SimModel 2 - FINAŁ

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Guuki » 21 gru 2016, 17:54

W finałowym odcinku modelki pozowały w indywidualnych sesjach zdjęciowych w plenerze.

Które zdjęcie podoba się Wam bardziej? Zgadzacie się z werdyktem jurorów?

Obrazek

Zdjęcia w większych rozmiarach: > Triona, > Zoe.

_________________

Dziękuję za wszystkie komentarze dotyczące ostatniego odcinka. Miło mi czytać tyle pozytywnych opinii!
I, przy okazji, dziękuję za całą edycję. Za oglądanie, przede wszystkim. Druga edycja powstała na życzenie wieeelu widzów, więc cieszę się, że tak ciepło ją wszyscy przyjęli. ^^

A już niedługo... Całkiem nowy program. :)
Obrazek

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Frosnese » 02 sty 2017, 19:13

Obejrzałam! :)

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Program został bardzo dobrze zrealizowany, aż miło się oglądało!

Szkoda, że wybrałeś tylko 5 dziewczyn, ale co tam, i tak było fajnie. Wybrałeś bardzo ciekawe simki. Podobało mi się to, że nie były to jakieś miss, tylko rzeczywiście laski z ciekawą urodą. Jedynie Lia jakoś do mnie nie przemówiła, jakaś taka pospolita mi się wydała. Zgadzam się również z eliminacjami, wydaje mi się, że byłeś bardzo sprawiedliwy w swoich werdyktach.

Świetna, dynamiczna czołówka. Szczerze mówiąc, to bije na głowę tę z pierwszego sezonu.

Uważam, że warto też Cię pochwalić za cały scenariusz tej edycji. Bardzo dobrze to wszystko rozplanowałeś, zadania były ciekawe (a to naprawdę trudne, by w simsach zrealizować je sensownie). Bardzo spodobało mi się to, jak zgrabnie udawało ci się wpleść jakieś dramy w odcinek. Często w programach tego typu czuje się, że różnego rodzaju kłótnie i skandale zostały dodane na siłę, u Ciebie tego (całe szczęście) nie było.


Zwyciężczyni była moją faworytką od samego początku. :) Dobry wybór!

Podoba mi się twój styl realizacji programów. Jesteś bardzo charakterystyczny, bo nie używasz CC i nie starasz się ukrywać tego, że program jest realizowany w The Sims (a wręcz to podkreślasz). To ma swój urok!

Dobra, koniec. To taka moja laurka, ale aż głupio Cię nie pochwalić, kiedy widać, że wkładasz tyle pracy w coś takiego jak program w The Sims!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: SimModel 2 - FINAŁ

Postautor: Kapitan Indra » 02 sty 2017, 23:20

Guuki dzięki Ci, że wstawiłeś te zdjęcia! Oczywiście będę stronnicza i powiem, że to moja Triona wypadła lepiej :P
Wiem już, co ustawię sobie na tapetę ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości