Wyzwanie: Przetrwanie

ODCINEK 8 (finał)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 31 paź 2017, 22:23

Kicha! :P
Odcinek pojawi się jutro.
Cały ja - jak zwykle jakieś opóźnienia.
Wybaczcie. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - FINAŁ

Postautor: Guuki » 01 lis 2017, 18:03

Finaliści biorą udział w podwodnej konkurencji,
by ustalić kwotę ewentualnej wygranej w programie.
Byli obozowicze wybierają swojego zwycięzcę.


youtu.be/0Ou1rl968QM



I tak oto kolejny mój program przechodzi do historii. ^^
Dziękuję za udział, komentarze, oglądanie, itd. Jesteście wielcy! :brawo2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 01 lis 2017, 20:13

Fajnie, że dzisiaj pojawił się odcinek.
Finał... to już koniec, niestety ;(
Ale super to początkowe wprowadzenie mówione na przemian przez oboje finalistów.
Nie no, jestem pod wrażeniem tych luksusów przed finałem :) Tyle przysmaków, szampan, nawet łóżka :yes: Takich cudów to na tej wyspie w programie raczej nie oglądali.
Rany, czy tylko mnie spodobał się pan sternik na łodzi w trakcie zadania, co to wyglądał na takiego archetypowego wręcz kapitana - wilka morskiego? :D Niby tylko był w tle, ale jednak ^^ Świetna robota, Guuki :yes: A zadanie samo w sobie pomysłowe.
Motyw z wyspą, na która trafiali po kolei wyeliminowani - bombastrasznie fajny! A ich zaskoczenie tym, co powiedziała Nancy - bezcenne.
Co do zwycięzcy - w sumie podczas narady myślałam, że wyeliminowani uczestnicy wybiorą inaczej, ale... zaskoczyła mnie tylko ta prawie jednogłośność. Ale fajnie, że wygrała ta a nie inna osoba.
Szkoda, że to już koniec, ale, jak rozumiem, Hayden swoją wypowiedzią dał nam do zrozumienia, że jeszcze poprowadzi jakiś program, przynajmniej tak się domyślam :)
Dziękuję, Guuki, za to, że mogłam się cieszyć kolejnym mistrzowskim programem w Twoim wykonaniu - w końcu od Twoich programów zaczęła się moja przygoda z Forum Centrum Simów... :hug:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Darkling » 01 lis 2017, 20:16

Super zrobiony finał. Nawet trudno mi powiedzieć, co najbardziej spodobało mi się w odcinku, bo wszystko było takie dobre. :D Ogólnie cały program bardzo mi się podobał i mam nadzieję, że może kiedyś powstanie druga edycja. ^^
Spoiler:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Dodo » 03 lis 2017, 12:10

Szkoda, że to już koniec, w dodatku trąba Icta nie zagłosowała :( Ale przyjemnie się oglądało, naprawdę.
Zadanie w wodzie, fajne, ciekawe tylko, czy naprawdę gdzieś można spotkać oswojonego rekina ;)
Ale w sumie wygrał mój faworyt, więc się cieszę. Z początku kibicowałam Darrelowi, potem Arthurowi, ale kiedy odpadli, przestawiłam się na inną osobę i cieszę się, że wygrała.
Guuki, umiesz budować atmosferę. Jak oni wspominali na początku, to aż się wzruszyłam.
Pomysł z wyspą, na która trafiali wyeliminowani też całkiem niezły. Głosowanie mnie się spodobało. Co to było, grill? Laptop? Mini-pianino? ;)
Czekam, aż znowu nas czymś zaskoczysz :)
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 03 lis 2017, 19:11

Finał świetny. Te wspomnienia na początku, ta wyspa jurorów, ogólnie wszystko zrobione od a do z :). Mega!!!!! Aż teraz sobie myśle że druga edycja od razu byłaby strzałem w dziesiątke ;). Guuki dziękuje Ci.

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 04 lis 2017, 13:25

Jak zwykle źle to zrozumiałam (odnośnie głosowania). No nic, bywa i tak ;)

O jaaa, Gusio. Rewelacja ostatni odcinek! Warto było czekać, by obejrzeć z uśmiechem na twarzy! :D
Spoiler:
Gusio, dziękuję za te wspaniałe 8 odcinków. bawiłam się przy tym dobrze i naprawdę czas nie grał roli w oczekiwaniu na odcinki. Naprawdę kawał dobrej roboty odwaliłeś, bo zdaję sobie sprawę, ile trzeba włożyć w to wysiłku, by skleić i zmontować film. Także, gratuluję i dziękuję jeszcze raz! :brawo: :brawo: :brawo:

Czekam na kolejne produkcje Twojej roboty :swelol:

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Mint » 04 lis 2017, 17:12

Opóźnienia? Coś o tym wiem. :P
No to lecim z finałem! B) Dopiero co się program zaczął, a już się kończy :O (mimo, że trwa już ponad pół roku, i tak szybko zleciało :| )
1:25 - "Sława, pieniądze[...]" i wielka kariera? :D Zaszczytny tytuł zwycięzcy też może być. :)
3:09 - po tej scenie narzeczona może być zazdrosna. : P
3:43 - oh jejku przecież fryzura jej się popsuje, będzie cała mokra, jak ona będzie w telewizji wyglądać? :* soft9 .^.
Szkoda, że Zac dostałby mniejszą kwotę w razie wygranej. W sumie na jego miejscu też bym popłynął dalej i poszukał mniej widocznej skrzyni z myślą, że zawiera więcej kasy. A co by było, gdyby jakaś skrzynia niczego w sobie nie zawierała? soft9 :haha:
Tu obczaja glony, tam muszelki, co tam, że jest zadanie do wykonania. :rotfl: Rachael się poszczęściło.
6:55 - ten kapitan z tyłu najlepszy. xD
7:05 - "Rzeczywiście skromne, nie wiem, czy starczy na waciki" - hehe, dobre :D
7:46 - według mnie, bardzo dobrze Zac zrobiłeś, że jej nie wziąłeś. :P :yes:
7:55 - oby ukochana Zac'a okazała się być wyrozumiałą i niezazdrosną kobietą soft9
10:30 - niby atmosfera zaszokowania, ale z tych ich min to nie mogłem XD
14:06 - nareszcie w jakimś twoim programie wygrał facet! :brawo2: Gratulacje dla Zac'a! :brawo2: :yes:
14:56 - w tym momencie mogłeś chociaż pokazać na ekranie procentowe wyniki głosowania
15:15 - czyżby Hayden zapowiedział już nowy program na twoim kanale? :) Super, nie mogę się doczekać. ^^ W komentarzu zapytałeś się, co nowego chcielibyśmy zobaczyć na twoim kanale. Ja tam mam nadzieję, że w końcu ujrzymy "Agenta" w simowym wydaniu. :D

Liczyłem, że finał "Wyzwania" będzie bardziej spektakularny, jakaś nocna impreza z tańcem i płomieniami czy coś. soft1 Ale i tak było super, zobaczyliśmy znów wszystkich uczestników, motyw z tronem też niezły. :-)

Uważam, że cały ten program wyszedł ci świetnie, oglądało się to zawsze z zaciekawieniem, a z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej chciało się wiedzieć, co będzie dalej. Dobra robota, Guuki. :yes: I gratulacje z okazji ponad 4 tyś subów na YT i 10-lecia tworzenia simowych produkcji! :brawo: Zapowiadałeś chyba jakiś specjał na to, nadal aktualna ta wiadomość?

Spoglądałem też na program ze strony technicznej. Zadziwiają mnie te poprawne spojrzenia Simów, patrzą się dokładnie tam, gdzie powinni, np. w 9:44, i o ile domyślam się, z czego zrobiłeś tę mównicę dla Haydena (np. 11:40), o tyle nie wiem, co to za skrzynia np. w 12:08, na co ta Chiyo tam się patrzy, co przyciąga jej wzrok? :mysli: 12:15 tak samo, 13:23 wow, jak te głowy uczestników się synchronicznie obracają :O 13:30-13:32 to spojrzenie prosto w kamerę :O, 14:07 to odwrócenie spojrzenia : o

Z niektórymi scenami na pewno musiałeś się srogo namęczyć, np. w 8:46 gdy finaliści idą albo w 13:00 gdy wszyscy mówili po sobie. Super, że ci się udało. :)

Darrel wrócił z programu pełen nowych przeżyć, doświadczeń i znajomości. Świetnie się bawił i nadal nie może uwierzyć, że udało mu się dostać do tego programu i w nim być. :thx:
[/s]Szkoda tylko, że save z jego działką mi się zepsuł, a nie miałem jej nigdzie zapisanej, tym samym tracąc całą moją budowniczą działalność tam. -_- :wall: ehh...[/s] Na szczęście Darrela mam zapisanego.

Tak jak pisałem wcześniej, czekam na nowe filmy. ^^
Mint

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Dejmian » 04 lis 2017, 18:55

Mint pisze:
04 lis 2017, 17:12
15:15 - czyżby Hayden zapowiedział już nowy program na twoim kanale? :)
Chyba chodzi o coś innego... tak mi się wydaje. :P
Finał zrealizowany z wielkim rozmachem, zupełnie jak w TV. Podziwiam, naprawdę!
Może czas wrócić do Sim Brothera, co? :D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 04 lis 2017, 21:01

O, dziękuję Wam za tak pochlebne i obfite komentarze. Wspominałem już, że jesteście wielcy? :love:

Postaram się poodpowiadać na wszystkie pytania:
Icta pisze:Głosowanie mnie się spodobało. Co to było, grill? Laptop? Mini-pianino?
To był TEN < obiekt ze "Studenckiego życia". :) Sprzęt do grania muzyki, a ja zrobiłem z tego skrzynkę do oddawania głosów. xD
Mint pisze:mogłeś chociaż pokazać na ekranie procentowe wyniki głosowania
Faktycznie, zapomniałem. :( No to podaję tutaj:

Obrazek
Mint pisze:Liczyłem, że finał "Wyzwania" będzie bardziej spektakularny, jakaś nocna impreza z tańcem i płomieniami czy coś.
Nie chciałem robić finału z rozmachem rodem z "Sim Brothera". Miało być skromnie, jedyne szaleństwo to konfetti. :)
Mint pisze:Zapowiadałeś chyba jakiś specjał na to, nadal aktualna ta wiadomość?
Na razie chcę się skupić na nowych odcinkach "Wieczorową porą", ale w międzyczasie powoli będę pracował nad tym specjałem z okazji 10-lecia. Specjałem, który pokaże, że widzowie są dla mnie najważniejsi. ^^
Mint pisze:Chiyo tam się patrzy, co przyciąga jej wzrok?
Tam był ukryty Sim gdzieś na dole, na którego się patrzyła. W ogóle te wszystkie spojrzenia, które Cię zadziwiają, że są synchroniczne, prosto w kamerę, itd. to świetna opcja "Look at" moda MasterController. Simowie dzięki temu patrzą się na konkretną osobę, co mega się przydaje do urealnienia nagrywanych scen. Np. gdy Hayden ogłaszał wyniki, to raz się patrzył na Sima gdzieś na dole, a potem na Simkę na wprost, ukrytą za kamerą.
Mint pisze:czyżby Hayden zapowiedział już nowy program na twoim kanale?
U mnie z udziałem Haydena na razie niczego nie planuję, ale Dejmian już się tu wtrącił, więc możecie się domyślić, co się szykuje. :D
Kapitan Indra pisze:Rany, czy tylko mnie spodobał się pan sternik na łodzi w trakcie zadania, co to wyglądał na takiego archetypowego wręcz kapitana - wilka morskiego?
Cieszę się, że zwróciliście na niego uwagę. Rzeczywiście miał to być taki typowy pan kapitan. Tylko fajki w ustach brakowało. :D
Misiek pisze:Aż teraz sobie myśle że druga edycja od razu byłaby strzałem w dziesiątke
Drugiej edycji nie będzie. Cieszę się, że planowane przeze mnie od paru lat "Wyzwanie..." w końcu powstało, ale Isla Paradiso to jednak dość wymagające otoczenie i nie wyobrażam sobie ponownie męczyć się z tymi wszystkimi zamułami, ścinkami, crashami, i tak dalej. :P
Przy okazji zdradzę, że fajne w tym programie było to, że nie musiałem co odcinek zmieniać uczestnikom strojów, bo zawsze chodzili w tym samym. Jedynie Haydena musiałem stroić, ale to i tak pikuś przy tym co się dzieje w takim "Sim Brotherze", hah. Tam mieszkańcy domu Simowego Brata codziennie muszą mieć nowe stylizacje, a to dodatkowo jeszcze piżamki, stroje kąpielowe, kreacje na finał, brr... Nie znoszę przebierać Simów w ciuszki, raz, że kompletnie nie mam do tego smykałki, dwa, CAS zawsze niesamowicie zamula i projektowanie strojów trwa wieczność. ;)
Dejmian pisze:Może czas wrócić do Sim Brothera, co?
Zaskoczyło mnie, że pod pytaniem na YouTube, o którym wspominał Mint, pojawił się odzew dotyczący "Sim Brothera". Myślałem, że nikt za tym programem nie tęskni, że po tylu edycjach format się wypalił i na moim kanale nie ma już czego szukać. A tu proszę, jednak widzowie domagają się i "Sim Brothera". :D
Kapitan Indra pisze:Dziękuję, Guuki, za to, że mogłam się cieszyć kolejnym mistrzowskim programem w Twoim wykonaniu
Bratek402 pisze:Cieszę się że jest taki twórca na polskim YT który tworzy tak niesamowite filmy z trójeczki ♥ .
Misiek pisze:Finał świetny. Te wspomnienia na początku, ta wyspa jurorów, ogólnie wszystko zrobione od a do z
Rika pisze:Gusio, dziękuję za te wspaniałe 8 odcinków. bawiłam się przy tym dobrze
Dejmian pisze:Podziwiam, naprawdę!
Dziękuję Wam bardzo! Dla takich komentarzy warto właśnie nagrywać, mimo że nie zawsze jest ten zapał, nie ma tych chęci co po pierwszych odcinkach, a to czasu brakuje, a to jakieś problemy... A potem czytam takie miłe słowa i od razu człowiek ma satysfakcję z tego, że udaje się stworzyć coś, co wywołuje u Was uśmiech na twarzy. :brawo:
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 21 lis 2017, 20:19

Jak wiecie, "Wyzwanie: Przetrwanie" było mocno inspirowane brytyjskim programem "I'm a celebrity... Get me out of here!", w którym przyzwyczajeni do luksusów celebryci na parę tygodni lądują w sercu australijskiej dżungli, gdzie muszą stawić czoła całkiem innym niż luksusy warunkom.
W moim "Wyzwaniu..." dużo też było amerykańskiego "Big Brothera" i "Survivora", ale to ten brytyjski program był szkieletem tego wszystkiego (chociaż pozwoliłem sobie zaczerpnąć parę pomysłów również z innych edycji, nie tylko brytyjskiej).
Ja właśnie oglądam trzecią z rzędu, a 17. ogólnie (rozpoczętą dwa dni temu), edycję "I'm a celebrity...". Kocham ten program! :love:

Jako ciekawostkę przygotowałem Wam zestawienie podobieństw. ^^

1) Logo (akurat tu wzorowałem się na australijskiej edycji show, nie brytyjskiej. Australijscy celebryci mieszkają w afrykańskiej dżungli, stąd te typowe dla tego kontynentu zwierzątka):

Obrazek
Obrazek

2) Czołówka (tu też pomysł zaczerpnięty z edycji australijskiej):


youtu.be/3-q1M2NZn2c

youtu.be/0W9I8nMDs6A

3) Prowadzący w studio (tu, i poniżej, już tylko Wielka Brytania):

Obrazek
Obrazek

4) Obóz:

Obrazek
Obrazek

5) Szałas zwierzeń:

Obrazek
Obrazek

6) Zadania:

Obrazek
Obrazek

7) Zdjęcia uczestników:

Obrazek
Obrazek

Tak to wygląda. Widzicie, "Wyzwanie: Przetrwanie" nie jest moim oryginalnym pomysłem. Na moim kanale zawsze stawiam na simowe odpowiedniki prawdziwych programów.
Mam nadzieję, że wpis się Wam spodoba. :yes:
Pozdrawiam.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 21 lis 2017, 22:33

Wpis mi sie bardzo spodobal, chociaz mialem nadzieje ze wspomnisz cos o twojej nowej serii w TS3. Wedlug mnie najlepiej odtworzyles czolowke, chociaz reszta tez Ci sie udala :). Mowisz ze wszystko/wiekszosc jest odgapionie od prawdziwej wersji. Natomiast nazwa jest twoja :P

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 21 lis 2017, 23:07

Jakie super zestawienie! Z przyjemnością obejrzałam porównanie. Według mnie najlepiej wypadły Ci zdjęcia uczestników, najbardziej podobnie.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 03 mar 2018, 22:46

1) Twoje logo bardziej mi się podoba :D
2) Jak wyżej ^^
3) Hayden wygrywa always! B)
4) ludzcy simowe ubrani w kolorowe jednakowe ciuszki, jest podobieństwo ;D
6) O losie, padłabym serio, gdybym musiała z wężykami przeleżeć :O

Super, Gusio! Naprawdę miło spędziłam czas przy oglądaniu :brawo:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości