Projekt Dama

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - CZOŁÓWKA

Postautor: Kapitan Indra » 20 maja 2018, 1:23

Super to wygląda, tak elegancko i nieco staroświecko. Ale naprawdę klimatycznie.
I ten kącik za biurkiem mentorki ze zdjęciami dziewcząt - bombastrasznie fajny :yes:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Projekt Dama - CZOŁÓWKA

Postautor: Rika » 20 maja 2018, 15:57

W czołówce podoba mi się, jak simka zjeżdża na poręczy ;D Ciekawa jestem, ile Ci zajęło stworzenie tego filmiku. To tylko czołówka, ale jednak swoje robi. I oczywiście wymyślenie aranżacji. Także naprawdę Cię podziwiam, bo do tego potrzeba mnóstwo cierpliwości, ale i też pasji. Podoba mi się ten obraz pt. "100 lat na YT" :D

Właśnie, serdecznie Ci gratuluję 100 lat w youtubowym świecie! Jak ten czas leci. Pamiętasz pierwsze chwile, kiedy zaczynałeś coś stworzyć? :D

GRATKI, GUSIO! :guuki3: :brawo:



Weź, zatamuj to krwawienie! :swelol:

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Projekt Dama - CZOŁÓWKA

Postautor: Eq » 27 maja 2018, 23:10

Świetna czołówka, i czekam z utęsknieniem na tę produkcję! 😃

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Guuki » 02 cze 2018, 20:17

Do Szkoły Szyku i Elegancji przybywają nowe uczennice!
Czy zrobią wszystko, by uczynić z siebie prawdziwe damy?


youtu.be/nDRYvx4ye9g

Dla najlepszego efektu polecam oglądać w słuchawkach. 🎧
PS. KTÓREJ DZIEWCZYNIE KIBICUJECIE NAJBARDZIEJ? 👠
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Kapitan Indra » 03 cze 2018, 2:56

Naprawdę miło się oglądało i nie rozczarowałam się. Wszystko jak zwykle na najwyższym poziomie, żadnych wpadek, a pamiętaj, Guuki, że jestem z Twoimi produkcjami od samego początku :) Jedyne, do czego nie mogę się przyzwyczaić, to ten "żywy" lektor, ale spoko, mam czas.
Jeej! Perypetie dziewczyn z dotarciem do szkoły to po prostu mistrzostwo! :yes:
Pantofle starej dziewicy! :haha: Dobre, dobre! :haha:
Chyba najbardziej polubiłam Max. Będę jej kibicować.
A jednak wstążki!
Zachowanie przy stole - bekanie, oblizywanie talerza... biedne Doris i Mathilda, będą miały z tymi pannicami doprawdy niełatwe zadanie.
No i super końcówka! :) Wiedziałam, że dziewczyny coś wykręcą, ale że zaraz imprezka? ;)
Uwielbiam panie mentorki!
Cóż, czekam na kolejny odcinek i szkolenie przyszłych dam.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Galcia » 03 cze 2018, 16:03

Genialne, przez większość odcinka szczerze się śmiałam, a to się rzadko zdarza. :D Teksty 10/10, pantofle starej dziewicy i "tak jada burżuazja" sprawiły, ze się popłakałam. xD Historie dziewczyn też są super, nie są sztampowe i faktycznie przejmuję się ich losem. Najbardziej przypadła mi do gustu Max - podziwiam ja za odwagę, żeby postawić się rodzicom i zacząć żyć po swojemu. :) Będę trzymać za nią kciuki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Guuki » 05 cze 2018, 8:04

Dzięki ogromne za miłe komentarze! :)

Jak odcinki będą raz w miesiącu, to dobrze. Nad takim odcinkiem jest dużo pracy, naprawdę, a do tego przez życie osobiste ciężko wygospodarować czas wolny. Ale powoli sobie dziobię i już parę minut odcinka drugiego jest nagrane. ^^

W ogóle jestem baaaardzo zadowolony z zainteresowania programem! Pierwszy odcinek obejrzano już blisko 5000 razy (i to po kilku dniach, a tak to na taki wynik czekałem tygodniami, czy miesiącami), a i liczba osób subskrybujących mój kanał też przekroczyła 5000! :brawo2:
Daje mi to ogromną motywację do dalszego działania, dzięki! :love:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Ururu » 05 cze 2018, 20:52

Gratuluję wyników :D

Oglądałam odcinek kilka dni temu, ale dopiero teraz mam okazję skomentować.
Bardzo mi się wszystko podobało, trochę się obawiałam tego, jakie będą uczestniczki, ale wydają się całkiem sympatyczne. Nie mam teraz możliwości sprawdzenia imion, ale jak napiszę, że będę kibicować tej różowej blondynce to chyba będzie wiadomo o kogo chodzi :D (Aczkolwiek coś czuję, że wygra Już-Nie-Chłopczyca lub Fioletowogrzywa.)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Dodo » 06 cze 2018, 13:16

Odcinek super, dawno się tak nie obśmiałam. Dziewczyny dadzą paniom mentorkom nieźle w kość... zresztą już zaczęły, czekam tylko na kolejny odcinek i to, jaką burę oberwą za nocną imprezkę.
Pantofle starej dziewicy :haha:
Zachowanie przy stole. Rany, one naprawdę są z samego dna...
Gratuluję oglądalności :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Rika » 08 cze 2018, 20:08

No, no Gusio. od razu widać, że to Twe dzieło! :D

Całkiem dobry początek. Na razie rozeznanie plus impreza. Dziewczyny korzystają póki mogą i pewnie nie raz, nie dwa coś nabroją w czasie edukacji ;) Co do dziewczyn, na szczęście każda ma swój charakter, ale Ty Gusio zawsze potrafiłeś o to zadbać, więc wiedziałam, że sobie doskonale z tym poradzisz. zachowanie przy stole mnie zamroziło! soft9
Chciałabym coś rzec odnośnie głosu Kapsa. Nie wiem, czy to zasługa muzyki w tle, ale zanikał jego głos w trakcie mówienia i w związku z tym ciężko mi się słuchało (na pewno nie jest to wina słuchawek). Za to głos maszyny (jak się ona fachowa nazywa? XD) był o wiele lepszy i wszystko słyszałam :)

Gusio, czekam na dalsze odcinki! :D nieważne ile czekać będę musiała, bo na Twoje produkcje warto! :D


PS. Można tu gdzieś zaznaczyć, żebym dostawała powiadomienia o nowym poście?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Guuki » 09 cze 2018, 10:04

Hue, hue, zawieszam prace nad programem. Karta graficzna mi dziś poszła. No bo upały, w pokoju gorąco jak w piekarniku, komputer wyje jak świnia, a Guuki ciśnie w Simsy na najwyższych detalach. I właśnie podczas nagrywania "Projektu Dama" na ekranie pojawiły się dziwne paski i tzw. artefakty. Muszę wymienić kartę, a to trochę potrwa.
Podczas realizacji prawie każdego z moich programów musi się coś dziać. Standard, heh.
A jeszcze z mamą nie jest za dobrze, rak postępuje, chemioterapia nie działa, już nawet lekarze nie wiedzą co robić, jak leczyć. Także idę, idziemy, na dno. Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Rika » 09 cze 2018, 15:28

Ciebie coś nie lubią sprzęty komputerowe, bo zawsze coś musi się wydarzyć :P Ech, no nic. Poczekam i tak. Na spokojnie załatw sobie sprawy. Ale ciekawi mnie, jak Ci się spaliła karta? Też gram na wysokich detalach i również laptop grzeje jak cholera. Boję się, że i mi padnie. Ty grasz na komputerze, nie laptopie, tak? Na pewno karta poszła?

Co do Mamy, to życzę wytrwałości i cierpliwości. Trzymaj się, Gusio! Nie idź na dno. Ciężko napisać "myśl pozytywnie", bo to jakby walić Ci ironią, ale... Pozdrów Mamę (nie wiem, czy wie o Twojej działalności?) i bądźcie razem. W razie czego, wiesz, gdzie pisać.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Mint » 10 cze 2018, 16:18

Czytając o twoich problemach ze sprzętem, mam ochotę przejechać te paręset kilometrów, przytulić i oddać własny komputer (pierwsza klasa to nie jest, ale zawsze coś). To była też pewnie nauczka na przyszłość - czego lepiej nie robić w takie upały. :P Choć sam wtedy też cisnąłem w Trójkę na najwyższych i się trochę zląkłem, jak to przeczytałem. Nie wiem, jakim cudem ci się to stało (termometr by tam chyba wybuchł :wat:), ale współczuję.
Pomodlę się za Twoją mamę, może to coś da.
I ponawiam - nie idź na dno - a nawet jeśli, to te prawie 6 000 ludzi jest gotowych podać Ci rękę.
Trzymam kciuki za lepsze jutro.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Misiek » 11 cze 2018, 21:32

Nie wiem Guuki co mogę napisać. Trzymam mocno kciuki za twoją mamę. Simsy poczekają, rodzina najważniejsza.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Kapitan Indra » 16 cze 2018, 20:25

Powiem tak: trzymam kciuki za Ciebie i mamę... Nie martw się nami, a z programem wróć, jak już będziesz w miarę miał wszystko uporządkowane.
Co do karty graficznej - poszukaj na Allegro. Ja swoją kupiłam tam właśnie za połowę ceny, którą normalnie kosztuje (dałam 600 zł, a zwykle kosztuje koło 1000 zł), i to nieużywaną.
Nie spiesz się, poczekamy... trzymaj się mocno i w razie czego pisz do mnie, wiesz, że zawsze możesz :hug:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - zdjęcia grupowe

Postautor: Guuki » 17 cze 2018, 9:48

Dziękuję za wsparcie i za miłe słowa. Teraz mi głupio, że pisałem tu o swojej mamie, o naszych problemach. Nie chciałem wzbudzać u Was empatii, litości, ani zwracać na siebie uwagę. Musiałem to z siebie wyrzucić, a forum akurat wtedy wydało mi się odpowiednim miejscem. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy, jesteście wspaniali. :yes:

Odcinek 2 planowany był na wczoraj, ale ze względu na zaistniały problem z kartą graficzną, ukaże się pewnie na początku przyszłego miesiąca. Jestem wściekły, bo zainteresowanie odcinkiem pierwszym przerosło moje najśmielsze oczekiwania (ponad 30 tys. wyświetleń i ponad 1000 nowych subskrybentów w tydzień!) i chciałem się widzom odwdzięczyć szybko publikując odcinek drugi. A tu kicha. A tak fajnie mi się ten program nagrywa, tyle mam pomysłów, zżyłem się z uczestniczkami, że już mi aż tęskno za dalszym nagrywaniem, hah. 😄

Na osłodę łapcie grupowe zdjęcie dziewcząt z początku programu, gdy jeszcze daleko im do prawdziwych dam:

Obrazek

W spojlerze zamieszczam też zdjęcie dziewcząt już po metamorfozach z drugiego odcinka (chociaż w sumie żadna nowość, bo w czołówce programu dziewczyny są pokazane już po zmianach):
Spoiler:
Pozdrawiam i miłej niedzieli! ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Kapitan Indra » 17 cze 2018, 19:15

No i super panny wyglądają po przemianach. Widzę zmianę fryzur i kolorów włosów - na naturalny ^^
I do twarzy im w mundurkach - Max wreszcie wygląda jak na dziewczynę przystało :)
A na odcinek poczekamy, cóż, siła wyższa...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - metamorfoza

Postautor: Guuki » 30 cze 2018, 21:13

Drugi odcinek programu "Projekt Dama" miał być dzisiaj, a nie wiem,

czy będzie nawet za tydzień (nie mam jeszcze połowy nagrane)... 😞

Obrazek

Dlatego, w ramach rekompensaty za dłuuugie oczekiwanie, łapcie
zdjęcie przedstawiające reakcję Max na swoją przemianę:

ze zbuntowanej chłopczycy w elegancką kobietę. 👠

youtube.com/Guuki


PS. Tak, od tygodnia mam nową kartę graficzną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 1

Postautor: Kapitan Indra » 01 lip 2018, 18:25

Rany, jakie szczęście! Max wreszcie wygląda jak dziewczyna :) Do twarzy jej w żółtym.
Mam nadzieję, że karta dobrze się sprawuje. Ja na swojej, niestety, nie pograłam jeszcze, bo reinstaluję system.
Cóż, poczekam na odcinek, akurat za tydzień zaczynam urlop, miło będzie sobie pooglądać coś fajnego.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Guuki » 09 lip 2018, 21:01

Po pierwszych zajęciach z zakresu bycia damą uczestniczki przeszły metamorfozy.


youtu.be/OE2C_yOC_9E

Przepraszam, że odcinek pojawił się dopiero teraz, i bardzo dziękuję za cierpliwość!
Myślę, że bezpiecznie będzie obiecać odcinek raz w miesiącu.


Pozdrawiam.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości