The Valentine Killer

Kryminał z interaktywnym zakończeniem

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

The Valentine Killer

Postautor: salberg » 22 paź 2014, 23:13


youtu.be/TF1bcQuJZ3c

---------------

Obrazek

Gatunek: Thriller, kryminał

Film ukończony, nowe odcinki co poniedziałek - premiera 09.03.2015

Co roku w Walentynki młoda dziewczyna zostaje porwana, zamordowana i porzucona w lesie przez nieznanego sprawcę. Policja tropi tajemniczego, nieuchwytnego zabójcę od dziesięciu lat, lecz wciąż pozostaje bezradna. Czy tym razem coś się zmieni? Czy tożsamość mordercy zostanie w końcu ujawniona?

Zapomniałem wspomnieć o jednym ważnym założeniu filmu, czyli interaktywnym zakończeniu. To widz miał śledząc losy wszystkich postaci wyciągać wnioski i na samym końcu pomóc wskazać swojego głównego podejrzanego, wywołując jeden z pięciu epilogów.

Czas trwania odcinków: 10-20 minut.


youtu.be/usRl-d8y62s
Ostatnio zmieniony 26 mar 2015, 15:23 przez salberg, łącznie zmieniany 34 razy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Valentine Killer

Postautor: Guuki » 23 paź 2014, 10:30

Ja też mam mieszane uczucia po obejrzeniu. O ile technicznie jest wszystko okej, to sam motyw z seryjnym mordercą, którego przez wiele lat bezskutecznie próbuje złapać policja, wydaje się schematyczny i oklepany.
Tak czy siak, trzymam kciuki za powodzenie projektu i mam nadzieję, że go skończysz. Głupio by było teraz się wycofać, gdy już tyle czasu i pracy pošwięciłeś na tę pierwszą część filmu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 24 paź 2014, 21:13

Jestem na nie. Nie obejrzałem filmu, z jednego powodu. Długość.
30 minut to za dużo, jak na simowy serial/film. Przynajmniej jak dla mnie.
Jak dla mnie, gdybyś podzielił to na np. 15 minutowe części, to wyszłoby to o wiele lepiej, bo taka długość zniechęca widza do oglądania. Jeśli obejrzę, to na dwa razy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Valentine Killer

Postautor: Guuki » 25 paź 2014, 13:45

Też uważam, że długość odstrasza. Parę scen zdecydowanie możnaby ukrócić, a niektórych ujęć w ogóle się pozbyć. Obejrzałem po znajomości, muszę się przyznać. Gdybyś to nie był ty, salberg, to raczej bym pominął tę produkcję. :P
Już przy ZDS to sugerowałem, że krótsze filmy też mogą wyjść sensownie a przy tym już na starcie nie zniechęcają widza.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 26 paź 2014, 13:27

To miał od samego początku być film pełnometrażowy w pełnym znaczeniu tego słowa. Krótszy serial, którym się zająłem, to "Rockwell", tam odcinki mają po 5 minut.

Ale podzieliłem na części i już jest w porządku. Można spokojnie oglądać.

Co do motywu seryjnego zabójcy - nie ukrywam, że "The Valentine Killer" jest fabularną odskocznią od "Crampton Valley" - myślę, że postawiłem bardziej na rozrywkowy niż głęboki i skłaniający do zastanowienia scenariusz. No i możesz sam wskazać zabójcę - w wielu produkcjach tego nie uświadczysz.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 20:53 przez salberg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 29 paź 2014, 13:20

Reupload filmu, w dwóch krótszych częściach i z uzupełnionymi brakującymi ujęciami.

/w głównym poście/
Ostatnio zmieniony 24 lis 2014, 2:19 przez salberg, łącznie zmieniany 2 razy.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: The Valentine Killer

Postautor: Misiek » 30 paź 2014, 20:29

Szkoda że anulowales. Wkrecilem się.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 10 lis 2014, 17:46

Dodałem ankietę. Chciałbym wiedzieć co sądzicie, macie podobne odczucia co ja odnośnie do tego filmu?

Zależy mi też bardzo byście powiedzieli w komentarzach co myślicie o tym filmie i jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu. Pozytywne, negatywne - co wam się spodobało, co was znudziło, co wam się nie podobało.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 11 lis 2014, 17:32

Dziękuję wam za komentarze.

Postanowiłem nakręcić jeszcze jedną część, oto ona.


youtu.be/tD6t3ijkNpw

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 11 lis 2014, 18:40

To ostatnia część, zakończenie filmu? Czy zamierzasz dokończyć ten projekt?

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 11 lis 2014, 23:05

To nie jest zakończenie. Mam nadzieję, że temat trochę ożyje, pojawi się parę nowych opinii i komentarzy. Potem zobaczę, co dalej.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 12 lis 2014, 17:05

Jak dla mnie, czekanie na opinię i komentarze jest zbędne. Albo to kończysz albo nie.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 12 lis 2014, 17:14

A widziałeś to w ogóle...? -.-

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 12 lis 2014, 18:47

Nie, i nie zamierzam, dopóki nie potwierdzisz, że dokończysz film, bo będzie tak jak z Crampton Valley, że wkręcę się w akcje, a Ty to zakończysz.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 16 lis 2014, 23:01

Film "The Valentine Killer" został wznowiony, prace idą pełną parą, i oczywiście zostanie dokończony. :) W tej chwili mam nakręconych już pięć części i zostały mi jeszcze dwie lub trzy, plus epilogi.

Zamierzam wrzucić czwartą, a później piatą część wraz z premierą STV. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia dotychczasowych części.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Valentine Killer

Postautor: Guuki » 17 lis 2014, 8:42

Cieszę się bardzo. Głupio by było zostawić otwarty, niedokończony projekt, bez względu na oglądalność. Może któraś z następnych części bardziej zaciekawi widzów. ;)
Powodzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 22 lis 2014, 0:03

Film jest ukończony w 90%. W zasadzie pozostało mi do zrobienia już tylko zakończenie i parę alternatywnych epilogów, całość będzie liczyła 8 części, które od premiery części 4 będą ukazywały się regularnie co tydzień.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 24 lis 2014, 2:13

Film The Valentine Killer został oficjalnie ukończony.

Obrazek Obrazek Obrazek

Trwa łącznie równe dwie godziny [120 minut], a podzielony jest na osiem odcinków/części, plus pięć alternatywnych epilogów. Premiera nie jest już w żaden sposób zagrożona, film jest gotowy i wgrany na YT - playlista do sprawdzenia tutaj. Tak więc jeśli ktoś jak Eq obawiał się, że zamierzałem porzucić projekt - nie ma już powodu do obaw.

No i co ważniejsze, wziąłem sobie do serca sugestie, że film momentami niepotrzebnie się wlókł - dlatego w dalszych częściach postawiłem na więcej akcji, więcej thrilleru i sensowniejszą muzykę. Jeśli kogoś odrzuciła część druga i przydługa scena wywiadu - niech da temu filmowi jeszcze jedną szansę, bo myślę, że efekt końcowy wart był włożonego w niego wysiłku.

Film (a raczej jego część czwarta) ukaże się w grudniu. Prawdopodobnie w okolicy świąt. Kolejne będą wychodzić regularnie co tydzień aż do 2015 roku.

Długości poszczególnych odcinków to: 10, 21, 13, 13, 16, 17, 10 i 8 minut. To odpowiednia długość? Jak sądzicie?

A w międzyczasie zachęcam do obejrzenia i skomentowania trzech dotychczasowych części. :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 26 lis 2014, 17:39

Zgodnie z moimi początkowymi zapowiedziami, film doczekał się trailera!


youtu.be/eQKc0GBK-7o

UWAGA: Mogą pojawić się drobne spoilery, urywki scen z części, które nie zostały jeszcze opublikowane. Trailer jest raczej dla osób, które jeszcze nie słyszały o tej produkcji i należy traktować go raczej jako materiał promocyjny.

Arcydzieło to nie jest (to pierwszy trailer jaki zrobiłem), ale starałem się utrzymać ducha prawdziwych trailerów kinowych.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia - kto wie, może zachęci kogoś do obejrzenia filmu?

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Valentine Killer

Postautor: Jackob » 26 lis 2014, 17:55

Trailer mocno zachęca do obejrzenia filmu, ale film nie w moich klimatach. Nie przepadam za takimi filmami. Nie obejrzałem i pewnie nie obejrzę całości, ale z tego co widziałem świetne ruchy kamerą i dobrze dobrana muzyka. Minusem są napisy, ale nie wyobrażam sobie z drugiej strony aby IVONA miała to wszystko mówić.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości