Zapraszam Do Stołu 2016

adaptacja "Ugotowanych", druga edycja

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Malfurion » 23 lut 2016, 18:11

Obejrzalem i oczywiscie sie nie zawiodlem :)
Jordan jak przeczuwalem wlozyl mnostwa serca i talentu w swoja kolacje i przygotowal nieziemskie dania :P
Brak zmiany stroju w ogole mi nie przeszkadzal, do poki nie przeczytalem komentarzy. Plus dla ciebie, ze chociaz dales im kostiumy :) Po raz kolejny swietny humor i ogolnie fajnie mi sie ogladalo ten odcinek :D

Czekam na kolejna kolacje! :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: salberg » 23 lut 2016, 19:22

Premiera trzeciego wieczoru już jutro. Jak sądzicie, co Elena zaserwuje gościom i jaka będzie jej atrakcja? Zapraszam do spekulacji.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Mint » 23 lut 2016, 20:35

Atrakcja - może jakieś tańce, karaoke? soft1
Co do dań to nie mam pojęcia.
Ciekawe, czy będą drinki, na brak których tak narzekała. Na stole ich nie widać. :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: salberg » 24 lut 2016, 18:59

Trzeci, przedostatni wieczór już jest!

Dziś gospodarzem jest szalona DJ-ka Elena. Co poda? Jakie atrakcje przygotuje?
Zapraszam do obejrzenia i skomentowania trzeciej relacji!


youtu.be/IkNASEuXQKs

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Guuki » 25 lut 2016, 11:18

Słabiutkie noty Jordan uzyskał, ojoj. :P
Kurcze, danie główne z grzybkami halucynogennymi byłoby strzałem w dziesiątkę. Szkoda, że Elena zastąpiła je borowikami. Grzybowe Disco - fajna nazwa.
Garnitur Jordana, super. Boski Trevor jaki niekulturalny, nie przepuścił Marthy w drzwiach do domu gospodyni, hah.
Ta muzyczka podczas imprezy, genialna! Chyba mój ulubiony kawałek z "dwójki". :D
I drinki były, nareszcie. Atrakcja też niczego sobie, chyba najciekawsza z dotychczasowych.
Czyli Elena poradziła sobie najlepiej. Wątpię, że Trevor to przebije.
Czekam na odcinek finałowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Galcia » 25 lut 2016, 11:52

Wieczór u Eleny był super, tylko przez to trochę przewidywalny. :P W porównaniu z poprzednimi szaleństwami tutaj nie działo się nic wyjątkowego. Smaczne jedzenie, dobra zabawa, ciekawa atrakcja - nuuudy. :D Mogła dodać trochę tych halucynogenków. soft9 Coś czuję, że Elena wygra tę edycję.
Jordan jak zwykle wyszedł na kompletnego pacana, wszystko mu wiecznie nie pasuje. <_< Owoce nie, grzyby nie, drinki nie... Mam ochotę go walnąć. Albo lepiej, przywiązać do krzesła i wpychać mu to żarcie siłą do ut. soft9
PS. Chilli con carne jako przystawka? Ja po takiej porcji jestem zapchana na cały dzień. :D Risotto jako lżejsza potrawa powinno być moim zdaniem pierwsze, ale tak się tylko czepiam szczegółów. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: salberg » 25 lut 2016, 22:07

Dziękuję wam za komentarze! ;)

Zbliżamy się już do ostatniej kolacji i końca tej edycji. Gospodarzem tym razem będzie Trevor. Jak sądzicie, co poda i jaką atrakcję zaproponuje gościom? I co ważniejsze - kogo typujecie na zwycięzcę drugiej edycji programu Zapraszam Do Stołu?
Zapraszam do spekulacji, przekonacie się czy mieliście rację w tę sobotę... :cwaniak: Czyli już za dwa dni.

Obrazek


A tymczasem ja już nakręciłem zwiastun i stworzyłem logo trzeciej edycji. ^^ Więcej info już w ten weekend. Przygotowałem tym razem parę niespodzianek... Trzecia edycja ZDS na pewno was zaskoczy. (Ach, i jakby co, z rzeczy które mogę wcześniej zdradzić, tym razem będzie casting, więc już teraz możecie obmyślać uczestników do wysłania.)

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Mint » 25 lut 2016, 22:22

Za szybko gnasz z tą edycją. :P Nie mam czasu komentować. :P. Postaram się w najbliższym czasie.

Czyli jednak stworzysz trzecią edycję? Wow. :O Do tego już się do niej przygotowujesz. Podziwiam, naprawdę, podziwiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: salberg » 26 lut 2016, 17:02

W oczekiwaniu na finał drugiej edycji, który ukaże się jutro wieczorem, uchylę wam rąbka tajemnicy...

#ZapraszamDoStołu3

Obrazek

Obrazek zawiera kilka podpowiedzi co do następnej edycji, która będzie pełna niespodzianek... :cwaniak:

Forumowy wątek trzeciej edycji zostanie otwarty w niedzielę, a wraz z nim ujawniona zostanie nazwa tej edycji...

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Mint » 26 lut 2016, 17:14

Czyżby ta trzecia edycja działa się w Moonlight Falls? Czy ja dobrze kojarzę?
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Guuki » 26 lut 2016, 17:34

Moonlight Falls... i podejrzewam, że gospodarzami będą cztery główne klasy nadnaturalne z dodatku "Nie z tego świata": wilkołak, wampir, czarodziej i wróżka. Nawet mogłoby być ciekawie. Wilkołaki w ogóle nie umieją zachować się przy stole. :P
Nazwa edycji? "Zapraszam do stołu: W blasku księżyca". xD
Ciekaw jestem co kombinujesz.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: diamond5 » 27 lut 2016, 16:16

No to pojechali goście, słabo ocenili dania Jordana, ale cóż... Mógł się postarać bardziej...

Dzisiejszy wieczór należy do szalonej babci :) Jest w jakiś sposób inna, ale dania podać chce bardzo dobre. No i jest DESER!

Denerwuje mnie coraz bardziej ten cały Jordan. Jaka z niego maruda, no dajcie spokój, co chwilę mu coś nie pasi...

Atrakcja bardzo fajna :)

No nic, koniec wieczoru.
Była muzyczka, alkohol, jadalne jedzenie... Ogólnie, jak na razie, Elena przyjęła najlepiej gości! :)
Bardzo fajny wieczór, tylko faktycznie te ubrania, tzn. no mógłbyś zmienić, ubrać coś innego na każdą kolację... Przy trzecim spotkaniu to jednak trochę koli w oczy...

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Mint » 27 lut 2016, 16:53

Niskie oceny dla Jordana chyba nikogo nie zdziwiły. :P

No, nareszcie driny! B)
Ta muzyka podczas imprezy jest super. Zawsze będę ją kojarzył z dwójką. ^^

Ten moment, gdy Trevor nie przepuścił Marthy w drzwiach- do tego pasowałby mi tekst: "Sorki Martha, ale jestem zbyt boski, by nie wejść jako pierwszy." :P

Czy mi się wydaje, czy lektor w 04:07 powiedział "Lena" zamiast "Elena"? :wat:

No dobra, przynajmniej stroje codzienne mają zmienione. :P

Jordan jest nie do zniesienia. <_<

Ta kolacja wyszła najlepiej. Moją faworytką nadal jest Elena i pewnie to już się nie zmieni.

Ciekawe kto wygra. :mysli:
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: salberg » 28 lut 2016, 21:52

Panie i panowie, tak oto edycja druga programu "Zapraszam Do Stołu" oficjalnie dobiega końca.

Obejrzyjcie ostatni wieczór by przekonać się kto zwyciężył jak wypadła kolacja organizowana przez Boskiego Trevora. Jak zawsze, zachęcam do komentowania!


youtu.be/AjNyMuid9E4

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Galcia » 28 lut 2016, 22:42

Eh, tak właśnie myślałam, że Trevor okaże się doskonałym kucharzem i dostanie wysokie noty. :P Moim zdaniem nie wysilił się ani z deserem, ani z atrakcją (gorzej oceniam jedynie atrakcję Jordana :D ). Dużo bardziej podobała mi się kolacja Eleny - była zdecydowanie bardziej nastrojowa i wyszukana pod względem kulinarnym.

Z uwag ogólnych: po pierwsze, proszę, w trzeciej edycji postaw coś na stołach, żeby nie było tak pusto. ;_; Jakiś wazon, świecznik, kubki, przyprawy, cokolwiek. I po drugie, już mniej technicznie, a bardziej marketingowo :P moim zdaniem za szybko wrzucałeś kolejne odcinki. Wiem, że w "prawdziwym" programie wszystkie cztery wieczory stanowią jeden odcinek, ale gdybyś dał widzom więcej czasu na zapoznanie się z poszczególnymi częściami, sumarycznie uzyskałbyś większy odzew i szerszy krąg odbiorców. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Guuki » 29 lut 2016, 20:59

Odcinek najlepszy ze wszystkich. Nieźle się uśmiałem. :D
Najlepszy moment to chyba wtedy, gdy Trevor zarywał do Marthy, haha, ale ten, gdy Elena obdarowała gospodarza soczystym pocałunkiem, też był dobry.
Cieszę się z finałowego rezultatu. Przynajmniej wszyscy uczestnicy znaleźli się na podium. ^^
Muzyczka, jak zawsze, rozwalała system. Świetnie ją dobierasz.
Gratuluję zakończenia programu. Naprawdę miło się oglądało, ale, tak jak pisze Galcia, za szybko publikowałeś odcinki. W ten sposób szybko robią się zaległości, widzowie mogą nie nadążać z oglądaniem, i w rezultacie całkowicie z programu zrezygnować. Byłoby szkoda.
Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: diamond5 » 01 mar 2016, 11:30

Oceny ogólnie dobre, szalona babcia prowadzi :)

Czas na BOSKIEGO Trevora :D
Czułam, że będą to potrawy "zdrowe" :)

Po Eleny minie, wątpię, że ten drink faktycznie jej smakował :P

Atrakcja fajna, ale mógł ten BOSKI Trevor odwrócić się do gości, a nie tak tyłkiem wprost na nich :P

Jordan, Jordan, ty nic nie lubisz... :/ Chociaż dałeś w miarę dobrą punktację...

No i wynik bardzo fajny, dwie najlepsze osoby wygrały :) Super!

Bardzo fajnie oglądało mi się tę serię, czekam na kolejną :)))

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: Malfurion » 05 mar 2016, 17:07

W koncu zabralem sie za oba odcinki :)
Wieczor Eleny widac byl udany. Cieszy mnie to, jej postac chyba najbardziej przypadla mi do gustu. Wydaje mi sie byc najbardziej zrownowazona postacia tej edycji (o ile mozna w ogole uzyc tego okreslenia odnosnie tych uczestnikow :P)
Jordan najbardziej mnie irytowal. Taki gbur, ktory na wszystko narzeka :D :P
Spodziewalem sie troche, ze final obierze taki kierunek. Generalnie fajnie wyszedl ci ten program :) Trzymam kciuki za kolejne ;)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu 2016

Postautor: salberg » 11 cze 2016, 16:38

Nie zapomniałem o trzeciej edycji, mam teraz po prostu za mało czasu i chęci na jej realizację. Postaram się wziąć za nią w lipcu, ale wolę nic nie obiecywać, więc nie trzymajcie mnie na słowo.

Uczestnicy ZDS16 odtworzeni na szybko w czwórce.

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości