The Valentine Killer

Kryminał z interaktywnym zakończeniem

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 01 gru 2014, 13:32

Obrazek

Przedstawiam wam nowy plakat filmu. Poprzednie pojawiły się wraz z oficjalną zapowiedzią filmu, prawie rok temu - dziś przedstawiam wam plakat prawie-premierowy, który powstał już po zakończeniu prac nad filmem.

I jeszcze jedno ważne ogłoszenie - premiera części czwartej została ustalona i ukaże się 27 grudnia. Kolejne części będą ukazywać się co tydzień.

Ostatnia część filmu ukaże się pod koniec stycznia 2015 roku.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Valentine Killer

Postautor: Guuki » 01 gru 2014, 18:39

Świetny plakat! Profesjonalna robota. :)
Zachęca, wiadomo czego się spodziewać, na pewno przykuje uwagę dużo osób.
Z niecierpliwością czekam na kolejne części. Fajnie ogląda się "dwójkowe" produkcje.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Valentine Killer

Postautor: diamond5 » 04 gru 2014, 12:45

Obejrzałam 3 części i jest tak na 5 dlatego ze niekiedy nie do końca rozumiem reżyserii :P

Ogólnie zainteresował mnie film i czekam na kolejne części :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 23 gru 2014, 20:25

Tak, wiem, scena pod koniec odcinka drugiego potrafi zdezorientować, ale wyjaśnia się później. :P Wraz z kolejnymi częściami powinno wyjaśniać się więcej podobnych wątków... chociaż skoro to kryminał, będzie też trochę zaskoczeń. :jatowidze:

Chociaż szczerze mówiąc to sam myślę, że druga połowa filmu jest lepiej i bardziej konsekwentnie nakręcona od pierwszej. :P

------------

16 grudnia

Premiera już w przyszłym tygodniu!

------------

23 grudnia

Niestety mam złe wieści. Premiera filmu zostanie prawdopodobnie opóźniona i nie ukaże się on, jak zapowiadałem, 27 grudnia. Jest to spowodowane opóźnieniem telewizji STV. Dlatego film ukaże się najpewniej dopiero w 2015 roku. Przepraszam za zamieszanie. Obiecuje jednak, że kolejne części będą ukazywać się regularnie.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Valentine Killer

Postautor: Guuki » 23 gru 2014, 21:53

Te nowe STV w ogóle kiedyś wystartuje? :P
Nie przepraszaj, ja i tak mam do nadrobienia parę części. Miałem to zrobić dzisiaj, ale zrobię jutro, już na pewno. Zasiądę z miską popcornu i obejrzę wszystkie produkcje z Twojego warsztatu na spokojnie, zwłaszcza, że są wykonane w TS2, a wszystko co z TS2 sentymentalnie kojarzy mi się ze starym STV.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 30 gru 2014, 19:18

Część 1:
Więc, podobało mi się. Mimo, że zazwyczaj w pierwszych odcinkach/częsciach zazwyczaj jest nuda, to tutaj tak nie było. Te 10 minut zleciało mi dosyć szybko.
Jest kilka rzeczy do których się przyczepię... Na początku był mega irytujący dźwięk, który imitował wiatr. Tak co chwilę się urywał i pojawiał. Jeszcze rzecz, która meega mnie zdzwiwiła. Simka, w zime w sukience z odkrytymi plecami? Mogłeś jej dać ten płaszczyk z CPR i nadal by wyglądało, jakby pod tym miała sukienkę, no ale to są bardziej szczegóły. No i apropo szczegółów, to w tej ostatniej scenie, przed tym jak Alice została zabita jest dużo śniegu, a gdy przybiega Micheal to już go prawie nie ma...

Część 2:
Pierwsze co, to przyczepię sie do znikającej muzyki w niektórych momentach, w pierwszej części chyba z raz też to słyszałem. Jak był dźwięk skype, to sam zminimalizowałem YouTube i sprawdzałem, czy ktoś do mnie nie dzwoni [**]
Ogólnie w tej części było już trochę nudno.. Przesłuchanie było według mnie za długie, a te czerwone napisy zbyt nasycone. Jakby miały trochę ciemniejszy kolor było by lepiej, bo były one takie dosyć "rażące". Przyczepię się też do braku pełnego ekranu, bo utrudnia to trochę oglądanie, taki mały obraz...
Nie wiem, czy dałeś nam zbędne podejrzenia kto jest zabójcą, chociaż nie sądzę, żeby tak szybko to się wydało. Ta zielona kurtka od razu mi się skojarzyła.


Część 3:
Chyba jak na razie najlepsza. Ten motyw z psychiatrykiem, tym wszystkim... Jest naprawdę świetny. Ta akcja w sklepie najbardziej mi się podobała. Jedyne do czego przyczepię się w tej częśći, to ujęcie gdy Micheal wychodzi z psychiatryka i idzie tą drogą, ta kamera jakoś dziwnie się miota, nie wiadomo co ze sobą robi.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 30 gru 2014, 19:33

Z wiatru na początku mogę się łatwo wytłumaczyć. :P Pierwsze parę minut nakręciłem jeszcze w marcu i na śmierć zapomniałem o tym, by zmontować ten efekt dźwiękowy, by nie słychać było tych pauz. Niestety jeśli chodzi o muzykę to przyznaję, moja wina. Zapomniałem to jakoś przyciąć, a pół roku przerwy już mnie w tym wypadku nie usprawiedliwia.

Znikający śnieg - mój błąd, ale tym razem przynajmniej świadomy. Nie udało mi się znaleźć moda, który ukazywałby krew na śniegu, dlatego musiałem zaimprowizować. Z brakiem płaszcza to już zwykła wpadka. :P Fakt, w tym wypadku znowu zapomniałem.

Wiem, część druga jest najgorsza... Po niej się zniechęciłem do nagrywania filmu, samemu wydawało mi się to nudne. Na szczęście w dalszych częściach już sporo zmieniłem, przede wszystkim soundtrack.

Co do podejrzeń, to właśnie o to chodzi, by je mieć. ;) Podpowiedzi, wskazówki, czasem podpuchy - a do wprowadzenia po części trzeciej jest jeszcze trzech podejrzanych... Myślę, że trochę takich chwytów jeszcze będzie.

Co do kamery - tak, próbowałem czegoś innego i spartaczyłem. :P Chciałem, by za nim podążała, ale niestety dziwnie to wyszło.

W każdym razie dzięki za tak rozbudowaną opinię, zawsze to pomaga w kręceniu przyszłych rzeczy. :)

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Valentine Killer

Postautor: Niebezpieczny » 30 gru 2014, 21:57

Mam poradę na przyszłość jako widz, błąd który popełnia wiele reżyserów, a mianowicie nieczytelne napisy specjalne. Tutaj krwistoczerowne prawie emanujące napisy lepiej byłoby zamienić na białe, wyraźne z prostą czcionką, o wiele lepiej by się oglądało, bo ja miałem problem z rozczytaniem się tych czerwonych ;__;
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 03 sty 2015, 0:23

Dodałem do tematu ankietę, ponieważ premiera już bardzo niedługo... W jaki dzień tygodnia chcielibyście oglądać kolejne części?

Zachęcam do głosowania, nawet jeśli ktoś jeszcze nie widział filmu.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 24 sty 2015, 20:40

Co z kolejną częścią?

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 24 sty 2015, 20:55

Wciąż czekam na STV... :facepalm: Film jest gotowy i czeka na YT na upublicznienie od końca listopada. Gdy tylko zaczynam rezygnować i postanawiam wrzucić, okazuje się, że napływają nowe informacje, coś się dzieje... Teraz po aktywności na początku stycznia znowu zapadła cisza a ja nie wiem, czy wstrzymywać się do lutego, do marca... Mimo wszystko nie chcę przepuścić takiej okazji.

W międzyczasie wziąłem się już za "Rockwella", by nie marnować czasu. Po "Rockwellu" zacznę kręcić ten krótszy serial dwójkowy, potem dokańczam "Crampton Valley", by po tym oczekiwaniu móc już wszystko regularnie wrzucać.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 24 sty 2015, 20:57

Na Twoim miejscu nie czekałbym na STV. Jest to jedna z Twoich lepszych produkcji, więc...
Ale rób jak chcesz.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Valentine Killer

Postautor: diamond5 » 03 lut 2015, 13:23

Szkoda że czekasz na STV bo ja już bym chciała dalsze odcinki obejrzeć bo zainteresował mnie ten film...

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 03 lut 2015, 17:49

diamond5 pisze:Szkoda że czekasz na STV bo ja już bym chciała dalsze odcinki obejrzeć bo zainteresował mnie ten film...
Zbliżają się Walentynki, więc kto wie...?

---

Edit: Która miniatura wyszła lepiej?

Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 lut 2015, 17:55 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 03 lut 2015, 17:51

Szczerze? Żadna :P

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 07 lut 2015, 21:58

Poprawiona wersja zwiastuna - dodałem inne napisy, logo STV, obraz na cały ekran i jakość wyświetlania 1080p. Co sądzicie?


youtu.be/TF1bcQuJZ3c

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Valentine Killer

Postautor: Guuki » 07 lut 2015, 22:06

Profesjonalna robota. 1080p robi wrażenie. Jesteś przygotowany w 100% na nowe STV. :)

A z miniatur baardzo podoba mi się pierwsza, ma klimat.
salberg pisze:Zbliżają się Walentynki, więc kto wie...?
Teraz narobiłeś nam nadziei, nie ma odwrotu. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 07 lut 2015, 22:28

No, cieszę się, że coraz więcej reżyserów renderuje filmy w 1080p. ^^

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Valentine Killer

Postautor: salberg » 13 lut 2015, 19:06

Jutro mamy Walentynki... :cwaniak: Coś się z tej okazji szykuje. Zajrzyjcie jutro wieczorem do tematu.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Valentine Killer

Postautor: Eq » 14 lut 2015, 11:40

Mam nadzieję, że to kolejna część TVK, a nie pierwsza w 1080p i na pełnym ekranie...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości