Sim Brother TWIST

Zagłosuj na ulubionego TWISTA tej edycji

Który TWIST jest Twoim ulubionym?

#1 WIDZOWIE WYBIERAJĄ MIESZKAŃCÓW
2
22%
#2 TANISHA AUTOMATYCZNĄ FINALISTKĄ, ROSE NIEOCZEKIWANĄ WYELIMINOWANĄ
2
22%
#3 NOMINACJE W TRAKCIE IMPREZY INTEGRACYJNEJ
0
Brak głosów
#4 NOMINACJE TWARZĄ W TWARZ
0
Brak głosów
#5 ODWRÓCONE WYNIKI NOMINACJI
2
22%
#6 ZWYCIĘŻCZYNIE POPRZEDNICH EDYCJI MIESZKAJĄCE W SEKRETNYM POKOJU
1
11%
#7 TANISHA JEDYNĄ NOMINUJĄCĄ... W SEKRECIE
0
Brak głosów
#8 JOANNE ELIMINUJE JEDNEGO Z NOMINOWANYCH
0
Brak głosów
#9 SEKRETNA MISJA SHAWNA... O KTÓREJ WSZYSCY WIEDZIELI
1
11%
#10 NAGRODA ZA ZADANIE TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY
0
Brak głosów
#11 ILE JEST WARTE MIEJSCE W FINALE?
1
11%
#12 JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO
0
Brak głosów
#13 BYLI MIESZKAŃCY GŁOSUJĄ NA ZWYCIĘZCĘ
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 9

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Frosnese » 02 sie 2016, 19:26

Właśnie jestem po obejrzeniu całej edycji. Guuki, uważam, że wykonałeś kawał dobrej roboty, show oglądało mi się świetnie. Skomentuje ogólnie cały program, ale wiem ile pracy włożyłeś w każdy z odcinków. Sama hobbistycznie nagrywam simowy program i wiem ile wymaga to pracy. Jestem pod wrażeniem twoich pomysłów oraz chęci tworzenia tak wymagającego programu jakim jest BigBorother (SimBrother).

Dom oraz studio tej edycji wyglądały rewelacyjnie. Nie chcę się w tym temacie rozwodzić, ale scenografia była fenomenalna. Uważam, że masz talent do tworzenia simów. Wszyscy uczestnicy wyglądali na naprawdę dopracowanych, a nie "odwalonych" w 5 minut. Co więcej użycie własnych simów w tej edycji było dobrym pomysłem. Twistów było mnóstwo i wydaje mi się, że gdyby uczestnicy byli wykonani przez różne osoby niekiedy mogłoby dochodzić do nieporozumień i z hobby/zabawy jakim jest ten program mogłoby przerodzić się to w jakieś konflikty. Co więcej wydaje mi się, że użycie własnych simów miało jeszcze jeden plus, mianowicie wszystkie postacie były wyjątkowo barwne.

Jeśli chodzi o zwycięzcę a w zasadzie kolejną, o zgrozo, zwyciężczynie to przyznam szczerze, że się niesamowicie zawiodłam. Jak wcześniej wspomniałam wszyscy uczestnicy mieli "to coś" ale Vanessa zdecydowanie była najnudniejsza. SimBrother Twist nie jest pierwszą edycją jaką obejrzałam i zauważyłam, że widzowie (przepraszam) mają wątpliwy gust i wybierają skrajnie dobre i bezbarwne postacie. Moim faworytem od samego początku był Shawn i szczerze liczyłam na jego zwycięstwo. Jednak widowni pewnie nie spodobało się to, że nie był święty i można mu było coś zarzucić. Smutne jest to, że Twoje edycje (za zwyczaj) wygrywają Simki, które kompletnie na to nie zasługują. Podczas oglądania ostatnich odcinków miałam wrażenie, że Ty sam pragniesz to zmienić. Zadecydowałeś o wyeliminowaniu Tanishy (która, z pewnością by wygrała jeśli znalazłaby się w finałowej trójce) i zostawieniu 2 facetów i 1 babki. Nie wiem na ile moje przeczucia są prawdziwe, ale odnoszę wrażenie, że nie spodziewałeś się wygranej Vanessy.

Ale okej, już wystarczy tego jadu. ;) Reasumując to była wspaniała edycja, chyba moja ulubiona od Ciebie (nie oglądałam jedynie pierwszej). Liczę na to, że SB powróci po przerwie chociaż zdaje też sobie sprawę, że po 5 edycjach w TS3 i jednej w TS2 to może być zwyczajnie nużące dla Ciebie jako twórcy.

PS. Guuki, wiem, że używasz Ivony i nie można wymagać od tego programu nie wiadomo jak wspaniałej artykulacji ale troszkę raziło mnie słuchanie tego "Fab-I-an, Ksa-WI-er", naturalnie wypowiadamy tam "j" [fabjan], więc może w przyszłości warto na to zwrócić uwagę. Jednak to drobnostka. :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Guuki » 03 sie 2016, 11:36

O, dziękuję za tak rozbudowaną opinię. I witam na forum. :)

Co do zwycięzcy edycji, słusznie zauważyłaś, że starałem się jakoś wpłynąć na wybór widzów. Nie chciałem, by znowu wygrała kobieta, stąd te moje manipulacje. Może nie było to sprawiedliwe, bo każdy uczestnik powinien mieć równe szanse, ale tak to już jest, że programy reality-show nigdy nie są w 100% "reality" i zawsze dochodzi do prób sterowania widzami według upodobań produkcji. ;)

A jeśli chodzi o wymowę imion "Xavier" i "Fabian", to było celowe z mojej strony. Chciałem, by wyszło bardziej zagranicznie, z anglojęzycznym akcentem, tak jak w przypadku "Hugo <Hjugo>". Teraz widzę, że nie był to dobry pomysł, chociaż i tak mogło być gorzej, z Xavierem wymawianym jako "Xavijaaa", haha. :D

Gdybym miał czas i chęci, na pewno zrealizowałbym przynajmniej jeszcze jedną edycję. Bo pomysłów wciąż mam dużo, czy to na wystrój domu czy na zadania. Niestety moja sielanka i swoboda, jeśli o nagrywanie w The Sims chodzi, niedługo się skończy, i właśnie realizowana druga edycja "SimModel" prawdopodobnie będzie ostatnią produkcją tego typu na moim kanale. Potem może jedynie jakieś pojedyncze, jednoodcinkowe projekty.

Jeszcze raz dziękuję za komentarz. Cieszę się, że "Sim Brother TWIST" przypadł Ci do gustu - od studia, przez dom, mieszkańców, po tytułowe twisty. To najlepsze wynagrodzenie całej pracy włożonej w realizację programu. :yes:
Pozdrawiam.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości