Promi Sim Brother

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 18 maja 2015, 10:46

Czemu "tych eliminacji"? To będzie eliminacja, jedna. Nominacji jest wiele każdorazowo, więc pewnie się Wam myli. Spoko. :P

Co do pretensji, że Rockwell jest w programie błaznem, pozwolę sobie wstawić zdjęcie z jego własnego serialu: ^^

Obrazek

Skoro "Rockwell" to serial opowiadający zabawne, często niedorzeczne historie z jego życia, a główny bohater jest tam sobą i nikogo nie gra, tak samo starałem się go ukazać w "Promi Sim Brother". Wybacz, jeżeli minęło się to z Twoimi oczekiwaniami, salberg. Z resztą szkoda, że osunąłeś się w cień na jakiś czas. Rozumiem, sprawy prywatne, ale nie mogliśmy przez to na bieżąco konsultować się w sprawie udziału Rockwella w programie i wyszło jak wyszło, a przecież musiałem się też skupić na pozostałych uczestnikach.

Co do rozczarowania uczestnikami, w każdej oryginalnej edycji, czy to kanadyjskiej, amerykańskiej czy brytyjskiej muszą znaleźć się osoby będące totalnym przeciwieństwem tych kradnących całe show, by wachlarz osobowości był skrajnie zróżnicowany. I tutaj jest tak samo - Ronny i Rockwell są tymi głównie wyróżniającymi się, za to Camila i Thomas są stonowani, spokojni. Celowo tak ich dobrałem. Z resztą, każda edycja jest inna i gdybym w tej mocno wzorował się na poprzedniej, pewnie pojawiłyby się oskarżenia o powielanie schematów. Tamta była taka, ta jest taka, i dobrze, bo to pozwala wyrobić sobie opinię lepszej lub gorszej na tle innych.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za komentarze. :thx:

Tymczasem informuję, że mam pewne opóźnienia jeśli chodzi o następny odcinek, ale mam nadzieję, że w tym tygodniu jednak jeszcze się pojawi.

Pozdrawiam. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 18 maja 2015, 13:03

Miałem na myśli tej eliminacji, a napisałem inaczej...
Chyba za bardzo się pośpieszyłem :P

A co do tych edycji, to masz rację. Ja jeszcze dodam od siebie, że każda jest super i trudno wybrać najlepszą, czy najgorszą. Każda z tych edycji ma w sobie to "coś", co przyciąga widzów i to jest najważniejsze :)

EDIT: Guuki, kiedy planujesz udostępnić kolejny odcinek? :)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 21 maja 2015, 18:13

Ooooo zauważyłem, że zakończyłeś głosowanie. Czy to znak że krecisz już ostatnie minuty kolejnego odcinka?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 21 maja 2015, 21:52

Odcinek eliminacyjny już gotowy. Dzisiaj miałem z nim pewne kłopoty przy montażu, przez co straciłem dużo czasu i jestem z tyłu z wydaniem Extra, więc nie wiem czy wyrobię się jeszcze w tym tygodniu. A jeszcze zajęcia i egzaminy w weekend, wolę się pouczyć. :P
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 21 maja 2015, 22:01

Nom w sumie racja, nauka na pierwszym miejscu. Ale i tak wierzę że odcinek się pojawi w tym tyg. I tak masz super speeda ;-)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 22 maja 2015, 14:53

Obrazek

Mieszkańcy bawią się na wygranej imprezie.
Na żywo odpada drugi uczestnik.

Proszę nie pisać w komentarzach kto odpadł.
Może to zepsuć niespodziankę tym, którzy odcinka jeszcze nie widzieli.
Zaleca się używania opcji "Spoiler".


Obrazek

LaToya rozmawia z gośćmi o wyniku eliminacji.
Derrick podgląda mieszkańców zza lustra weneckiego.

Miłego oglądania. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 22 maja 2015, 15:17

O kurczę! A sądziłem, że dopiero w następnym tygodniu... :wat:
Jestem bardzo miło zaskoczony i już siadam do oglądania!!! :sweet: :D

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Mint » 22 maja 2015, 15:56

Tej eliminacji się nie spodziewałem. Naprawdę się nie spodziewałem. Jestem zaskoczony. Myślałem, że odpadnie ta druga osoba, byłem pewny, a tu proszę. Pan Gąbka. :D Spoko misja, tylko coś za łatwo, wszystkie zaliczają. Ronny sama poleciała do Toma prosto z mostu, jak to się mówi, i zaczęła go podrywać, a już gdy Rockwell zrobił to samo, to sama się zdziwiła i nie życzyła sobie takiego zachowania. Może wyciągnie z tego jakieś wnioski. :curious: Gra w podłogowe szachy grając książkami :facepalm: . Ale i tak zawsze spoko. soft9 Jak na razie kibicuje Camili, to ona powinna wygrać.

[spoiler]Na Sims True Life, salberg w swoim wpisie na blogu poinformował, że link do 11 odcinka Rockwella pojawi się w wydaniu Extra, gdy Rockwell odpadnie z programu. Właśnie odpadł. Masz ten link? Jeśli tak to mogła to być ta okazja.[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Promi Sim Brother

Postautor: bluekuba » 22 maja 2015, 16:08

Swoją drogą o eliminacji już wiedziałem (wpis salberga z wczoraj na STL) to jestem trochę zaskoczony.
Fajnie, gdyż Thomas staje się barwną postacią :)
Zadanie Rockwella też fajnie, ale Pan Gąbka :D
Świetna edycja ;)
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 22 maja 2015, 16:12

Nooo Edycja o wiele lepsza niż poprzednia która była THE BEST XD. A co do odcinka:

-Zadanie: Ciekawe
-Nagroda: To chyba najlepsza impreza w tej edycji
-Eliminacja: Coooooooooooooo!!!!!!!

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 22 maja 2015, 17:12

Odcinek jak zawsze ciekawy, Twoje pomysły świeże i zabawne.
Fajnie, że Ronny odpuściła z tym podrywaniem Toma...

[spoiler]Co do eliminacji, to jednak jestem zaskoczony. Choć o wpisie salberga na STL wiedziałem, myślałem, że będzie to dotyczyć któregoś tam odcinka, w którym odpadnie Rockwell...
Mimo to jednak wolałbym żeby odpadł Thomas, bo nadal uważam, że najmniej wniósł do programu. A moimi faworytkami są właśnie Camille i Ronny :)[/spoiler]

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Darkling » 22 maja 2015, 17:36

Rockwell dostał świetne zadanie. Domyślam się, że zainspirowałeś się zadaniem Eileen z brytyjskiego BB. :P Uczestnicy dostali później fajną imprezę. ^^

[spoiler]Jestem trochę zawiedziony eliminacją. Rockwell jest dużo ciekawszy od Thomasa, który póki co wyróżnił się chyba tylko tą jedną kłótnią...[/spoiler]

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 22 maja 2015, 18:39

Mint pisze:[spoiler]Na Sims True Life, salberg w swoim wpisie na blogu poinformował, że link do 11 odcinka Rockwella pojawi się w wydaniu Extra, gdy Rockwell odpadnie z programu. Właśnie odpadł. Masz ten link? Jeśli tak to mogła to być ta okazja.[/spoiler]
[spoiler]Coś mi tam salberg wspominał, ale, kurcze, kompletnie o tym zapomniałem... Z resztą, chyba nawet nie dostałem od niego tego linka, nie wiem... Może jakoś to wkręcę do następnego wydania EXTRA.[/spoiler]
Darkling pisze:Rockwell dostał świetne zadanie. Domyślam się, że zainspirowałeś się zadaniem Eileen z brytyjskiego BB. :P
Zgadza się. :) Bardzo spodobało mi się tamto sekretne zadanie Eileen, więc postanowiłem je odwzorować w TS3.

Dzięki za komentarze. :)

Dejmian, Misiek, Malfurion i kubasims mogą mi już podsyłać nominacje.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Promi Sim Brother

Postautor: diamond5 » 22 maja 2015, 19:59

Fajną miał Rockwell sekretną misję :D

Aj, aj, aj! To się porobiło Thomasowi :/ Nie dość, że miał stresy z nadchodzącą eliminacją, to jeszcze nie mógł przez swoją wpadkę brać udział w imprezie…

No, no, co za buziak Rockwella z Camillą :D

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 22 maja 2015, 20:08

Nominowałem i mam nadzieję ze zrobisz tak jak ci napiszę :-)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Promi Sim Brother

Postautor: salberg » 22 maja 2015, 20:57

[spoiler]Tak... Wysłałem ten link na wypadek jakby Rockwell odpadł, ale odcinek ukazał się szybko, póki jeszcze jestem, więc nie ma problemu, udostępniłem go. Epilog pokazujący co się stało z nim po programie można obejrzeć tutaj. Nakręciłem go dawno temu i wrzuciłem na YT jeszcze przed rozpoczęciem edycji, dlatego nie ma on nic wspólnego z tym jak daleko Rockwell zaszedł w programie. To po prostu zakończenie historii.[/spoiler]

Co do programu - w tej chwili chyba najbardziej trzymam kciuki za Toma i Camillę, bo Ronny jest irytująca, a Thomas nużący... Bez żadnej urazy do Dejmiana, ale od razu wiadomo, że Ronny wygra program, bo mierzy się ze stosunkowo nieznanymi widzom uczestnikami. Mam nadzieję, że będzie się jeszcze między uczestnikami sporo działo, i że jeszcze sporo nas jednak zaskoczy przed finałem.

Powodzenia z dalszą realizacją. :)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 21:06 przez salberg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Promi Sim Brother

Postautor: ollie » 22 maja 2015, 21:05

Dlaczego on ;(

Guuki, ostatnio coś testowałem i zauważyłem, że simowie po lekkim przyśpieszeniu mają bardziej naturalne ruchy. Czy nie mógłbyś przyśpieszać nakręconych scen? Efekt moim zdaniem jest świetny ;)

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Kasim Hazim » 22 maja 2015, 23:43

Nie zdziwiło mnie, że odpadł ten kto odpadł - spodziewałem się. :P
Odcinek fajny - zadanie od pana Gąbki i impreza super. ;) Trochę szkoda mi się zrobiło Thomasa, ale w sumie dobrze mu tak, nie lubię go...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Kapitan Indra » 22 maja 2015, 23:48

Jak zwykle miło się oglądało.
Fajne zadanie, fajna nagroda i niezła kara dla Thomasa - spodziewałam się kary, ale nie wiedziałam, jaką wymyślisz.
Rockwell bez brody :wat:
W sumie dobrze, że odpadł ten, kto odpadł. Może teraz będzie szansa dla innych na wykazanie się.
Nominacje tak szybko? I to ostatnie, bo potem już tylko jedna eliminacja zostaje... i mamy finał.
W odcinku EXTRA najlepsi byli goście i dygnięcie LaToyi na koniec. Ten sepleniący facet rozwalił mnie na łopatki. Ale że kiedyś miałam w pracy kolegę, który okropnie seplenił, zrozumiałam go bez problemów :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 23 maja 2015, 0:53

Paradox pisze:Guuki, ostatnio coś testowałem i zauważyłem, że simowie po lekkim przyśpieszeniu mają bardziej naturalne ruchy. Czy nie mógłbyś przyśpieszać nakręconych scen? Efekt moim zdaniem jest świetny ;)
Często przyśpieszam, często spowalniam... Wszystko zależy od tego, by wypowiadana kwestia w miarę pasowała do ruchu ust czy gestykulacji Simów.
Misiek pisze:Nominowałem i mam nadzieję ze zrobisz tak jak ci napiszę :-)
Ta Twoja propozycja, którą wysłałeś w PW, nieco zaburzyłaby przebieg całych nominacji, więc raczej jej nie wykorzystam, wybacz. :P
Kapitan Indra pisze:Ten sepleniący facet rozwalił mnie na łopatki.
Hah, to mój ulubiony gość z wydań EXTRA. :D Dzięki należą się salbergowi, bo to jego Sim, brał udział w jednym z odcinków "Rockwella" (stąd kwestia LaToyi, że panowie znają się prywatnie) i teraz świetnie sprawdził się u mnie. :)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości