Illusions

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Illusions

Postautor: Malfurion » 11 lis 2014, 23:32

Witajcie :)

Po wielu miesiacach ciezkiej pracy, planowania i wyrzeczen, kontynuacja Reborn stala sie faktem. Wlozylem w ten film mnostwo pracy i mam nadzieje, ze przelozylo sie to na efekt koncowy. Film ten jest rowniez pewnego rodzaju koronacja 5 lat mojej tworczosci.

Ten filmik raczej definitywnie zamyka historie stworzona w Reborn. Nie wszystko tutaj zostalo wyjasnione, wiec byc moze na niektore tajemnice bedziecie musieli sobie odpowiedziec sami. Milego ogladania!


youtu.be/ZT454WsMheg

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Illusions

Postautor: Eq » 19 lis 2014, 20:32

Powiem tyle: :aww:
Świetne jak zwykle!
Te efekty, to wszystko... Uwielbiam Twoje produkcje!

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Illusions

Postautor: diamond5 » 20 lis 2014, 18:08

WYGLĄDAM TAK :O

Pierwszy raz widzę ten film? także mi nie wiele mówi o co chodzi :P ALE jeju jakie efekty i w ogóle te pozy ruchy simów !no nieźle :)
Bardzo mi się podobało to zakończenie i z chęcią obejrzałabym od początku :)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Illusions

Postautor: Malfurion » 26 lis 2014, 19:51

Eq pisze:Powiem tyle: :aww:
Świetne jak zwykle!
Te efekty, to wszystko... Uwielbiam Twoje produkcje!
Ooo, bardzo mi milo :D Ciesze sie, ze rowniez i moj najnowszy twor przypadl ci do gustu :)
diamond5 pisze:WYGLĄDAM TAK :O

Pierwszy raz widzę ten film? także mi nie wiele mówi o co chodzi :P ALE jeju jakie efekty i w ogóle te pozy ruchy simów !no nieźle :)
Bardzo mi się podobało to zakończenie i z chęcią obejrzałabym od początku :)
Illusions, jest kontynuacja Reborn. Jezeli nie widziales tej machinimy, to zapraszam TUTAJ
Haha, to wlacz sobie od poczatku skoro masz taka potrzebe ^^ Niezwykle mi milo i dziekuje za docenienie moich umiejetnosci z zakresu montazu :)

Dziekuje wam bardzo za komentarze :aww: :)

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Illusions

Postautor: Kapitan Indra » 01 gru 2014, 9:19

Matkosadzonko, atmosfera jeszcze lepsza niż w Reborn - szczególnie podczas wędrówki poprzez sny i koszmary. I ta chwila, kiedy obok ołtarza spotykają się trzy postacie - panie miały chyba symbolizować Ogień i Wodę, dobrze myślę? :P
Po prostu mistrzowskie wykonanie, nie znalazłam niczego, żeby się przyczepić - a czepialska jestem, oj jestem ^^. Wspomnienia mnie się podobały, spotkanie z matką... wszystko.
Czekam na dalsze Twoje produkcje.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Illusions

Postautor: Malfurion » 02 gru 2014, 23:52

Obawialem sie, ze moze nie udac mi sie pobic atmosfery Reborn. Ciesze sie, ze o tym wspomnialas, bo byl to jeden z kluczowych dla mnie elementow jezeli chodzi o te produkcje :)
Symbolika pan miala przedwszystkim charakteryzowac przeciwienstwa, wiec Ogien i Woda, jest calkiem trafnym porownaniem :)
Jeszcze raz dziekuje za komentarz i zapraszam do obejrzenia swoich innych produkcji, m.in.

Ellen's Nightmare- pierwszy w Polsce i pewnie jedyny taki na razie, serial interaktywny wykonany w TS3. "Kierujemy" poczynaniami tytulowej Ellen; mlodej kobiety, ktora pewnego dnia otrzymuje telefon od swojej przyjaciolki, Lisy. Ta, prosi ja o pomoc mowiac, ze w posiadlosci w ktorej pracuje, dochodzi do dziwnych zdarzen. Ellen nieswiadoma niebezpieczenstwa, rusza jej na pomoc.

Tuvan- jeden z moich (mam tu na mysli swoje filmy, nie generalnie :P) ulubionych teledyskow/machinim. Nie bede sie zbytnio rozpisywac, po prostu trzeba obejrzec by ocenic samemu :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość