Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

adaptacja "Ugotowanych, trzecia edycja

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: salberg » 28 lut 2016, 11:27

Obejrzyj edycję pierwszą tutaj i edycję drugą tutaj.

---

Rusza trzecia, finałowa już edycja "Zapraszam Do Stołu".

Zgłoś swojego Sima na CASTING!


Obrazek


(ang. Come Dine With Me), reality show na licencji brytyjskiego Channel 4, które przyjęło się w wielu krajach na świecie - także w Polsce, gdzie znane jest po nazwą Ugotowani. Na czym polega? Czwórka uczestników przez cztery dni urządza kolacje, podczas których musi zapewnić swoim gościom dobre jedzenie, dobrą zabawę i przede wszystkim - dobrą atmosferę. A o to najtrudniej, zwłaszcza, że producenci często dobierają uczestników tak, by ich charaktery były jak najmniej zgodne. Uczestnicy przyznają sobie nawzajem oceny, a ten, kto dostał ich najwięcej - wygrywa odcinek.

Ostatnia edycja programu jaką zrealizuję będzie pełna niespodzianek. Po raz pierwszy uczestników będzie nie czwórka, a trójka, co zgadza się z numerem tej edycji. Drugi etap castingu będzie nietypowy, bo to nie ja, tylko wy wybierzecie kogo chcecie zobaczyć w programie. Co więcej, to pierwsza edycja w której akceptuję postacie nadnaturalne, pod warunkiem, że będą miały ciekawą, nietuzinkową i zaskakującą osobowość. Ostatni odcinek programu zostanie zrealizowany w Moonlight Falls i to stamtąd będą pochodzić uczestnicy.


youtu.be/gWnpSvbUhn4


---

ZAGŁOSUJ, KOGO CHCIAŁBYŚ ZOBACZYĆ W PROGRAMIE: http://moje-ankiety.pl/respond-82513.html


Oto stworzeni przeze mnie kandydaci do trzeciej edycji ZDS! 5 z 6 stanowią postaci nadnaturalne, ponieważ, jak już wspominałem, tym razem odcinek zostanie zrealizowany z Moonlight Falls. Zapraszam do zapoznania się z nimi i zagłosowania! Którzy z nich najbardziej wpadli wam w oko?


Doktor Victor Voynich

Obrazek

Szalony naukowiec, snujący plany przejęcia władzy nad światem. Kocha naukę, lubi ważyć różne preparaty i eliksiry, kocha swoje roślinki doniczkowe, a jego pasją jest gotowanie.


Andre Subaru

Obrazek

Hinduista i pacyfista, kocha malowanie, fotografię i rzeźbę, ogólnie neutralny, sympatyczny gość. Jest także wilkołakiem, przemienia się w trakcie pełni i traci nad sobą częściową kontrolę.


Hunter Diddington

Obrazek

Duch bogatego hedonisty z XVIII wieku, lubi dobrze zjeść, jego największą pośmiertną pasją jest gotowanie, nie nadąża do końca za rozwojem technologii jaki nastąpił po jego śmierci.


Belinda Wyfield

Obrazek

Nerwowa bogata czarodziejka, kocha luksus, lecz jest strachliwa i boi się duchów, wampirów, czy też wilkołaków. Łatwo panikuje i traci kontrolę nad swoimi zaklęciami.


Kendra Fox

Obrazek

Wampirzyca, gra na gitarze w zespole muzycznym, trochę też śpiewa. Jest ciągle niezadowolona, stale prowokuje do kłótni, kocha tylko swojego magicznego jednorożca, Ptysia.


April DeShawn

Obrazek

Sympatyczna wróżka mająca problemy z nadwagą, kocha gotować i jeść, jest opiekuńcza i wesoła. Jest także rozkojarzona i zapominalska.

---


Obrazek


#ZDSOS
Ostatnio zmieniony 01 mar 2016, 16:38 przez salberg, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: Guuki » 28 lut 2016, 15:02

Hah, świetny zwiastun! Fajnie zestawiłeś pierwszą i drugą edycję, trzecią nazywając deserem. I ten Johnny Depp we fioletowych włosach. :D
Mam nadzieję, że dostaniesz zadowalających kandydatów do programu.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: salberg » 29 lut 2016, 17:13

Minął dzień, a ja się zastanawiam i powoli zaczynam wątpić w ten casting. Bądźmy szczerzy, moich widzów da się policzyć na palcach jednej ręki, a tylko część z nich może wysłałaby mi uczestników. Dlatego wpadłem na coś innego.

Postanowiłem, że stworzę z 6 kandydatów i to wy zagłosujecie, których chcielibyście zobaczyć w programie. Zamieściłbym opisy i zdjęcia tej szóstki, a później to wy w ankiecie zdecydowalibyście, którzy z nich przejdą, a którzy odpadną. Myślę, że to najlepsze wyjście, bo ten casting to raczej #nikogo, a w ten sposób mielibyśmy ciekawych uczestników, i wy będziecie mieli swoje do powiedzenia w ich wyborze.

Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: Mint » 29 lut 2016, 17:37

salberg pisze: Bądźmy szczerzy, moich widzów da się policzyć na palcach jednej ręki [...]
Pff, chyba raczej moich. :curious: <_<

Pamiętaj, że nowy tydzień się zaczął. Wszyscy w szkole, w pracy, nikt nie ma czasu. Gdyby casting trwał w okresie wolnym od tego wszystkiego i dla wszystkich, to by pewnie było co innego.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: Misiek » 29 lut 2016, 19:47

Zdecydowanie lepsza opcja to z tym głosowaniem. Jestem za ;)

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: Galcia » 29 lut 2016, 21:34

To może poczekaj tydzień lub dwa na zgłoszenia, a w tym czasie stwórz też własnych kandydatów i pozwól widzom wybrać spośród wszystkich postaci, przysłanych i Twoich. Daj ludziom trochę czasu. :P
Chciałam Ci robić reklamę na fanpage'u, więc jak podejmiesz ostateczną decyzję, daj znać. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: salberg » 29 lut 2016, 23:35

Galcia pisze:To może poczekaj tydzień lub dwa na zgłoszenia, a w tym czasie stwórz też własnych kandydatów i pozwól widzom wybrać spośród wszystkich postaci, przysłanych i Twoich. Daj ludziom trochę czasu. :P
To już jest postanowione. Zamykam casting. Przepraszam za to małe zamieszanie. Jutro spodziewajcie się sześciu kandydatów, spośród których wybrać będziecie mogli trójkę do udziału w programie. ;)

Chciałbym też zauważyć, że edycja może nie powstać od razu, głosowanie absolutnie nie będzie trwało tylko jeden lub dwa dni, myślę, że co najmniej tydzień, dwa tygodnie. Odcinki też pewnie będą ukazywały się w większych odstępach czasu. Ale powinny być krótsze i będzie ich mniej (nie 4 tylko 3), więc wychodzi to na dobre.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: salberg » 01 mar 2016, 14:27

Oficjalnie otwieram głosowanie! To wy, drodzy widzowie, zdecydujecie, którzy z 6 kandydatów dostaną się do programu. Możecie zagłosować na 3 z nich, i to właśnie trójka z największą ilością głosów się dostanie do programu.

LINK DO ANKIETY: http://moje-ankiety.pl/respond-82513.html


A oto kandydaci! 5 z 6 stanowią postaci nadnaturalne, ponieważ, jak już wspominałem w pierwszym poście, tym razem odcinek zostanie zrealizowany z Moonlight Falls. Zapraszam do zapoznania się z nimi i zagłosowania! Którzy z nich najbardziej wpadli wam w oko?


Doktor Victor Voynich

Obrazek

Szalony naukowiec, snujący plany przejęcia władzy nad światem. Kocha naukę, lubi ważyć różne preparaty i eliksiry, kocha swoje roślinki doniczkowe, a jego pasją jest gotowanie.


Andre Subaru

Obrazek

Hinduista i pacyfista, kocha malowanie, fotografię i rzeźbę, ogólnie neutralny, sympatyczny gość. Jest także wilkołakiem, przemienia się w trakcie pełni i traci nad sobą częściową kontrolę.


Hunter Diddington

Obrazek

Duch bogatego hedonisty z XVIII wieku, lubi dobrze zjeść, jego największą pośmiertną pasją jest gotowanie, nie nadąża do końca za rozwojem technologii jaki nastąpił po jego śmierci.


Belinda Wyfield

Obrazek

Nerwowa bogata czarodziejka, kocha luksus, lecz jest strachliwa i boi się duchów, wampirów, czy też wilkołaków. Łatwo panikuje i traci kontrolę nad swoimi zaklęciami.


Kendra Fox

Obrazek

Wampirzyca, gra na gitarze w zespole muzycznym, trochę też śpiewa. Jest ciągle niezadowolona, stale prowokuje do kłótni, kocha tylko swojego magicznego jednorożca, Ptysia.


April DeShawn

Obrazek

Sympatyczna wróżka mająca problemy z nadwagą, kocha gotować i jeść, jest opiekuńcza i wesoła. Jest także rozkojarzona i zapominalska.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: Guuki » 01 mar 2016, 14:44

Uważam, iż zdecydowanie za szybko zrezygnowałeś z castingu, ale pomysł z tym głosowaniem na stworzonych przez Ciebie uczestników też jest dobry! Kandydaci są naprawdę ciekawi i pełni charakteru. Szczególnie ten szalony profesorek - wygląda jak postać z kreskówki, dokładnie tak jak szalony profesor wyglądać powinien. Zdecydowanie mój ulubieniec i faworyt, jeśli się dostanie. Oprócz niego zagłosowałem też na ducha i na panią wampirzycę. Trochę się jednak pospieszyłem, bo zamiast ducha wolałbym wilkołaka a'la Johnny Depp. No trudno. Szkoda, że nie możemy wybrać czworo uczestników; czuję tu pewien niedosyt. Chyba, że planujesz jakiegoś gościa specjalnego, Mrocznego czy kogoś, to wtedy okej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Zapraszam Do Stołu: Ostatnie Starcie

Postautor: Galcia » 01 mar 2016, 17:51

Zagłosowałam na trzech panów, proponowane uczestniczki jakoś słabo do mnie przemawiają. ;) A skoro to ma być wyjątkowa edycja, to mogą wystąpić w niej równie dobrze sami faceci. :P
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości