Wyzwanie: Przetrwanie

ODCINEK 8 (finał)

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kat » 26 cze 2017, 0:59

Gra w klasy - szczerze mówiąc, ciekawy pomysł na integrację, ale czy oni nie są zbyt duzi na takie gry? Tak czy siak, królowa zalazła co poniektórym za skórę, więc zrozumiałym jest, że próbuje jakoś poskładać wszystko do kupy. Przyznam że nie dziwię się, że Arthur wygrał konkurencję ze spacerem po rozżarzonych węglach. Myślę, że nieraz w dużo gorszych warunkach musiał przebywać, także to zadanie to pikuś. Aha i zapewniam, że Arthur grzybicy nie ma, sprawdzałem przed wysłaniem :D Rybę złowił fajną i co? Wywalił? Cóż za marnotrawstwo. Werdykt mnie nie zdziwił, bo głosowanie było tendencyjne, co widoczne było w komentarzach na YT. Nic dziwnego, że Arthur się wkurzył, bo udzielał się, a tu taka przykra niespodzianka. Teraz będzie musiał wrócić do pogrążonego w mrokach nocy polarnej Moonlight Falls. Będzie mu brakowało światła i ciepła. Odcinek jak zwykle profesjonalnie wykonany i okraszony humorem. Tego chyba nie da się przebić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Mint » 29 cze 2017, 22:23

Czas nadrobić komentowanie trzech dotychczas ostatnich odcinków programu.

Odcinek 2

2:06 - "na świętą maciorę" :haha: Określenie "maciora" chyba już zawsze będzie mi się kojarzyć z Renią. :D
3:29 - "Próbowałem złapać dziką kurę, ale skubana zwiała w krzaki." - No jak Arthur łapał, to nie dziwne, że zwiała. :P
3:37 - "Taś, taś, taś, koko, koko, kukuryku" :haha: Idealnie odwzorowujesz jego charakter. xD
5:23 - Darrel jedzący muchy - :yes:
6:36 - "Hayden czeka aż pójdziemy, żeby samemu się w tym zamknąć." "O niczym innym nie marzę." - No oczywiście, każdy by chciał zamknąć się sam na sam z robalami. :brawo: xD
8:07 - Oho, już zaczyna się knucie rudej czarownicy. :P
8:48 - "Ej, wy na górze, idziecie ze mną pobiegać nago po łące?" :haha: Dlaczego kamery tego nie pokazały? :P
10:04 - W sumie można było się spodziewać takiego werdyktu. :P Po pierwsze - nominowany był - jak to ktoś na YT określił "stary zgred, który nic nie potrafi", a po drugie - kobieta miałaby odpaść? W programie Guuki'ego? :curious: Niestety prawda jest taka, że twoja publiczność woli kobiety i to im kibicuje, do tego jest stereotypowa - oczywiście nie wszyscy, żeby nie było. Wnioskuję to z komentarzy i ze zwycięzców różnych programów.
A szkoda, bo Darrel nie zdążył pokazać prawdziwego siebie i rozwiać pewne wątpliwości/przeganić stereotypy. ;/
10:06 - "Niech żyje wolność! Wolność i swoboda!" - w sumie w takim też stylu wyobrażałem sobie odejście Darrela. :D
11:06 - "[...] bo starsze osoby takie jak ja w programach tego typu to rzadkość, ale niestety widzowie nie chcą jednak oglądać staruchów." - No dokładnie takie samo zdanie mam na ten temat i smutno mi, że tak jest. :|

Odcinek 3

3:06 - "No kurczę, zapomniałem o włączniku." - Arthur kojarzy mi się właśnie z takim, co ciągle coś zapomina, takim roztargnionym Simem ( a nazwisko "Baranovsky" raczej nie jest przypadkiem :P )
4:00 - No i bardzo dobrze, że Chiyo wygrała, a nie tamto drugie.. :curious:
Zadanie z labiryntem na plus. :yes:
6:01 - To drewno to pomniejszony obiekt? Czy to coś innego? Bo kojarzę takie, ale jest duużo, duużo większe.
6:31 - Ta przypadłość to się nazywa "przepracowanie". :P
6:48 - Serio eliksir? Serio? -.- Przecież to podchodzi pod jakieś fantasy czy inne coś, a twoje programy zawsze omijały ten typ szerokim łukiem, Guuki. Jeszcze jakby to był lek to bym zrozumiał, choć leku raczej na to nie ma. soft9 Choć co ja tam wiem. W każdym razie ten motyw mi się nie podoba, na minus. :no:
7:41 - Fajnie, że wykorzystujesz, pokazujesz moje pomysły nawet jak Darrel odpadł. ^^
10:00 - Dziesiąta minuta odcinka, jak i godziny na ekranie. :>
11:06 - "Kłamiesz, manipulujesz i podstępnie knujesz. Twoim zdaniem to w porządku." "Przecież właśnie na tym polega ten program." - Widzę, że tak właśnie jest. Opiera się to na planowaniu strategii i myśleniu tylko o tym, jak pozbyć się konkurenta. Na początku myślałem, że "Wyzwanie: Przetrwanie" to program, w którym przetrwać można przez wykonywanie rozmaitych zadań, misji, taki trochę survival, lecz nie do końca (:P), a nie przetrwać dzięki wymyślaniu różnych intryg, kopaniu dołów pod innymi, wchodzeniu w różne sojusze i obronie przed nominacją. :( Mimo wszystko w tym momencie trzymam kciuki za Chiyo, by wygrała (tak, wiem, kolejna kobieta :P).

Odcinek 4

00:32 - Teraz widzę, że program w simowym świecie zaczyna się zawsze od 8:00. Ach, ten mój refleks.
2:18 - "Babki górą! Babki górą! Babki rządzą!" "Czy to Nancy, czy to Chiyo, nie zadziera się z dziewczyną! To nasz hymn." - No proszę cóż za poezje. Śpiewający tłumacz wymiata. :haha:
3:28 - "To była bardzo dobra inicjatywa. Ale czy pomoże nam się zintegrować? Wątpię." - Też tak sądzę. Ten obóz jest podzielony już na tyle różnych stron, że nie idzie nadążyć.
4:08 - "A to niby w jeziorze wszystkie rybki śpią. W sensie że no jak w tej piosence, kojarzysz?" - Ja chyba kojarzę. I właśnie mi chodzi po głowie. :curious:
4:24 - Serio się pozbył takiej ryby? Dziwne. :o
6:47 - "Przy okazji wyparzyło mi grzybicę między palcami." :haha: :haha: :rotfl: soft9
7:28 - Jak fajnie wykombinowane świece w tym drewnie. To CC? Używasz w ogóle jakichś do tego programu? :mysli:
10:46 - "Ja cię pierniczę, ale ulewa!" "No, nieźle leje." "Wiesz dlaczego, to z rozpaczy za mną." :haha: Grunt, to zawsze mieć wytłumaczenie czegoś. :P

Noi i znowu odpadł facet. Kat, łączę się z tobą w "bólu". soft1
Chiyo w tym odcinku mi bardzo podpadła. Okazuje się być taką samą żmiją co Nancy. :P Teraz kibicuję Zac'owi, żeby wygrał. Oby on nie był jak dwie wcześniej wymienione. :P

Mam nadzieję, że nie denerwuje cię duża ilość emotek, Guuki.
Powodzenia w realizacji odcinka 5.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 30 cze 2017, 10:39

Odcinek chyba najlepszy z dotychczasowych. Werdykt mnie nie zdziwił. Wiedziałem że odpadnie Arthur, ale w poprzedniej eliminacji byłem pewien że odpadnie Nancy, więc emocje nadal były. Zadanie mi się podobało. Rozbawił mnie Zac trzymający nogi w misce z wodą. Nwm kto będzie następnym Królem Ale z nominacjami będzie tak:
Chiyo- Zac i Rachel
Rachel- Chiyo i Nancy
Nancy- Zac i Rachel
Zac- Nancy i Chiyo

Oby jeszcze dziś się odcinek pojawił. Są one MEGA

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 30 cze 2017, 10:52

Mint pisze:
29 cze 2017, 22:23
6:01 - To drewno to pomniejszony obiekt? Czy to coś innego? Bo kojarzę takie, ale jest duużo, duużo większe.
To drewno z "Wymarzonych Podróży", pomniejszone modem OMSP Resizer. Często używam tego moda, jak i zwykłego OMSP - są bardzo przydatne!
Mint pisze:
29 cze 2017, 22:23
6:48 - Serio eliksir? Serio? -.- Przecież to podchodzi pod jakieś fantasy czy inne coś, a twoje programy zawsze omijały ten typ szerokim łukiem, Guuki. Jeszcze jakby to był lek to bym zrozumiał, choć leku raczej na to nie ma. soft9 Choć co ja tam wiem. W każdym razie ten motyw mi się nie podoba, na minus. :no:
Eliksir leczniczy. :P Arthur pochodzi z Moonlight Falls i jest czarownikiem, ale magii nie praktykuje. Eliksiry na jego przypadłość pochodzą z rodzimego sklepu z eliksirami. Chciałem do tego w odcinku nawiązać. Myślę, że nie przesadziłem z fantastyką, od której faktycznie staram się stronić w moich produkcjach. Dlatego o tym, że Arthur jest nadnaturalnym Simem, dowiadujecie się dopiero w tym poście. ;)
PS. Mało kto wie, ale Camila z "SimModel" też była niepraktykującą czarownicą, hah.
Mint pisze:
29 cze 2017, 22:23
Na początku myślałem, że "Wyzwanie: Przetrwanie" to program, w którym przetrwać można przez wykonywanie rozmaitych zadań, misji, taki trochę survival, lecz nie do końca (:P), a nie przetrwać dzięki wymyślaniu różnych intryg, kopaniu dołów pod innymi, wchodzeniu w różne sojusze i obronie przed nominacją.
Od początku opis programu wyraźnie zaznaczał na czym polega "Wyzwanie: Przetrwanie" - na zdobywaniu władzy, zawieraniu sojuszy i pozbywaniu się rywali. Oczywiście uczestnicy muszą też liczyć się z elementami survivalu, jak zdobywanie pożywienia, ale nie to jest główną ideą show. :)
Mint pisze:
29 cze 2017, 22:23
7:28 - Jak fajnie wykombinowane świece w tym drewnie. To CC? Używasz w ogóle jakichś do tego programu? :mysli:
Te świece to obiekt z Zestawu Rozbitka z limitowanej edycji dodatku "Rajska Wyspa". CC nie używam, fuu! Mam tylko parę konwersji obiektów z TS4. No i ostatnio na potrzeby odcinka wgrałem sobie grę w klasy w wersji piaskowej, ale tak to trzymam się od CC z daleka. ^^

Dzięki, Indra, Kat, Mint, za komentarze. :)
Mint, cieszę się, że jesteś zadowolony z tego jak przedstawiłem Darrela w programie. Szkoda, że nie został tam dłużej, hah. Ale może go jeszcze zobaczymy (ty wiesz, o co chodzi :P ).

____________________________________

A przy okazji - zdjęcie z miejsca konkurencji o tytuł Króla Wyspy:

Obrazek

Żeby nie było, że zadanie z elementami nadprzyrodzonymi - Kamień Pogodowy to w pełni zmechanizowane urządzenie, potrafiące wywołać mgłę, pioruny i inne efekty na rozkaz wciskającej odpowiednie przyciski osoby z produkcji programu. :D

Raczej nie uda mi się opublikować odcinka dzisiaj, co równa się z tylko jednym odcinkiem w tym miesiącu. Ale za to w lipcu nadrobię zaległości i postaram się zrobić trzy.

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 30 cze 2017, 19:46

Super to zdjęcie :aww: Umiesz stwarzać klimatyczne pomieszczenia :) To i zadanie pewnie będzie super i pomysłowe, jak zwykle u Ciebie zresztą.
Cóż, cierpliwie poczekam na odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - Odcinek 5

Postautor: Guuki » 01 lip 2017, 12:35

Szamański totem wyłania kolejnego Króla Wyspy.
Kto tym razem jest zagrożony eliminacją z obozu?


youtu.be/dDmrkANIDqI

Obrazek

ZAGŁOSUJ NA OBOZOWICZA, KTÓREGO
NA DOBRE CHCESZ SIĘ POZBYĆ Z OBOZU!


> TUTAJ <

_________________
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Darkling » 01 lip 2017, 17:48

Zadanie zostało bardzo fajnie przeprowadzone, a najlepsze było to pytanie na temat TS3. xD Podobał mi się też pomysł z ewakuowaniem uczestników z powodu złej pogody oraz to jak Zac wtrącał się do zwierzeń Chiyo. :D
Spoiler:

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 01 lip 2017, 21:02

Nieźle. Deszcz pada, a ci stoją jak trąby ;) I tak strasznie się boją :haha:
Ewakuacja do szopy i występ Zaca mnie rozbawiły :yes:
Oj, świetna konkurencja o tytuł króla wyspy! Szczególnie po tym, jak zawodnik straci już dwa życia :) Guuki, kocham Twoje pomysły od zawsze :yes:
Wynik za to niespodziewany.
Nadgorliwość nowego króla mnie po prostu rozwala na łopatki.
OK, czyli mamy nową ankietę. Mam pewniaka do odpadnięcia.
Czyli pozostaje czekać na kolejny odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 03 lip 2017, 11:21

:D Zadanie mnie rozbawilo. Zwłaszcza te pytanie o Sims 3. Cieszę się ze Racheal Wygrała, ale za bardzo przesadza. I ten tekst Nancy gdy została nominowana :D. Postanowiłem nie głosować teraz. Nie wiem która bardziej zasluguje na półfinał. Wiem ze jeszcze za wcześnie, ale masz już plany na kolejne serie?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 04 lip 2017, 19:55

Dziękuję za komentarze! Fajnie je się wszystkie czyta! :yes:
Kapitan Indra pisze:
01 lip 2017, 21:02
Deszcz pada, a ci stoją jak trąby ;)
Stali pod drzewami, tak to miało wyglądać. ;)
Bratek402 pisze:
01 lip 2017, 21:38
Konkurencja o tytuł Króla Wyspy super :D . ( Takie zmodyfikowane Najsłabsze ogniwo i Jeden z Dziesięciu ) .
Właśnie na "Jeden z dziesięciu" się wzorowałem. ^^
Misiek pisze:
03 lip 2017, 11:21
Wiem ze jeszcze za wcześnie, ale masz już plany na kolejne serie?
Po "Wyzwaniu..." planuję reaktywować "Wieczorową porą", a jesienią ruszę ze specjalnym projektem na przyszłoroczne 10-lecie mojej działalności na YouTube. :D

Co do głosowania, muszę zdradzić, że rywalizacja jest baaardzo wyrównana! Na razie jest 50,9% do 49,1%, więc ciekawe, czy wynik się odwróci.

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 04 lip 2017, 23:02

No, to teraz pewnie zmieniłam układ sił, bo sobie przypomniałam, że niezła ze mnie gapa, odcinek obejrzałam i skomentowałam, ale od razu nie zagłosowałam. Cóż, niedopatrzenie odrobiłam :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Dodo » 17 lip 2017, 12:57

Obejrzane, zagłosowane. Nie znoszę tej Nancy.
Ale fajny pomysł na zadanie. Odpada, to prądem go :haha:
Występ Zaca w szopie też był niczego sobie.
Czekam na ciąg dalszy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 31 lip 2017, 12:32

Zanim przejdę do pisania, to muszę to napisać: jak ja KOCHAM tę trąbkę w tym programie! Serio! Mówię całkiem poważnie :h:

A teraz do rzeczy, Chiyo jako Królowa Wyspy dobrze się sprawdza w tej roli. pomimo eliminacji dba o dobro grupy i ich atmosferę. Gra w klasy to strzał w 10! Fajnie, że nikt nie narzekał, że to gra dla dzieciaków ;) Zabawa na rozżarzonym węgle była również fascynująca. Zac bardzo szybko się poddał, co z niego za mężczyzna! Zaś Arthur pewnym krokiem przeszedł przez wszystkie etapy. Chiyo również - mam wrażenie, że ona jest na tej wyspie dla zabawy. W sensie takim, że niezależnie od sytuacji zawsze umie się dobrze bawić. Wielka szkoda, że Arthur odpadł :( No ale cóż, taka była decyzja widzów. Trochę zaskoczyła mnie jego reakcja, rozumiem, że jest rozżalony, ale to nie powód, by się obrażać jak małe dziecko. no cóż... a tymczasem biorę się za drugi odcinek!

Bardzo przyjemny 5 odcinek za mną: Chiyo to jednak Simka o dobrym sercu. Nie pobiegła sama do namiotu, tylko zaprosiła resztę, to się lubi ;) Biedni uczestnicy, zostali porażeni prądem - mam nadzieję, że po zabawie przybył lekarz, by ich zbadać, czy na pewno wszystko z nimi w porządku? soft9 Zac mnie zaskoczył, ale on zdaje się być trochę bojaźliwym Simem. Rachel bardzo się wczuła w roli królowej, nawet aż za bardzo, no ale kto komu zabroni, hehe. A propos pytań: no, całkiem fajne im dałeś pytania - ja bym poległa już przy matematyce, haha.

Chciałam zagłosować, ale bardzo się spóźniłam widzę :D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - 4000 widzów!

Postautor: Guuki » 16 sie 2017, 16:15

:brawo2: :bunny: No i pięknie! :bunny: :brawo2:

Obrazek
youtube.com/c/Guuki


Już ponad 4000 widzów mojego kanału!
Bardzo się cieszę i zapowiadam wznowienie prac nad "Wyzwaniem: Przetrwanie".
W ostatnim czasie spadły na mnie ogromne problemy rodzinne i inne sprawy, przez
które moja zabawa w simowego reżysera musiała pójść w odstawkę. Ale wracam!

Jeszcze dziś wznowię realizację odcinka 6. W sierpniu planuję opublikować też odcinek 7.
Program zakończy się we wrześniu. A od października nowe odcinki "Wieczorową porą".

Jesienią ruszy też całkiem nowy projekt z okazji mojego przyszłorocznego 10-lecia twórczości na YouTube.

Pozdrawiam! ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 19 sie 2017, 14:40

Gusio, gratuluję! :brawo:

Nie chcę nic mówić, ale oglądając TV natknęłam się na reklamę "Wyspa: przetrwanie" i pomyślałam sobie, a to małpy wredne! Skopiowali Twój pomysł, haha :swelol:
Czekam cierpliwie na kolejne odcinki, miłej pracy przy nagrywaniu życzę! ^^

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 20 sie 2017, 23:24

Gratuluję tylu wyświetleń :yes:
No i super, że podejmujesz przerwane prace nad programem. Czekam niecierpliwie :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 28 sie 2017, 21:53

Niestety w sierpniu pojawi się tylko jeden odcinek programu, a nie dwa - jak początkowo planowałem. :(
Miałem dwumiesięczny zastój, ale myślę, że jak już teraz ruszę, to pójdę za ciosem i następne odcinki będą pojawiać się dość szybko.
Chcę jeszcze we wrześniu zakończyć "Wyzwanie...".

Łapcie zdjęcie z odcinka 6: ^^

Obrazek

Pozdrawiam. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 30 sie 2017, 0:55

Oho, będzie coś związanego z jedzeniem! Nowy posiłek za wykonane zadanie? :mysli:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 31 sie 2017, 23:18

No i nie uda mi się opublikować odcinka dzisiaj. Jestem wściekły, bo tym samym stracę nieprzerwaną od kwietnia 2015 serię wrzucania przynajmniej jednego wideo w miesiącu. Żadnego wideo w sierpniu, masakra. :(
Zostało mi naprawdę niewiele odcinka 6. do ukończenia, jakaś minuta + poprawki całości. Mam nadzieję, że jutro to zrobię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 01 wrz 2017, 1:27

Nikt Cię przecież nie pogania. Poczekamy, na odcinek, który z pewnością będzie super. Lepiej wstawiać dopracowane odcinki rzadziej niż byle jak sklecone, za to często.
Trzymam kciuki :hug:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości