Wyzwanie: Przetrwanie

ODCINEK 8 (finał)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 24 kwie 2017, 15:02

Miło mi zawiadomić, że ruszyłem z nagrywaniem. ^^
Wgrałem sobie Vegasa w wersji Pro 13.0, więc nie muszę uczyć się podstawowej obsługi. Niebo a ziemia w porównaniu ze starą wersją 6.0!
Niestety miałem problemy z syntezatorem Ivona, więc męski głos od tego odcinka będzie inny niż ten, którego słyszeć można było od zawsze.

A teraz zapowiadana grafika z uczestnikami. Zabawa podobna jak przy show "Promi Sim Brother" - ujawniam niektóre elementy ich twarzy: :D

Obrazek

Pozdrawiam.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 24 kwie 2017, 22:34

Czy ja widzę, żE jedna uczestniczka ma fioletowe włosy? Czy może ja daltonista jestem xD. W każdym razie panie prezentują się z wyglądu ciekawie a Panowie... cóż idealnie mój Sim by tam pasował :(. Będziemy mieli w ekipie emeryta. Świetna wiadomość ze znalazłeś Nowy program i rozpoczales dalszą realizację progamu. (Nie)cierpliwie czekam

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 25 kwie 2017, 17:08

Haha, pierwszy facet z lewej przez umiejscowienie tego oka wygląda jak cyklop ;) I widzę, że na potrzeby programu poprzebierałeś uczestników w stroje podobne kolorystycznie, ciekawy efekt.
Miło wiedzieć, że rozwiązałeś problemy z programem do montażu.
Cóż, czekam na rozpoczęcie. Na pewno będzie super, jak zawsze Twoje produkcje.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kat » 25 kwie 2017, 17:56

Że tak pozwolę sobie skomentować fragmentem fragmentu filmiku :D
https://youtu.be/8C2kJrbLDOg?t=41
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - Czołówka

Postautor: Guuki » 25 kwie 2017, 19:13

Zobacz czołówkę programu i poznaj uczestników, którzy wezmą w nim udział!


youtu.be/3-q1M2NZn2c
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 26 kwie 2017, 0:10

Świetnie wyszło! Wreszcie widać uczestników. Na widok papugi przypomniałam sobie zwiastun i parsknęłam śmiechem ;)
No to pozostaje tylko czekać.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 26 kwie 2017, 8:20

Świetna czołówka. A teraz my prediction:
Tydzień 1
Król wyspy- Nancy
Nominowani- Darrel i Arthur
Eliminacja- Darrel

Tydzień 2
Król wyspy- Zac
Nominowani- Chiyo i Nancy
Eliminacja- Chiyo

Tydzień 3
Król wyspy- Rachael
Nominowani- Nancy i Zac
Eliminacja- Zac

Finał
3 miejsce- Nancy
2 miejsce- Arthur
1 miejsce- Rachael

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Malfurion » 26 kwie 2017, 13:47

Bardzo fajna czolowka. W ogole to myslalem na poczatku, ze jest to twoj autorski format z racji tego, ze telewizji praktycznie nie ogladam. Ostatnio natrafilem na reklame tego programu w Polsacie i od razu sobie skojarzylem ja z toba. Bede sledzil, czekam na efekty :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 26 kwie 2017, 14:41

Właśnie ja na tym programie z Polsatu w ogóle się nie wzoruję. "Wyzwanie: Przetrwanie" zostało zapowiedziane na długo przed tamtą "Wyspą Przetrwania", więc wciąż można to nazwać moim autorskim formatem. ;) Może to Polsat inspirował się mną? :P Trzeba przyznać, ciekawy zbieg okoliczności. Byłem mocno zaskoczony, gdy dowiedziałem się o podobnym programie realizowanym w telewizji.
Dziękuję za miłe komentarze. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Stara-Raszpla » 26 kwie 2017, 22:06

z 10 lat temu bylo w sumie cos podobnego. Na poczatku byly chyba 2 obozy, potem ich zlacyzli w jeden. Wygrala to jakas dziewczyna, bardzo ladna, ktorej nikt nie traktowal powaznie.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Guuki » 27 kwie 2017, 9:24

Wiem, to była "Wyprawa Robinson" realizowana przez telewizję TVN. Tutaj są odcinki: > klik. :)
Zarówno program Polsatu, jak i TVN, wzorowane są na zagranicznym "Survivor".
Moja wersja to połączenie amerykańskiego "Big Brother" z brytyjskim "I'm a celebrity... Get me out of here!". ^^

Mam już zrobione połowę odcinka 1, a tylko 4 dni do końca kwietnia. Chcę być słowny - zapowiedziałem premierę na kwiecień, więc w kwietniu chcę odcinek opublikować. Uda się, jeśli weekendu nic mi nie zepsuje (a może zepsuć, bo w końcu to majówka...). :P

Łapcie zdjęcie z odcinka:

Obrazek

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 28 kwie 2017, 2:08

Czy ja widzę Haydena na tej łódce? ;)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wyzwanie: Przetrwanie - Odcinek 1

Postautor: Guuki » 01 maja 2017, 0:00

Poznaj uczestników, zobacz, kto został pierwszym Królem Wyspy, i kto jest zagrożony eliminacją!


youtu.be/7CuVgObj6BQ

Obrazek

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!
Dziękuję za wszystkie 1235 głosów!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kapitan Indra » 01 maja 2017, 0:57

Odcinek jak zwykle wszystko w Twoim wykonaniu super. Bardzo mnie się spodobało przedstawienie uczestników i ich podróż najpierw motorówką, potem helikopterem.
Tylko jedno potknięcie w dialogu. Sam mnie kiedyś prosiłeś, bym zwracała Ci na to uwagę. Hayden (zresztą mój ulubieniec, o czym wiedza wszyscy, którzy znają moich Landgraabów :P ) powiedział do Zaca: Twoim obowiązkiem jako król wyspy. Powinno być jako króla wyspy - no ale wybaczam :P
Jak na razie lubię Darrela, Arthura i Zaca (ten ostatni wykazał się rozsądkiem i chłodną głową) a jakoś nie mogę przekonać się do pań, a zwłaszcza do Nancy. Chiyo mnie trochę zniesmaczyła, kiedy w przedstawianiu się powiedziała, że jest sympatyczna. Nie powinna mowić takich rzeczy o sobie, bo to brzmi jak przechwałka, to inni powinni ocenić, czy jest sympatyczna, czy nie :D
Zagłosowałam też już. Z mojego posta powinno wyniknąć, kogo bym chciała usunąć z wyspy :)
Cóż, pozostaje czekać na drugi odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Misiek » 01 maja 2017, 5:42

Świetny start. Świetnie wymyślona konkurencja. Wiedziałem żE Nancy będzie kimś w stylu Daisy z SB Twist xD. Mimo żE jest jaka jest wolałbym żeby to ona została. Darrell jest trochę nudny. Rachael.. cóż widzielismy ją na zwiastunie w SimModel, ale nie sądziłem ze będzie miała na tą modę fazę xD. Aktualnie to Zac i Chiyo SĄ moimi faworytami. Będzie extra jak wkoncu wygra jakiś facet w twoim show, ale też śmiesznie jak znów będzie to dziewczyna xD. Ujęcia boskie. Nie wiem jak ty zrobiłeś to, że byli w helikopterze. Mega! !!!!

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Darkling » 01 maja 2017, 10:46

Czyli jednak udało ci się dokończyć odcinek w kwietniu. :D
Wszystko od początku do końca zostało świetnie zrobione i odcinek bardzo mi się podobał. Zresztą nie spodziewałem się, że mogło być inaczej niż świetnie. :P
Moją faworytką jest oczywiście moja postać, ale oprócz niej na ten moment najbardziej lubię Darrela i Chiyo. Co do nominacji, to cieszę się z takiego wyniku i zagłosowałem na Nancy. Jeśli rzeczywiście teraz odpadnie, to liczę jeszcze na jakąś kłótnię między nią i Rachael. xD

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Dejmian » 01 maja 2017, 13:49

Podziwiam Cię... podziwiam Cię za ten ogrom pracy włożony w ten program. Może się powtarzam, ale kiedy widzę Twoje programy, zawsze mam wrażenie że to jest światowy poziom, one mają to "coś"! Brawo. :)

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Kat » 01 maja 2017, 16:35

“Wielkie brawa dla tej pani” - yhyyy serio? Darrel widzę cela ma rzeczywiście :D “Mam nadzieję że ci wygodnie” buehehehe jakie zazdro :P “Ajaj gdzie to, auć” “Haha świetny numer, ale odpadasz” xDD :D “A niech to no i lipa” :D :D Jak żeś ty ten helikopter tam wkleił? :O „Czytaj królu złoty” WTF? XD „O nie to chyba są żarty” rozwala mnie ton lektorki :D Ta Nancy chyba każdemu za skórę zaszła już na wstępie. „Typowa blondyna, mięśnie zamiast mózgu” huehuehue odezwała się intelektualistka od siedmiu boleści xDD :D Podziękujmy wszyscy pani Nancy za jej jakże cudowne rady, o zgrozo :O „Jesteś Darryl jak prawdziwy Rambo” - pffff! Heheszki, nie ma co :) „Koszmarnie haha” hahaha xD :D „No nie wierzę, jak mogłeś” hueheheheeh! :D #smuteczek

Dobra, ogólnie mistrzostwo, powiem bez ogródek. Nawet nie chcę myśleć ile pracy w to włożyłeś, ale efekt powala. Zaraz biorę się za głosowanie i czekam na kolejny odcinek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Mint » 03 maja 2017, 18:30

Przyznam, że czekałem na pierwszy odcinek z wielką niecierpliwością i bardzo się ucieszyłem, gdy go wstawiłeś. ^^
Tak w ogóle, to po raz kolejny zapowiedziałeś coś na jakiś miesiąc i to coś pojawia się jego ostatniego dnia. :haha: Tym razem rozumiem, problemy techniczne itd.
Wstęp odcinka bardzo emocjonujący. Nadal nie mam pojęcia, skąd wytrzasnąłeś ten helikopter. :O
Cieszę się, że Hayden jest prowadzącym - została mała "namiastka" "Przyjemnych".
01:12 - świetne to logo z papugami. Mam rozumieć, że to CC, a nie dobry montaż? :D
01:46- aaa, to służy jako taki telewizor, podgląd na wyspę? Super! ^^
2:39 - haha, Rachael najlepsza, coś na zasadzie: "Nie wiem o co w tym chodzi, ale będzie fajnie." :haha:
Ogólnie to przedstawienie uczestników podczas ich podróży wodnej na plus. "Yes:
3:12 - "-No witam koleżankę.
-Towarzyszkę niedoli." :rotfl:
3:20 - ta posiadłość, przez którą stoją ... oj bajeczna. :sweet:
3:34 - Tak w ogóle to ja już mam gotową swoją działkę Darrela, a nawet jego pobliskie otoczenie, że tak powiem, mogłem ci podesłać. :unsure: No ale trudno.
4:00 - "Patrzcie, stary człowiek i morze." :haha:
6:43 - "-Zastanawiacie się pewnie, co my robimy tutaj zamiast w obozie?
-Nie spełniał wymogów unijnych?" :rotfl:
8:10 - :haha: :haha:
9:38 - Z tym wnętrzem to pewnie użyłeś green screena, podziw, że umiesz wyczyniać takie rzeczy. :O
9:42 - Znalazłem błąd - wskaźnik na Chiyo na górze ekranu. ;)
12:27 - "-Dorzucę drewna, to może zaraz jakąś wodę na herbatkę zagotujemy, co? Z tej pokrzywy, co to tak pięknie rośnie za wychodzkiem?
-Haha, Darrel, jesteś jak prawdziwy rambo." :haha:
12:44 - Ja bym na ich miejscu nie rozmawiał o takich sprawach na widoku, przecież zaraz obok siedzą wszyscy uczestnicy. ;/
14:16- Czyżby Zac nominował Darrela, dlatego, że ten siedział na tronie nie będąc Królem? (11:04) -.-
Dziwnie się czuję, wiedząc, że mój Darrel jest nominowany.
Jestem ciekawy, w jaki sposób rozstrzygasz zadania np. z nominacjami(kto kogo nominuje), czy kto wygrywa w jakiej konkurencji. Losowanie jakieś robisz, czy jak ci się podoba? :O

Ogólnie to cieszę się, że wziąłeś pod uwagę moje wskazówki dotyczące charakteru i "ogólnego otoczenia" mojego Sima.
Jednocześnie boję się o mojego uczestnika. ;/

Z niecierpliwością i nadzieją czekam na kolejny odcinek.

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Re: Wyzwanie: Przetrwanie

Postautor: Rika » 05 maja 2017, 16:44

Cześć Gusio! :guuki2:
Jakże się cieszę, że wciąż nagrywasz filmiki TS! Od razu widać, że to Twoje dzieło. Nawet jakbym włączyła film na ślepo, wiedziałabym, że to Ty stoisz za tym. Oczywiście będę oglądać, czemu by nie. Mam tylko nadzieję, że na bieżąco. Jest jakiś konkretny dzień, czy wstawiasz, kiedy uda Ci się nakręcić? ;) Uczestnicy jak zawsze różnorodni - sztuką jest wybrać nietuzinkowych simów spośród 53 kandydatów! No i Hayden, znajoma twarz i to bardzo! Już w 1. odcinku nominacja uczestników, nawet nie zdążyli jakoś się poznać, a już trzeba wybrać kogoś (choć niektórzy zdążyli pokazać swe oblicza). Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy :) Powodzenia i wytrwałości w nagrywaniu!

Na Wszechwidzącego! Zdania zaczynamy z wielkich liter, raczej ten przepis pisowni się nie zmienił :wall:/Indra
(Z przyzwyczajenia napisałam wszystko małymi, na przyszłość będę zdania zaczynała wielką literą. Mam nadzieję, że czoło nie boli po tym biciu :))
Nie, ale paluchy bolały od edycji :P Pozdrawiam i witam z powrotem. Koniec offtopu ^^/ Indra


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości