Wyzwanie: Przetrwanie

ODCINEK 8 (finał)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 10 maja 2017, 11:13

Kapitan Indra pisze:
01 maja 2017, 0:57
Tylko jedno potknięcie w dialogu. Sam mnie kiedyś prosiłeś, bym zwracała Ci na to uwagę. Hayden (zresztą mój ulubieniec, o czym wiedza wszyscy, którzy znają moich Landgraabów :P ) powiedział do Zaca: Twoim obowiązkiem jako król wyspy. Powinno być jako króla wyspy
Przyznam, że zastanawiałem się nad tym, jak powinno być poprawnie, ale to całe zmęczenie całodniowym nagrywaniem i zbliżająca się północ sprawiły, że nie chciało mi się już tego sprawdzać. :P Załóżmy, że Hayden był tak podekscytowany występem w telewizji, że język mu się potknął. Dzięki za poprawkę! :)
Kat pisze:
01 maja 2017, 16:35
Jak żeś ty ten helikopter tam wkleił?
Wkleiłem ten helikopter: https://www.youtube.com/watch?v=cjZ67rBOk-o opcją Green Screen w programie do montażu.
Misiek pisze:
01 maja 2017, 5:42
Nie wiem jak ty zrobiłeś to, że byli w helikopterze.
Posadziłem ich na zwykłych fotelach, "przykryłem" jakimś dużym samochodem, by wyglądało na wnętrze helikoptera, z tyłu dałem wielkie zielone tło i potem zabawa green screenem i wklejenie widoczków z Isla Paradiso.
Mint pisze:
03 maja 2017, 18:30
Cieszę się, że Hayden jest prowadzącym - została mała "namiastka" "Przyjemnych".
Też się cieszę. Tęsknię za "Przyjemnymi". Przynajmniej Hayden nie jest bezrobotny po zakończeniu serialu Dejmiana. :D
Mint pisze:
03 maja 2017, 18:30
01:12 - świetne to logo z papugami. Mam rozumieć, że to CC, a nie dobry montaż?
Logo z papugami to przerobiony w programie TSR Workshop obiekt z dodatku "Rajska wyspa" (z kategorii Ozdoby na dach). A w momentach, gdy służy jako podgląd na to, co się dzieje w obozie - tak, dobry montaż. ;)
Mint pisze:
03 maja 2017, 18:30
9:42 - Znalazłem błąd - wskaźnik na Chiyo na górze ekranu. ;)
Hah, faktycznie! Chyba z 10 razy oglądałem odcinek po zmontowaniu i potem kolejne 10 jak już był na YouTube, ale gdyby nie Ty, to bym w życiu tego nie zauważył. :yes:
Bo ogólnie te sceny, w których chcę użyć Green Screena, nagrywam Frapsem, bo wideo ma wtedy lepszą jakość i Green Screen wówczas lepiej "łapie". Pozostałe materiały nagrywam bezpośrednio w grze klawiszem V.
Mint pisze:
03 maja 2017, 18:30
3:34 - Tak w ogóle to ja już mam gotową swoją działkę Darrela, a nawet jego pobliskie otoczenie, że tak powiem, mogłem ci podesłać. :unsure: No ale trudno.
Eee tam. ;) Miałbym tylko dodatkową robotę z instalacją parceli i ustawianiem jej w otoczeniu. Wziąłem pierwszą lepszą chatkę z Riverview pasującą do stylu życia Twojego Sima.
Mint pisze:
03 maja 2017, 18:30
12:44 - Ja bym na ich miejscu nie rozmawiał o takich sprawach na widoku, przecież zaraz obok siedzą wszyscy uczestnicy. ;/
Rozmawiali szeptem. :D Zresztą, pozostali byli zajęci rozmową przy ognisku i gotowaniem wody na herbatkę.
Mint pisze:
03 maja 2017, 18:30
Jestem ciekawy, w jaki sposób rozstrzygasz zadania np. z nominacjami(kto kogo nominuje), czy kto wygrywa w jakiej konkurencji. Losowanie jakieś robisz, czy jak ci się podoba? :O
W tej pierwszej konkurencji o tytuł Króla Wyspy zwycięzca faktycznie został wyłoniony na podstawie rzutu patyczkiem. Każdy miał jedną szansę. W kolejnych konkurencjach będzie podobnie, czyli będzie decydowała sama gra. :) W innych przypadkach rozstrzygać będzie losowanie. Co do nominacji, będę kontaktował się z autorami nominujących Simów. Darrela i Nancy nominował autor Zaca.
Rika pisze:
05 maja 2017, 16:44
Cześć Gusio! :guuki2:
O, cześć! Dawno Cię tu nie było! Napisz mi na Facebooku co u Ciebie słychać. ^^

_________________

Dziękuję za wszystkie komentarze dotyczące odcinka. Cieszę się ogromnie, że przypadł Wam do gustu! :h:

Prace nad odcinkiem drugim rozpoczynam dopiero dzisiaj. W przyszłym tygodniu powinien być gotowy.

Przy okazji miło mi poinformować, że w głosowaniu eliminacyjnym oddano już 1235 głosów! Masakrycznie dużo! :O :brawo2:

Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 14 maja 2017, 22:41

O, super, że niedługo dostaniemy odcinek. Nie mogę się doczekać, bo to będzie kolejne arcydzieło! :)
Faktycznie, sporo tych głosujących.
I mam nadzieję, że odpadnie osoba, na którą głosowałam ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 25 maja 2017, 15:57

Nie mogę uwierzyć, że już prawie miesiąc guzdrzę się z odcinkiem drugim. :facepalm:
Koniec maja się zbliża, a ja daleko w polu. Ale tak to czasami bywa z życiem prywatnym, że ciężko znaleźć na cokolwiek czas.
Jutro cisnę na pełnej parzę; chcę ukończyć ten odcinek, by jeszcze zanim nadejdzie czerwiec zrealizować odcinek 3.
Dwa odcinki w miesiącu - to mój plan. A już mnie znacie, że jak się uprę, to nie ma bata. :D

Zakończyłem głosowanie. Widzowie oddali aż 1235 głosów. :brawo2:

Łapcie zdjęcie z miejsca zadania z odcinka drugiego.
Troje z sześciorga obozowiczów będzie miało szansę zdobyć smaczne posiłki dla całej grupy.

Obrazek

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 25 maja 2017, 23:49

Gusio... ja myślałam, że kolejny odcinek dałeś, a tu coś takiego XD Ale spokojnie, czekam dalej cierpliwie. Bo warto! B)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - Odcinek 2

Postautor: Guuki » 28 maja 2017, 11:03

Obozowicze biorą udział w zadaniu, w którym do wygrania są smaczne posiłki dla grupy.
Pierwsza osoba żegna się z programem.


youtu.be/h9cXpAOipOo
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kat » 28 maja 2017, 14:02

Darryl rozbraja swoją szczerością i bezpośredniością i tekstami "Na świętą maciorę!" xD :D Dziewczyny mają własną wersję przetrwania, mianowicie marnowanie warzyw na tajemniczą papkę, którymi wymazały się jak małe dzieci :) Jak tak dalej pójdzie, to z głodu poumierają i nie trzeba będzie eliminacji xD A mówiłem, że głód w obozie to sprawka dziewczyn! Ha! Złapanie dzikiej kury nie jest łatwe, trzeba więcej sprytu. Darrel zademonstrował jak przemienić się w kurę tak, by inne dały się nabrać i pomyślały, że jesteś jedną z nich xDD :D Rachel nawet o kurach śniła, nieźle :D Arthur się wyrywa, a sam kury złapać nie potrafił heheh :P Zadanie z sarkofagami super wykonane, uśmiałem się z ich reakcji, w szczególności Darryla, który z głodu nawet i muchę zje xD Arthur tak narzekał że go nie wybrano do zadania, ale szczerze cieszę się, bo nie chciałbym patrzeć jak gościu udający twardziela boi się much :D xD Noo to mi się podoba, że podzielili się tak, by nikt nie chodził głodny. Rachel mówi o współpracy? Hmm...to ci dopiero ciekawostka... Ale ona cięta na tych facetów, czyżby kiedyś jakiś jej krzywdę wyrządził i się odgryza? Bieganie nago po łące? Mało robali w tyłku miał w tym sarkofagu? :D Haha, jaki sucharek fajny :D Sucharek z rana musi być :P Szkoda, że Darryl odpadł, sympatyczny gostek z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Ogólne wrażenie jest takie, że oglądałoby się to i oglądało i nie miałoby się dosyć. Powiem szczerze, że nie uwierzyłem, że to trwało ok. 11 minut, bo oglądając czas tak szybko zleciał, że myślałem, że trwało tylko 5. To dobry znak, bo przy dobrej zabawie czas szybko leci. Bardzo dobry prezent na niedzielę. Pominę fakt ile pracy w to włożyłeś plus pomysły, które siedzą w głowie. Skąd je bierzesz chłopie? :D Czekam na kolejny. Aaaa! Byłbym zapomniał. Gdzie papuga? Czegoś mi brakowało właśnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 29 maja 2017, 21:11

Nie no, kocham Zaca za tę rozmowę z Darrelem na początku. Taaki spryciarz, tak kombinował :dotatusia: W sumie mądrze. Nancy to wredota.
"Na świętą maciorę"! :haha:
Nie no, Rachel wymazana tą "szminką" z pomidorów - bomba po prostu.
Kurczę, Zac mnie się podoba jako król wyspy, podejmuje naprawdę mądre decyzje, z tym zadaniem też - oboje nominowani, bo to dla jednego z nich będzie ostatnia okazja do zadania... świetny jest!
Darrel Muchożerca :haha: Ale zadanie w sumie przerażająco obrzydliwe, te muchy, pająki, karaluchy... wcale się Rachel nie dziwię.
Kocham Darrela - te komentarze: "Hayden czeka, żebyśmy sobie poszli, bo sam chce się tam zamknąć". :haha:
Chiyo kucharką? :) Przynajmniej upichciła tego indyka. Bałabym się powierzyć go Nancy albo Rachel. Wyszłoby jak z tymi warzywami na kosmetyki.
A Nancy dalej intryguje... i, co gorsze, wciąga w swoje gierki Rachel... ale inni są nie w ciemię bici, dobrze, że mają na uwadze jej kombinowanie.
W sumie zdziwił mnie wynik eliminacji...
Super się oglądało. Czekam na kolejny...
Tylko powtórzę za Katem: gdzie papuga? ;) Kilka tekstów by wrzuciła i byśmy się pośmiali...
Ach, i dziękuję za umieszczenie mnie w napisach jako konsultanta językowego. Miło :hug: Polecam się na przyszłość, zresztą wiesz o tym przecież :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 30 maja 2017, 15:18

„Święta maciora” mnie rozwaliła, haha. No i ta trąbka! Oczywiście mnie zaskoczyła i prawie że podskoczyłam na krześle XD Zadanie z sarkofagami to faktycznie była walka o przetrwanie. Nie wiem, czy ja bym wytrzymała, ale chyba nie. Nawet najmniejsza mucha mnie łaskocze, więc obawiam się, że z tego łaskotania ze wszystkich stron bym przypadkiem otworzyła drzwi. Chociaż... te drzwi były dosyć ciężkie, sami uczestnicy to potwierdzili. Hmm... najwyżej bym uhahana wyszła po minucie ^^ Miło, że podzielili się jedzeniem tak, by każdy mógł coś zjeść. Szkoda, że Darryl odpadł. Był takim fajnym staruszkiem z nietypowym humorkiem oraz zabawnymi tekstami! Nancy to niezła cwaniara. kombinuje na całego, mimo że jest zagrożona itd. Ale czasami takie osoby mają największe szanse, by... no właśnie, by przetrwać soft9 Wynik mnie zaskoczył, spodziewałam się innego. Gusio, ja cię proszę, daj następnym razem ostrzeżenie, że zaraz będzie wystrzał z trąbki :D

Super odcinek, naprawdę! :brawo:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - Odcinek 3

Postautor: Guuki » 31 maja 2017, 22:50

Nowy Król Wyspy wskazuje kolejne dwie osoby,
których los w obozie spoczywa w rękach widzów.


youtu.be/S8tRUIlIi8A

Obrazek

ZAGŁOSUJ NA OBOZOWICZA, KTÓREGO
NA DOBRE CHCESZ SIĘ POZBYĆ Z OBOZU!


> TUTAJ <

_________________
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 31 maja 2017, 23:42

Fajnie, że tak szybko uwinąłeś się z nowym odcinkiem. Trzy dni! Chyba rekord! :hug:
Świetne zadanie z labiryntem. Nie spodziewałam się takiego wyniku. Nowy król wyspy... w sumie fajny wybór.
Arthur ma ciekawą... przypadłość ^^ Gratulacje dla Kata, który z pewnością to wymyślił jako autor.
Różowy eliksir :yes:
Nocne pływanie w morzu - super!
Ależ król wyspy miał teraz dylemat, kogo wysiudać... w sumie jednej decyzji się nie dziwie, ale ta druga... Zaraz idę zagłosować.
Nancy to naprawdę wredna małpa idąca po trupach do celu! Tak po chamsku flirtować! Oby nigdy królem wyspy nie została i oby niedługo odpadła!
Cóż, pozostaje czekać na ciąg dalszy.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 01 cze 2017, 0:27

O matko! Ledwo obejrzałam zaległy odcinek, a Ty już następny wstawiłeś :swelol:
Świetny pomysł z tym labiryntem. Przynajmniej nie mieli styczności z jakimiś robaczkami, tylko sobie trochę pobiegali. I jeszcze fajnie zrobiłeś z tymi znikającymi bramkami – super! Labirynt budowałeś jak leci, czy miałeś konkretny model, który sobie wyobraziłeś albo wzorowałeś się na jakimś? ;> Ach, trudny wybór miała Chiyo. Znaczy się jedna osoba za bardzo się wymądrza, ale reszta jest w porządku. A co jeśli Nancy tak naprawdę jest inną osobą i może dostała przed pójściem do programu jakąś rolę do odegrania przez producentów, hmm? Niemniej najbardziej wyszczekana i szybko zyskała grono osób, którzy ją lubią bądź... nie :P Przypadek Arthura jest mi dziwnie znajomy soft9

Gusio... co to ma być za głosowanie, na którym głosu oddać nie mogę? soft1

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 01 cze 2017, 0:34

Rika pisze:Gusio... co to ma być za głosowanie, na którym głosu oddać nie mogę? soft1
Rikuś - musisz się zalogować na koncie gmail i wtedy zagłosujesz. Ja już wyboru dokonałam ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 02 cze 2017, 7:33

niesamowite ze udało ci się wyrobić Jeszce w tym miesiącu. Odcinek 2: Swietny. Te ujęcia, tak eliminacja. Właśnie czegoś takiego mi brakowało ze SĄ ukazani tylko nominowani. Super ze o tym pomyslales. Reszta co chciałem napisać to już została napisana xD. Ale mi też brakowało papugi :). Wolalem zeby wlasnie Darrel odpadl. Ale bylem pewien ze będzie to Nancy. W kolejnym odcinku zobaczyłem jak mi fo brakuje. :(

Odcinek 3: Swietny pomysł z labiryntem. Strasznie się cieszę ze Chiyo wygrała. Mam nadzieję ze wygra ten program. Nominowana bardzo sprytnie. Widać ze chce wygrać. Nie szkoda mi będzie nikogo Ale chyba wole by odpadł Arthur. Odcinek bardzo dobrze premyslany mini tych kilku dni. Życzę miłej dalszej realizacji i odpoczynku po ciężkich dniach kręcenia )

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kat » 03 cze 2017, 2:06

Nadal nie mogę przeboleć, że sympatyczny dziadzio Darryl dopadł, a wredna małpa Nancy została. Darryl wprowadzał mnóstwo humoru i dystansu, a Nancy tylko tryska jadem i grozi wszystkim jakby to ona rządziła. Broń Panie Boże takiej dać jakąkolwiek władzę. Mam nadzieję, że Darryl już nie pracuje i będzie mógł w spokoju oddać się swojemu hobby. Powiem szczerze że niby znam swojego sima Arthura, ale tutaj nie mogę go rozgryźć. To znak że Guuki potrafi sprawić, że postaci są jeszcze ciekawsze i nietuzinkowe i to do tego stopnia, że ich autorów wprawia w zakłopotanie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ten labirynt przypomniał mi ten z Harry'ego Pottera, co brali udział w trzecim zadaniu turnieju. Tutaj jest na szczęście bezpiecznie. Zadanie bardzo ciekawe. Ja pewnie bym wszedł jak ta sierota do środka, błądził i koniec końców utknąłbym tam i by mnie stamtąd musieli sprowadzać. Oby Arthur nie dał sita, bo siara trochę, by wojskowy zgubił się w małym labiryncie xDD :D "Zapomniałem o włączniku" - Arthur chyba we mnie się wdał hehe, też bym zapomniał już na starcie. "Wszystkim idzie bardzo dobrze" jaka ściema xDD :D Chiyo ma swój cel na wyciągnięcie dłoni, a ta wyjścia szuka :P Arthur nastąpił na przełącznik i stoi jak ta pipa, huehue. Ten komputer jakiś zardzewiały taki, cud że w ogóle działa xD :P Uff, dobrze że ruda nie zapaliła pierwsza. "Jesteś królem wyspy, a raczej królową" nooo boki zerwane :D No tak, bycie królem wyspy nie jest łatwe, tak samo jak przewodniczącym zespołu nadzorującego egzamin maturalny huehue xD Chiyo, a tyyyy! No wiesz co? No nic, jakoś to będzie. Arthurek się wyłączył. Tajemnicza sprawa. Dobrze, że w rodzinnym mieście produkują cuda, które pomagają na różne dolegliwości. Może przemycił poza tym jednym jeszcze kilka? :P A dziewczyny knują aż się kurzy, a fu! Padłem po historyjce z krową xDD :D Ała, o nie, a fu! Widać nie tylko Arthur się zagapił :D Taką Nancy? Od tej strony? A ma jakąś inną? Śmiertelnie obrazi? Hmm, gdyby mnie ktoś skrócił urlop, to pewnie też bym się wkurzył hehe :P Pływanko o północy w ciepłej, tropikalnej wodzie ooo! Grzechem było odmówić. Powiem szczerze, że nie dziwię się, że dla Chiyo jest to trudna decyzja kogo zagrozić. Ja w pracy zagroziłem kilkoro uczniów i pewnie któryś z nich "odpadnie", a to #smuteczek ;) No i czekamy. Kogo wybierze? Ooooj, zrobiło się nieprzyjemnie. No cóż, i tak każde inne wyjście nie byłoby lepsze, trza to na klatę wziąć, chociaż Arthur nie chce skracać sobie urlopu. Powrót do pogrążonego w nocy polarnej Moonlight Falls raczej go nie ucieszy. Ale Arthur wybuchł, ale mu się nie dziwię. Każdy stara się jakoś wyważyć wszystko i mimo że ze sobą rywalizują, to grają fair play. Gdzie papuga Pierdzimąka? xDD :D No dobra, poczekamy zobaczymy. Teraz przynajmniej mam większą motywacje, by oglądać huehue. Ale że tak szybko się uwinąłeś z tym trzecim? Mnie tyłek ciężko ruszyć, by za cokolwiek się zabrać hehe. Czekam w takim razie na kolejny odcinek i mam nadzieję że ani przed jego publikacją ani po nie dostanę zawału xDD :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Dodo » 18 cze 2017, 18:17

Obejrzałam z wielkim zainteresowaniem. Jak zwykle u Guukiego, jest to mistrzostwo. Polubiłam Arthura i Darrela, a tu sympatyczny dziadzio odpadł, a Arthur jest nominowany do odejścia. Zac był dobrym królem wyspy, jego następczyni już nie bardzo mi się podoba. a Nancy to wredny babon, oby poleciała jak najszybciej.
Zagłosowałam i czekam na kolejny odcinek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 24 cze 2017, 13:19

Znowu prawie miesiąc czekania na odcinek. soft9
Może przyjmijmy, że tak będę publikował - dwa odcinki pod koniec miesiąca...

Odcinek 4. powinien się pojawić jutro, a 30. czerwca następny.

A tu zdjęcie z zadania:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kat » 24 cze 2017, 13:34

No to będę czekał jak na szpilkach :P Obym zawału nie dostał :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 24 cze 2017, 21:35

Ciekawie się zapowiada - ścieżka ognia. Może być zabawnie :P
Czekam na nowy odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - Odcinek 4

Postautor: Guuki » 25 cze 2017, 23:32

By zdobyć posiłki dla całej grupy, troje obozowiczów musi spróbować
swoich sił w chodzeniu po rozżarzonych węglach. Z wyspą żegna się kolejny uczestnik.


youtu.be/RVt2-iMoEi4
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 25 cze 2017, 23:52

No nieźle - sojusz trzech osób...
Ooo, fajnie Chiyo rozładowała ciężką atmosferę pomiędzy mieszkańcami wyspy, gra w klasy była strzałem w dziesiątkę! :yes:
Niezłe zadanie. Komentarz Arthura o grzybicy mnie rozwalił :haha:
Moczenie nóg w balii przez Zaca - bombastrasznie super to wyglądało! :yes:
Ach, ten Zac! Kombinuje na wszystkie strony...
Też słyszałam, jak ta małpa darła ryja całą noc - chyba tekst odcinka :haha:
Odcinek ciekawy, ale jakoś eliminacja mnie nie zaskoczyła, w sumie szkoda.
Cóż, czekam na dalsze zmagania czwórki już tylko graczy.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości