Promi Sim Brother

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Promi Sim Brother

Postautor: lemurek6 » 27 maja 2015, 18:37

Misiek pisze:Ja bym nie chciał w 4 ponieważ jest właśnie za mało dodatków po drugie podobno e TS4 ciężko się kręci więc odcinki były by rzadko a po trzecie nie wiadomo czy wogóle powstanie bo Guuki kończy studia więc nwm czy bedzie kontynuowal swoją przygodę z simsami.
Guuki sam pisał że myśli nad kolejną edycją, albo all stars albo supernatural. Fakt że w TS4 nie ma dużo do roboty, ale coś by się myślę znalazło zawsze.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 27 maja 2015, 18:48

Wiem no ale skoro nie bedzie w th4 a bedzie to prawdopobnie ostatnia edycja więc może nie powstać w TH4 Nigdy

PS. Może lepiej już nie spamujmy guukiemu xD

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 27 maja 2015, 19:08

Do TS4 coraz bardziej się przekonuję, więc nie wykluczam "Sim Brothera" w tej właśnie grze. Trzeba jednak poczekać na więcej dodatków, bo na razie byłoby tam małe pole do popisu jeśli chodzi o zadania.
Następna edycja będzie jeszcze w TS3.

Co do kolejnego odcinka "Promi Sim Brother", nagrywa się, nagrywa. :)

Łapcie zdjęcie-podpowiedź z zadania:

Obrazek

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 27 maja 2015, 19:26

Hm, zobaczymy może jakieś zwierzaki? Albo naszych uczestników w ich roli? ^^
A na odcinek czekam jak zawsze - z wielką niecierpliwością ;D

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Mint » 27 maja 2015, 19:31

Cieszę się, że odcinek się nagrywa. Nie mogę się doczekać. :) Cieszę się też, że masz chęć i czas. Nie wiem o co może chodzić z tym zadaniem. Może coś w stylu pytania/odpowiedzi i kto pierwszy dotrze do budy (przegrany musiałby w niej spać :D).
Misiek, nie rozumiem cie. To, że kończy studia nie znaczy, że musi kończyć z The Sims. Owszem jak się znudzi albo się zniechęci, ale, że co? Że za stary? .-.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 29 maja 2015, 17:19

Guuki bedzie w tym tygodniu odcinek?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 29 maja 2015, 17:47

Odcinek eliminacyjny już gotowy, ale do zrobienia jest jeszcze wydanie EXTRA. Gdyby nie to, że w ten weekend mam zajęcia, całość na pewno pojawiłaby się jeszcze w tym tygodniu. A tak muszę napisać, że może będzie. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 29 maja 2015, 20:13

No to super! :)
Ciekawe kto odpadł. Oby to była osoba, na którą głosowałem ;P

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Dejmian » 30 maja 2015, 10:28

Guuki, powinieneś dostać jakąś nagrodę od Endemola, firmy produkującej "Big Brothera". Twoje show jest na tak wysokim poziomie, że zawstydzasz niejedną edycję światową! :nod:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 31 maja 2015, 12:09

Guuki jest możliwość że jeszcze dziś pojawi się odcinek? A jak nie to jutro?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 31 maja 2015, 12:37

Obrazek

Ronny i Camila poznają co znaczy wieść pieskie życie.
Na żywo odpada trzeci uczestnik.

Proszę nie pisać w komentarzach kto odpadł i kto został finalistą.
Może to zepsuć niespodziankę tym, którzy odcinka jeszcze nie widzieli.
Zaleca się używania opcji "Spoiler".


Obrazek

LaToya rozmawia z zaproszonymi gośćmi.
Derrick spotkał się z przyjaciółmi pozostałych w programie uczestników.

Miłego oglądania. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Eq » 31 maja 2015, 13:12

Nie spodziewałem się takiej eliminacji... No, i świetny pomysł na zrealizowanie jej :D
Zadanie także mi się podobało.

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 31 maja 2015, 13:34

Co do eliminacji... w ogóle się nie spodziewałem, że Tom odpadnie. Bardziej stawiałem na Thomasa. Z drugiej strony, dzięki odpadnięciu Toma, Ronny ma większe szanse na wygraną (w końcu będzie mogła się ogarnąć i zakończyć tą dramę) Mimo to, chciałbym, żeby to ona wygrała program, bo jak to powiedział jej przyjaciel (wiem kto to :P) Ronny ma dobre serce. Camila mi podpadła swoim prawdziwym obliczem (bo rozumiem, że bycie milutką było specjalnym zagraniem z jej strony, żeby nie odpaść wcześniej)
A co do Thomasa, nudna postać. I tak baaardzo daleko doszedł, więc powinno mu to wystarczyć ;)


Wydanie EXTRA najlepsze spośród pozostałych tej edycji. "W ogniu pytań" i dosłownie i w przenośni się odbyło :P
A co do sposobu eliminacji... No, tego to się uczestnicy nie spodziewali. I ja tak samo, bo myślałem, że kilka godzin po występie Felixa ktoś odpadnie.
A zadanie z tym odgadywaniem, także fajne ;) Skąd Ty bierzesz te pomysły? :D

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Mint » 31 maja 2015, 14:00

,,W ogniu pytań" było super. :D To coś, czego się nie spodziewałem i fajnie to wyglądało (jeeej, Czarek (Hayden) się pokazał :D ). Co do odcinka, zadanie było świetne. Ronny i Camila przebrane za pieski z budy - po prostu padłem. xD Ciekawe zadanie, sam bym nie odgadł tych emocji zwierząt, więc podziw dla Camili, że jej się udało. Pora eliminacji zaskoczyła mnie najbardziej ze wszystkich edycji. Super, że Felix się pojawił i pokazywał te sztuczki. Mógł też oddelegować jednego, tego wyeliminowanego mieszkańca. Bardzo żałuję, że ta osoba odpadła. Już wolałbym tą osobę, niż takiego Thomasa, który jest nudny i nic nie wnosi do programu. Studio bez publiczności, a przez to Tom został sucho przywitany i pożegnany :( . Przestałem lubić Camilę. Pokazała już swoje prawdziwe oblicze, a ta jej dobroć to tylko sprytna gra była. Chciałbym, żeby wygrała Ronny. Wszyscy czepiają się jej wagi i przez to taka smutna jest. Nie dziwię się, bo jakby mi tak wytykano wagę też bym się załamał. Wygrana powinna poprawić jej humor i pokazać reszcie uczestników, że to ona jest najlepsza spośród nich.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 31 maja 2015, 14:05

No nie no po prostu nie. Odpadła osoba którą najbardziej chciałem żeby zostala ZNOWU. Jak teraz nie wygra Camila to nwm. W programie pozostali xxxxx Xxxxxx, xxxxxxxxx Xxxxx i zbyt pewna siebie Camila. Bosko.

A teraz do odcinka zadanie super i bardzo ciekawe. To co... przed nami jeszcze tylko dzień 10 i FINAAAAŁ. Aha i jeszcze eliminacja została rozegrana w super stylu. Miło było zobaczyc znów Felixa.

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Verion » 31 maja 2015, 15:09

Ja jestem w szoku :o.

Takiej eliminacji się nie spodziewałem i o ile wcześniej jakoś nie szokowały mnie poprzednie eliminacje to po raz pierwszy jestem zdziwiony :O. No oczywiście podejrzewam że to ze względu na Ronny widzowie głosowali na Toma, ale poza tym aż tak jak ona nie irytował :o. Ale za to jakoś bardziej zacząłem lubić Ronny i fajnie że została.

Camilla stała się taka zadufana w sobie i pewna wygranej o.O. Też się zastanawiam czy przypadkiem od samego początku nie grała takiej miłej osoby. Chociaż mi się bardziej wydaje że fakt bycia finalistką trochę jej uderzył do głowy i tylko tyle.

Co do EXTRA - The Best Of SimBrother xD. Derrick jako pies i "W Ogniu Pytań" hahhah xD.
Strasznie szybko ta edycja zleciała i już zaraz będzie finał... Ja już zagłosowałem, ciekawe kto wygra :D!
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Darkling » 31 maja 2015, 17:02

Świetna eliminacja. ^^

Jak tylko zobaczyłem to magiczne pudło, to od razu pomyślałem sobie, że fajnie by było, gdyby wyeliminowana osoba weszła tam, a następnie zniknęła. I rzeczywiście tak się stało. xD

Odpadła osoba, na którą głosowałem, więc cieszę się z takiego wyniku. Mam nadzieję, że wygra Ronny, bo według mnie była najciekawszym uczestnikiem tej edycji.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 31 maja 2015, 23:24

A teraz moje zdanie o uczestnikach:

[spoiler]Camila- była cicha ale teraz jest pewna siebie nawet zbyt no ale jeśli chodzi o pozostalych finalistow to o wiele bardziej zasłużyła na wygraną .
Ronny- jest irytujaca ale i też zabawna nigdy nie jest sztywna ale wciąż czuję że jest zbyt Renią. Nwm może po prostu ma taki charakter albo jest sztywniarą i jest taka bo taką właśnie ją najbardziej lubimy i ja też ale i tak nie zasługuje na wygraną.
Thomas- nwm czemu on nie odpadł wcześniej albo i teraz. Jest nudny i niczym się nie wyróżnia poza swoimi włosami. Jak on wygra to bedz szał.[/spoiler]

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Kapitan Indra » 31 maja 2015, 23:33

Świetny odcinek!
Super "pieskie" zadanie, chociaż pomyślałam sobie najpierw, że może będą się zajmować psem przez jakiś czas.
Eliminacja fajna, chociaż nie odpadła osoba, na którą głosowałam. Ale zupełnie nieoczekiwany sposób.
I fajnie, ze znowu zobaczyłam Felixa, bo go lubiłam od "jego" edycji.
Wydanie EXTRA - obśmiałam się. Szczekający Derrick. Pytania do przyjaciół finalistów. A i tak najbardziej mnie rozwalił Hugo z odpowiedzią na pytanie o swego faworyta ^^
No, to teraz czekamy na finał.
Aha! I zagłosowałam :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Kasim Hazim » 01 cze 2015, 1:21

Odcinek i zadanie - świetne, jak zwykle. ^^
Nie ukrywam, że eliminacja mnie zaskoczyła... : o
Liczę, że Camila wygra i na nią oddam głos. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości