek to totalnie idioctwo... Jaki sens hoteli w otoczeniu mieszkalnym :facepalm: Totalnie skopali tym dodatek.

Nurkowanie. Świetna rzecz
Sky Fits Heaven

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 3 Rajska Wyspa - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 08 lut 2015, 21:28

Mam problem z tym nowym pragnieniem życiowym o 13 rodzajach ryb w akwariach. Gram simem z IP (tym z rodziny Los Amigos), który ma takie pragnienie i jak każę mu wkładać ryby do akwarium to tam na podglądzie życzenia jest cały czas "Gatunki ryb w akwarium: 0/13". Wiecie o co może chodzić?

Edit: dobra, znalazłem odpowiedź w necie. Podobno ryby muszą być doskonałej jakości.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości