You Rain

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

You Rain

Postautor: Malfurion » 17 lut 2021, 17:44

Po zakończeniu prac nad filmo-serialem pt. Somnerum (na ktory notabene serdeczenie zapraszam :) ) zabrałem się do pracy nad tym teledyskiem. Kosztowal mnie on dosc sporo wysilku, jednak efekt koncowy mysle, ze jest taki jak sobie wymyśliłem. Mam nadzieje, ze sie wam spodoba :)


youtu.be/O_06RjL2Jcg

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

You Rain

Postautor: Guuki » 18 lut 2021, 18:04

Co za perełka! Jakie dokładne animacje! Jaka świetna historia o gnębionej w szkole dziewczynce, która nawet w domu pozostaje sama sobie. Piosenka też łapie za serce. Kawał rewelacyjnej roboty, rozpływam się. 🤗 PS. Simka w 1:35 do złudzenia przypomina brytyjską prezenterkę telewizyjną Holly Willoughby, hah.
Pozdrawiam i czekam na kolejne teledyski.
Obrazek

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

You Rain

Postautor: Malfurion » 21 lut 2021, 23:27

Dzieki! :D
Co do kolejnych teledyskow to w sumie zastanawialem sie nad tym przez pare ostatnich dni i jest jeden, ktory chcialbym zrealizowac, ale jest on dosc mocno zblizony tematyka do tego, wiec nie wiem czy jest sens znowu robic cos podobnego. Moze za jakis czas :curious: Mysle, tez nad mini serialem, ktorego odcinki nie beda przekraczac 10 minut... No coz, zobaczy sie heh ^^


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość