Projekt Dama

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 5

Postautor: Guuki » 24 lis 2018, 9:15

Podczas finałowej gali mentorki wybierają Pierwszą Damę "Projektu...".


youtu.be/8a400KINmtw


No i kolejny program zakończony. A już niedługo castingi do następnego. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Projekt Dama - Odcinek 5

Postautor: Darkling » 24 lis 2018, 15:10

Kolejny świetny program zakończony. ^^ Finał został bardzo fajnie przeprowadzony. Widać, że obydwie finalistki bardzo się zmieniły od pierwszego odcinka. Spodziewałem się, że wygra druga dziewczyna, ale jestem zadowolony, bo zwyciężczyni była moją faworytką. :D

To teraz czekam na nowy program. ^^

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 5

Postautor: Kapitan Indra » 24 lis 2018, 23:56

No i wreszcie doczekaliśmy finału.
Haha, już wiem, jaki program będzie Guuki realizował jako następny! Sim Model 3! :rotfl: Zauważyłam obraz z reklamą na ścianie za Mallory dokładnie w 2:15 minucie filmu ^^
Wizualizacje marzeń dziewcząt bardzo mnie się spodobały. Mallory to konkretna babka :yes: i za to ją lubię. Juliet troszkę zbyt bajkowo sobie pomarzyła, ale cóż, była rozrywka przynajmniej :P
Juliet w szpitalu z tymi dzieciakami... ach... :aww: Naprawdę pokazała, że się do tego nadaje. Wielkie brawa dla niej.
Chociaż Mallory ze zwierzakami też sobie super poradziła...
No i ta muzyka z TS2 w tle. Ten fortepian... od razu było można poczuć, że to finał, koniec...
Nie no, krewne naszych finalistek powaliły mnie na łopatki :haha: No i super, że na finał przyjechały wyeliminowane uczestniczki.
Przemowy finalistek były doprawdy wzruszające, a decyzja mentorek jakoś specjalnie mnie nie zaskoczyła, chociaż nie ukrywam, gdyby wygrała druga dziewczyna, wcale bym się nie zdziwiła.
No to teraz czekamy na nowy program...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Projekt Dama - Odcinek 5

Postautor: Ururu » 26 lis 2018, 21:57

Mathilda Mikołajowa podbiła moje serce XD
Mallory wyglądała cudownie na ceremonii <3333
Co do wygranej trochę czuję niedosyt jeśli chodzi o uzasadnienie tego, sama nie potrafiłabym zdecydować XD
I nie mogę się odczekać castingów!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

10 lat na YouTube

Postautor: Guuki » 01 gru 2018, 12:12

Dziękuję za komentarze. Na koniec odcinka jest odnośnik do zapowiedzi nowego programu. 😏

Tymczasem od dzisiaj, w każdą sobotę i środę zapraszam na mój kanał, gdzie z okazji 10 lat działalności w simowym przemyśle filmowym prezentował będę najciekawsze fragmenty ze wszystkich dotychczasowych produkcji.

Na pierwszy ogień - Sim Brother VIP z 2008 roku:


youtu.be/QuWu8vlIsL4

A zatem zapraszam na > MÓJ KANAŁ <, jeśli macie ochotę na wspomnienia. Mile widziane komentarze pod filmikami. 😚
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Projekt Dama - Odcinek 5

Postautor: Rika » 01 gru 2018, 12:46

Piękny finał! Niesienie pomocy innym jest bardzo ważne. Nie każdego na to stać, bo wymaga też sporo odwagi. Odwagi, by stanąć przed takimi małymi dziećmi, które zmagają się z chorobą czy też porzuconymi zwierzakami. Juliet miała niezwykle fajne marzenie za 15 lat. Ale jak sama dobrze mówiła: pomarzyć można, bo nikt w końcu tego jej nie zabroni. Kiedy komentowała spotkanie z dziećmi za jej plecami pewien przystojniak wodził za nią oczami i tak od razu pomyślałam o jej marzeniu, hehe ;) Mallory ma rękę do psów, nie uciekały jej i świetnie się z nimi bawiła. Ależ nastrojową muzyczkę zapodałeś Gusio podczas pisania ich przemowy! :D I w końcu doszliśmy do finału. Coś czułam, że jej się uda wygrać :D Gratuluję! Obie dziewczyny sporo wyniosły z tych kilku tygodni, każda na swój sposób się zmieniła i już troszkę inaczej patrzy na świat. A ta subtelna reklama zapowiadająca kolejny program! Szkoda, że już nie gram w TS3, bo bym stworzyła jakąś postać ;)

A Tobie Gusio chcę podziękować za wspaniałe 5 odcinków. Wiadomo, że to wymaga sporo pracy i samozaparcia. Zawsze dopracowane były te odcinki do ostatniej minuty. Brawo! :brawo: :guuki3: :thx:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - miniaturki

Postautor: Guuki » 10 sie 2019, 14:28

Kto zauważył, że na miniaturkach odcinków "Projektu Dama" postać po lewej zawsze stoi tyłem? 😏

Wszystkie odcinki do obejrzenia tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 05aSQHuzxg

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama

Postautor: Kapitan Indra » 11 sie 2019, 22:02

Hmm, jakoś nigdy nie zwracam uwagi na miniaturki i dlatego nie zauważyłam... ale ciekawy zabieg :yes:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Projekt Dama

Postautor: Rika » 12 wrz 2019, 17:45

Ja tak samo nie zwracałam uwagi na miniaturki. Chociaż jak teraz przeleciałam wszystkie filmy, to nawet nie trzeba patrzeć na miniaturkę, by widzieć, że faktycznie postacie stoją tyłem do nas :D Dopiero jak zwróciłeś uwagę też to zauważyłam. Ale będąc szczera ja nie patrzyłam na tło, tylko od razu włączałam filmik i cieszyłam się oglądaniem ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości