Usługi

Awatar użytkownika
Dimond
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:40

Usługi

Postautor: Dimond » 15 gru 2013, 13:31

Serial: Usługi
Gatunek: thriller
Język: polski lektor
SEZON I
Epizod 1 - W nowym domu, nowa praca (Zobacz na YouTube) - Laura i Amanda potrzebują pieniędzy na swoje wymarzone studia, obie szukają łatwej możliwości zarobienie gotówki. W tej sprawie udają się do Gustawa (chłopaka Laury), niestety ten, pod pilną sprawą, musi wyjść na moment z domu. Pod wpływem niefortunnych okoliczności po kilku minutach bohaterki zostają sam na sam z rozkapryszoną Łucją, która w nadzwyczajny sposób ich nie znosi.
Epizod 2 - Uknuty Spisek (Zobacz na YouTube) - Mijają pierwsze dni pracy Laury w Usługach pani Lucyny. Bohaterka nie może się przyzwyczaić do stroju sprzątaczki. Według niej jest zbyt ciasny i utrudnia jej pracę. Kiedy ma zamiar wrócić do kwatery głównej, na korytarzu domu Tomsonów słyszy płacz Łucji. Postanawia zbadać przyczynę.
Epizod 3 - Stowarzyszenie Umarłych Kadetów (Zobacz na YouTube) - Laura przeżywa kryzys. Gustaw (jej dotychczasowy chłopak), rzuca ją dla Stelli - byłej koleżanki Amandy. Oboje snują poważne plany na przyszłość.
Samanta postanawia pocieszyć załamaną Laurę zabierając ją do Stowarzyszenia Umarłych Kadetów.
Epizod 4 - Wesele (Zobacz na YouTube - cz.1, cz.2) - Na komisariacie trwa przesłuchanie Laury, dziewczyna zdaje relacje z ubiegłej nocy. Kiedy bohaterki opuszczają komisariat, udają się do kwatery. Po drodze jednak mijają kościół, w którym odbywa się ślub pewnej wrogiej im pary.
Epizod 5 - Chcę zagrać w grę (Zobacz na YouTube) - Laura budzi się w tajemniczym pomieszczeniu. Okazuje się, że jest uczestniczką gry zaplanowanej przez niejakiego Simsawa. Amanda dzwoni do Łucji i daje jej do zrozumienia, że jej najlepsza przyjaciółka prawdopodobnie nie żyje.
Epizod 6 - Patologiczny Umysł (Zobacz na YouTube - cz.1, cz.2) - Laura wychodzi z tajemniczego pomieszczenia i jest przekonana, że to koniec horroru. Niestety gra Simsawa toczy się dalej, a do śmiertelnej ruletki walki o przetrwanie dołącza coraz więcej osób. Teraz liczy się wytrwałość. Kto ujawni swoje dobre cechy, a kto okaże się zdrajcą? Wszystkie tajemnice i zagadki zostaną rozwiązane, lecz w dobrym zakończeniu tkwi szkopuł, który nasili się, ale dopiero w następnym sezonie.

SEZON II
Epizod 1 - W starym domu, stare myśli (Zobacz na YouTube) - Laura za wszelką cenę pragnie zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości. Postanawia zrezygnować z dotychczasowej pracy sprzątaczki i udać się wraz z Amandą na studia. Nowi ludzie, wieczne imprezy oraz głośna muzyka do białego rana to środowisko, w którym Laura zaczyna się dobrze odnajdywać. Okazuje się, że starzy znajomi nie dają o sobie zapomnieć.

Przyznaję, że to trochę dziwne uczucie zakładać jeszcze raz ten temat na zupełnie nowych gruntach.

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Usługi

Postautor: Darkling » 16 gru 2013, 20:32

To był jeden z pierwszych simowych seriali, jakie widziałem. <3 Pojawią się jeszcze kiedyś nowe odcinki?

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Usługi

Postautor: aesthetea » 16 gru 2013, 20:47

również jeden z moich pierwszych, pamiętam początki :D
Obrazek


Awatar użytkownika
Dimond
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:40

Re: Usługi

Postautor: Dimond » 16 gru 2013, 21:25

Darkling pisze:To był jeden z pierwszych simowych seriali, jakie widziałem. <3 Pojawią się jeszcze kiedyś nowe odcinki?
Pojawią się. Zaraz po tym, jak dokończę Ezoteryczną Przyjaźń (zostały 2 odcinki). Niestety nie mam teraz tak wiele czasu jak kiedyś. Okres styczeń-wrzesień to czas, w którym na moim wydziale trwa produkcja naszych końcoworocznych filmów. Na realizację simowych seriali pozostaje więc ok. 5 miesięcy. EP zamierzam skończyć w nast. roku. Później biorę się już za Usługi. ;)

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: Usługi

Postautor: Crux » 18 gru 2013, 23:30

Czyli jednak usługi powrócą!? :D Jak ja się cieszę!!!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Usługi

Postautor: Kasim Hazim » 18 gru 2013, 23:33

Jeden z lepszych seriali, w sumie jeden z moich pierwszych. :D
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Usługi

Postautor: Śliwka » 22 gru 2013, 16:49

Również jeden z moich pierwszych seriali... Świetnie, że będzie kontynuowany :D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Usługi

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 13:35

Klasyk STV :) . Bardzo miło wspominam tamte czasy, fajnie, że "Usługi" mi je urozmaicały.
Cieszę się na nowe odcinki jak dzieciak. Powodzenia!
Obrazek

Awatar użytkownika
Blady Krfawy Kamyczek
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 156
Rejestracja: 15 gru 2013, 18:33

Postautor: Blady Krfawy Kamyczek » 26 lut 2014, 0:53

Boże, do tej pory pamiętam ten serial... I do tej pory mi się podoba, bo wiele serialów może i graficznie jakością wypada lepiej, ale ten serial jest ponadczasowy i ma FABUŁĘ, wykonaną taaak faaaajnie! X3 I TEGO CI ZAZDROSZCZĘ DIAMENCIKU. T____T
GDYBY KRFAWY MIAŁ CZARNE WŁOSY, TO BY NIE BYŁ BLONDYNEM. :swelol:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość