To Co Jest Ci Dane

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

To Co Jest Ci Dane

Postautor: Malfurion » 01 sty 2016, 2:05

Hej wszystkim :hej:

Przez ostatnie pare miesiecy pracowalem nad owym filmem. Wlozylem w niego sporo serca, mam nadzieje, ze przelozylo sie to na efekt koncowy ^^ Zapraszam do obejrzenia :)


youtu.be/az4vpzMVzPg
Ostatnio zmieniony 01 sty 2016, 22:22 przez Malfurion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Eq » 01 sty 2016, 14:44

Wow! To jest niesamowite!
Serio, podziwiam Cię. Widać, ile czasu poświęciłeś w zrobienie tej machinimy, jest ona mega dopracowana.
To, co najbardziej mnie urzekło, to to, że albo specjalnie zrobiłeś takie animacje, lub użyłeś do tego specjalnego programu, żeby ta simka (prawdopodobnie Justyna Steczkowska) miała zgrany dźwięk z ruchem ust... Serio, szacun :D
Te efekty, rozmycie tła za simami, wszystko jest takie idealne... A ta scena, jak ta simka trzyma ten ogień, i czerwone światło odbija się na jej twarzy... Mistrzostwo. Gratuluję, Malfurion ;)

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Stara-Raszpla » 01 sty 2016, 20:55

musze przyznac, że piękna !
Najlepsza jaką kiedykolwiek widzialam :)

Uchyl rabka tajemnicy.. nagrywales to w greenboxach czy moze tworzyles ten teren ?? :P
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Malfurion » 02 sty 2016, 1:36

Dziekuje wam bardzo za komentarze :)
Eq pisze:To, co najbardziej mnie urzekło, to to, że albo specjalnie zrobiłeś takie animacje, lub użyłeś do tego specjalnego programu, żeby ta simka (prawdopodobnie Justyna Steczkowska) miała zgrany dźwięk z ruchem ust... Serio, szacun :D
Wszystkie nie "maxisowe" animacje sa zrobione przeze mnie; to jest mniej wiecej powod, tak dlugiej pracy nad klipem. Wiekszosc czasu, zajela mi praca wlasnie nad animacjami ;) Ciesze sie, ze doceniles to :)

Stara-Raszpla pisze:musze przyznac, że piękna !
Najlepsza jaką kiedykolwiek widzialam :)

Uchyl rabka tajemnicy.. nagrywales to w greenboxach czy moze tworzyles ten teren ?? :P
Nie no, swiat stworzylem oczywiscie ;) Nie jest to greenbox :)

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Lion » 02 sty 2016, 15:05

Jestem pod ogromnym wrażeniem :O Teledysk idealnie oddał klimat utworu, jak zresztą całej płyty. Również urzekły mnie te wszystkie detale, jak poruszanie wargami w zgodzie z tekstem piosenki.
Na pewno nie raz wrócę do tego filmu, jest po prostu świetny!

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: diamond5 » 04 sty 2016, 16:14

Cudo, cudo, cudo!

Widać, że dużo włożyłeś w to pracy!

Jestem pod ogromnym wrażeniem, BRAWO! :yes: :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Guuki » 12 sty 2016, 18:04

Lubię twórczość pani Justyny i fajnie, że zdecydowałeś się zrealizować jeden z jej utworów - jeden z tych magicznych utworów.

Wideo jest równie magiczne. Profesjonalne, genialne, wzbudzające wielki podziw. Te efekty specjalne, te animacje - coś pięknego. I historia, wciągająca historia. Kawał świetnej roboty! :yes:
Zdecydowanie za mało wyświetleń.
Obrazek

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Malfurion » 13 sty 2016, 13:35

diamond5 pisze:Cudo, cudo, cudo!

Widać, że dużo włożyłeś w to pracy!

Jestem pod ogromnym wrażeniem, BRAWO! :yes: :)
Dzieki. Ciesze sie, ze ci sie spodobalo :)

Guuki pisze:Lubię twórczość pani Justyny i fajnie, że zdecydowałeś się zrealizować jeden z jej utworów - jeden z tych magicznych utworów.

Wideo jest równie magiczne. Profesjonalne, genialne, wzbudzające wielki podziw. Te efekty specjalne, te animacje - coś pięknego. I historia, wciągająca historia. Kawał świetnej roboty! :yes:
Zdecydowanie za mało wyświetleń.
Tak, uwazam, ze piosenka "To Co Jest Ci Dane" jest jedna z najlepszych w karierze Justyny; ba, cala plyta "Anima" jest zdecydowanie na samym podium :) Podejrzewam, ze gdyby nie powstal teledysk do "Terra", to bym pokusil sie o stworzenie obrazu do tamtej piosenki, ale, ze stalo sie inaczej, zrobilem obraz do zupelnie innego, ale rownie pieknego utworu :)

I bardzo dziekuje. Ciesze sie, ze spodobala ci sie moja praca, szczegolnie, ze sam jestes fanem Justyny. A co do wyswietlen, no coz pogodzilem sie z tym faktem juz. To tak troche jak z sama Justyna, ktora tworzy, ale malo kto ja gra w radiu, czy puszcza jej teledyski w TV ;)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Guuki » 08 kwie 2016, 21:18

Gratuluję wyróżnienia przez samą Justynę Steczkowską! ^^
_________________
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: To Co Jest Ci Dane

Postautor: Malfurion » 09 kwie 2016, 13:07

O malo nie zwariowalem wczoraj, jak zobaczylem wpis. Jezus Maria, moje marzenie faktycznie sie spelnilo! Az do tej pory ciezko mi w to uwierzyc! :o


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość