Zapraszam Do Stołu 2014

adaptacja "Ugotowanych", 2014

Druga edycja w 2015 - tak czy nie?

Tak, myślę, że kogoś zgłoszę
4
24%
Tak, chciałbym znowu zobaczyć ten program
10
59%
Tak, nie ma problemu, jest mi obojętnie i może obejrzę
0
Brak głosów
Tak, oglądałem pierwszą edycję, nie podobała mi się i może będzie poprawa
0
Brak głosów
Nie, nie oglądałem pierwszej edycji i nie chcę oglądać drugiej bo tak
0
Brak głosów
Nie, pierwsza edycja była dobra, ale nie chcę oglądać drugiej
1
6%
Nie, oglądałem pierwszą edycję i po namyśle uznałem, że jednak była do kitu
0
Brak głosów
Nie, to dno i w ogóle szkoda miejsca w Internecie na ta produkcję
2
12%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 13 sie 2014, 12:38

Tylko narzekacie. :curious: Już macie zapewnienie, że kolejne odcinki będą w dwójce, i już wcześniej ostrzegłem, że z realizacją tego odcinka były problemy, a jakość wyświetlania może nie powalać. Nie wiem po co ciągnąć ten wątek.

---

Obrazek

Poznaliście już uczestników - Janusza, Judy, Irvina i Józefinę. Którego z nich najbardziej polubiliście, a którego najmniej?
Ostatnio zmieniony 14 sie 2014, 23:19 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Guuki » 13 sie 2014, 12:45

Judy i Janusz - osoby niebanalne, mega telewizyjne, świetnie je się ogląda. Jestem pod wrażeniem kreatywności ich autorów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Shanzo » 13 sie 2014, 13:04

Judy strasznie wnerwiająca, Irvin to interesujący gość. Janusz jest taki wiejski, że czasem nie idzie go zrozumieć.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 13 sie 2014, 14:14

A odnośnie uczestników...

Obrazek

Kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę? A kto zdobył waszą sympatię?
Ostatnio zmieniony 14 sie 2014, 23:19 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 13 sie 2014, 16:45

Shanzo, Guuki, Jackob, bardzo proszę o ocenienie kolacji Janusza w imieniu swoich uczestników. Poproszę o takie PW:
Ocena: [napisz ocenę]/10

Uzasadnienie: [napisz, jak twój uczestnik ma uzasadnić swoją ocenę, i jak ma skomentować całą kolację.]
Gdy dostanę oceny od całej trójki, będę mógł zabrać się za realizację drugiego wieczoru.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Kasim Hazim » 13 sie 2014, 16:55

Muzyczka z 1. <3
Zauważyłem, że w niektórych momentach są problemy techniczne, które psują efekt. Niektóre ujęcia/kadry też mi się nie podobały. Simowie gadali ciągle jedną animacją, lektor cały czas gadał. Brakowało jakiejś czołówki lub czegoś podobnego na początu.
Co do plusów - wieczór ciekawy, można było się pośmiać i wgl. Uczestincy też bardzo sympatycznie, z charakterem. Czekam na część drugą. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 13 sie 2014, 17:14

Kasim Hazim pisze:Zauważyłem, że w niektórych momentach są problemy techniczne, które psują efekt.
Powiedziałem, przestańcie na to zwracać uwagę... Jestem tego świadom, ale nic nie poradzę, tak będzie do końca programu. Starajcie się je ignorować...
Niektóre ujęcia/kadry też mi się nie podobały.
Wielokrotnie powtarzałem, że w tej grze głupieje mi kamera. Nic nie poradzę. W dwójce tego nie będzie.
Simowie gadali ciągle jedną animacją
Na siedząco nie ma innych animacji, na stojąco nie mogę znaleźć dobrych animacji mówienia poza dwoma, trzema...
lektor cały czas gadał.
Ale co w tym złego? Dokładnie tak samo jest w oryginale, nie ma wielu momentów, w których nic się nie dzieje. Albo uczestnicy coś mówią, albo komentuje lektor.
Brakowało jakiejś czołówki lub czegoś podobnego na początu.
To już wyjaśniłem. Czołówka będzie gdy zmontuje całość, jako godzinny odcinek.

---

A teraz zdjęcie promocyjne, czyli uczestnicy "Zapraszam Do Stołu" wykonani w czwórce... :P

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 sie 2014, 23:19 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Simonne
Posty: 121
Rejestracja: 17 gru 2013, 18:14

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Simonne » 13 sie 2014, 21:07

Lubię oglądać Ugotowanych, więc z chęcią obejrzałam film. Mimo, że czasem były błędy graficzne i tak wyszło całkiem nieźle, podoba mi się. Postacie są ciekawe i charakterystyczne, zwłaszcza Janusz :P Ode mnie wielki plus.
Obrazek

Bück dich befehl ich dir
Wende dein Antlitz ab von mir
Dein Gesicht ist mir egal
Bück dich

<3 WRÓCIŁAM BY SIAĆ ZŁO W WASZYCH UMYSŁACH I SERCACH <3


Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 14 sie 2014, 23:15

Nie dostałem jeszcze wszystkich ocen od autorów simów. Dopóki nie dostanę ostatniej oceny na PW nie będę mógł ruszyć z dalszą realizacją programu.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Lunon » 14 sie 2014, 23:17

Przede wszystkim muszę przyznać, że postacie są genialne <3
A Janusz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Fantastycznie go przedstawiłeś!
Józia- poważna babunia, na burzliwe czasy.
Judy- ta, co loża szydercza.
Irvin- rude dredy. najgorzej xD
Bardzo ciekawa oprawa muzyczna.
Jedyny minus to wspomniane przez innych pikselozy, ale jakoś nie krwawiły mi przez to oczy :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 14 sie 2014, 23:43

Naprawdę bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, nic tak nie motywuje do dalszego kręcenia jak widzowie. Gdybym przed premierą nie dostawał tyle pozytywnego wsparcia projekt wylądowałby w koszu, a tak udało mi się skończyć odcinek i go wam pokazać... Mam nadzieję, że teraz mnie z tym nie zostawicie i nie przestaniecie komentować, dyskutować.

A tak z ciekawości jeszcze spytam, kogo widzicie jako gospodarza następnego wieczoru?

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Jackob » 15 sie 2014, 21:19

Obejrzałem dziś rano jeszcze raz i mogę skomentować. Pamiętaj salberg, że się na kręceniu nie znam, po prostu powiem co mi się nie podoba, a czego brakuje oraz podkreślę co mi się spodobało.

Zacznę od pikselozy na ekranie. soft9 To już zostało jednak wyjaśnione w postach wyżej. Kulejąca scenografia, eh. Brak zabawy stwórz styl. Korzystałeś w większości z gotowych wariantów kolorystycznych. Nie zapominam, że jesteś reżyserem, a nie architektem. I skupiasz się w większym stopniu na kręceniu niż na wnętrzach. Rozumiem to. ;)
Podczas przerw zabrakło reklam. Aż się prosiło o reklamę proszku do prania prosto z gali STV. :P Taka 30 sekundowa. Tego nie wymagam, po prostu propozycja.
Spodobał mi się wybór, a raczej kreatywność (z tego co wiem nie miałeś w czym wybierać) osób które stworzyły postaci do programu. Oraz to, że lektor ciągle mówił i zabawny moment z nieśpieszącą się panią Józefiną. <3

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 15 sie 2014, 21:29

Nie miałem pomysłu na reklamy, a musiałbym wrzucić z parę klipów... Może dorobię reklamy razem z czołówką do tej pełnej, zmontowanej godzinnej wersji odcinka, którą zrobię, gdy wszystkie części będą gotowe. Albo mam jeszcze lepszy pomysł - przyjmę reklamy nakręcone przez użytkowników forum i reżyserów. To by mi bardzo pomogło, i urozmaiciło pełny, godzinny odcinek.

A więc od tego momentu ogłaszam, że można mi wysyłać reklamy. Minutowe, półminutowe, byle śmieszne - i najlepiej wykonane w trójce. Gotowe filmiki można wysyłać mi mailem (7salberg7@gmail.com) albo poprzez link na YT (mail lub PW). Można zgłaszać tyle reklam, ile się chce. Mam nadzieję, że starczy ich na ładnych parę przerw reklamowych. Jakość nie musi powalać, to w końcu reklamy. soft9 Czas jest na razie nieograniczony, można wysyłać mi reklamy do woli.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Guuki » 15 sie 2014, 22:39

Reklama, że w stylu proszku do prania, nowego numeru czasopisma dla kobiet, czy może można zareklamować jakąś swoją produkcję? :cwaniak:
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 18 sie 2014, 3:16

Cokolwiek, byle by było śmieszne. :P Można zrobić tyle reklam i jakie się chce, nie stawiam żadnych warunków. Macie wolną amerykankę, ten segment programu jest wasz.

-----

Było cicho, teraz pora na nowinkę z planu. :cwaniak: Gospodarzem drugiego wieczoru będzie... Judy. Jak myślicie, jakim okaże się gospodarzem? Co przygotuje? Jaką zafunduje gościom atrakcje? Informacje wkrótce.

---

Trzy posty pod rząd. soft1

Kolejna informacja ze źródła: aktualne plany są takie, by ukończyć CAŁY odcinek "Zapraszam Do Stołu" (wieczory 2, 3 i 4) jeszcze w sierpniu. Drugiego wieczoru spodziewajcie się już w tym tygodniu.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Guuki » 18 sie 2014, 10:09

O proszę, to świetna wiadomość! Wychodzisz problemom z grą na przeciw. I dobrze, bo szybciej będziesz miał to za sobą. A potem długo oczekiwane odcinki w TS2, już mi się micha cieszy <3

Judy kolejnym gospodarzem? Hah, super. Moja ulubienica :cwaniak: .
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 20 sie 2014, 23:00

Obrazek

Z dumą ogłaszam, że prace nad drugim wieczorem idą pełną parą. Nakręciłem już część, w której uczestnicy przyznają oceny Januszowi, i część, w której poznajemy menu kolejnego gospodarza - pozostał mi już tylko sam wieczór.

Oznacza to, że odcinek na pewno ukaże się już w tym tygodniu.

Jakie oceny dostanie Janusz? Czym zaskoczy nas Judy jako gospodarz? Jak sądzicie?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Guuki » 20 sie 2014, 23:57

No proszę, szybko Ci to idzie. Cieszę się bardzo i życzę powodzenia przy nagrywaniu tych ostatnich części odcinka. :)

Uwielbiam Judy. Fajnie, że podczas jej kolacji gdzieś tam będą przewijać się koty - fajne urozmaicenie. Czym Judy nas zaskoczy jako gospodarz? Po niej można się wszystkiego spodziewać. Na pewno będzie zabawnie!
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: rgx97 » 21 sie 2014, 0:00

Widząc tego kota nagle przyszło mi do głowy, że podczas kolacji któryś z gości znajdzie w swoim daniu kocie włosy. :doge:
Czekam na premierę.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Kasim Hazim » 21 sie 2014, 0:02

^ Zabawnie by było. Pamiętam jak w jednym z odcinków w TV kobiecie wpadła mucha do wody, a gospodarz wyjął ją widelcem i nie wymienił kobiecie szklanki. soft9
Nie mogę się doczekać drugiej części. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości