Zapraszam Do Stołu 2014

adaptacja "Ugotowanych", 2014

Druga edycja w 2015 - tak czy nie?

Tak, myślę, że kogoś zgłoszę
4
24%
Tak, chciałbym znowu zobaczyć ten program
10
59%
Tak, nie ma problemu, jest mi obojętnie i może obejrzę
0
Brak głosów
Tak, oglądałem pierwszą edycję, nie podobała mi się i może będzie poprawa
0
Brak głosów
Nie, nie oglądałem pierwszej edycji i nie chcę oglądać drugiej bo tak
0
Brak głosów
Nie, pierwsza edycja była dobra, ale nie chcę oglądać drugiej
1
6%
Nie, oglądałem pierwszą edycję i po namyśle uznałem, że jednak była do kitu
0
Brak głosów
Nie, to dno i w ogóle szkoda miejsca w Internecie na ta produkcję
2
12%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: rgx97 » 26 sie 2014, 22:47

To miło z Twojej strony. ^^
Kiedy planujesz połączyć wszystkie kolacje w jeden odcinek? I czy będzie kolejny? :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: salberg » 26 sie 2014, 22:48

Decyzja w sprawie emisji drugiej edycji jeszcze nie zapadła. Wersja godzinna powstanie, jeśli zacznę dostawać reklamy.

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Shanzo » 26 sie 2014, 23:07

Coś wspaniałego, muzyka w połączeniu z mieszkaniem pani Józefy dały niezły klimat. No i atrakcji nie zabrakło, nie zawiodłem się.
Obrazek

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Zapraszam Do Stołu

Postautor: Verion » 27 sie 2014, 0:40

Pani Józefa przeklina XD. No ja nie mogę xD. Wszystko wyszło świetnie i aż mi się miło zrobiło jak zobaczyłem podziękowania :D. W zależności w jakich Simsach zrobisz następny odcinek to na pewno zgłoszę Sima :D. Program wyszedł świetnie, chociaż wciąż twierdzę, że można było skrócić kilka ujęć :). Mimo to mam nadzieję, że zrobisz kolejny odcinek :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Zapraszam Do Stołu - FINAŁ

Postautor: Mint » 27 sie 2014, 5:54

No i jak zwykle rewelacyjny wieczór. Jeśli sie tym nie znudziłeś i jeśli kręcenie ZDS nie jest dla ciebie udręką, to mam nadzieję,że powstaną kolejne odcinki/edycje bo naprawdę warto to oglądać. :) Bardzo dziękuje za umieszczenie mnie w napisach końcowych, chociaż tylko kibicowałem i udzielałem się w temacie. :) [spoiler]Cieszę się,że to pani Józefina wygrała,należy jej się. Moment kiedy jej deser zaczął się palić był naprawdę udany i śmieszny. Nie wiedziałem,że ona potrafi tak przeklinać xD Judy widać też się nieźle wkurzyła,że to ona nie wygrała.[/spoiler]#
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Zapraszam Do Stołu - FINAŁ

Postautor: Misiek » 27 sie 2014, 8:59

Judy najlepsza xD, wieczór czwarty był najlepszym wieczorem.
Gratuluję świetnego programu. Ale brakowało mi jednej rzeczy, za malo były pokazywane domy uczestników m.in. sypialnia, ale to drobiazg. 11 NA 10

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Zapraszam Do Stołu - FINAŁ

Postautor: Lunon » 27 sie 2014, 9:40

Z ostatniej kolacji najbardziej utkwi mi w pamięci przeklinanie Józefy haha
Ogólnie cały moment spalenia ciasta- niesamowita.
Było to coś, czego z pewnością się nie spodziewałem.
Cieszę się, że Janusz ma to samo miejsce, co Judy XDDD

Program był niesamowity :)
Przede wszystkim zaletą były różnorodne postaci.
Judy, Rivin, Józka i to jak przedstawiłeś Janusza.
Mam nadzieję, że drugi sezon powstanie jak najszybciej :D

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Zapraszam Do Stołu - FINAŁ

Postautor: Jackob » 27 sie 2014, 13:09

Wszystko co chciałem powiedzieć zostało już napisane przez innych w temacie. :P

Liczę na następny 'sezon' w TS2. W trójce zabrakło mi rozmów i interakcji przy stole, niestety gra tego nie oferuje. :/
Sima na edycję w 'dwójce' mam już gotowego. :D
Czekam tylko na informację czy program będzie kontynuowany i czy używanie cc będzie dozwolone.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - FINAŁ

Postautor: salberg » 28 sie 2014, 2:07

UPDATE: Dodałem do tematu ankietę.

Jeśli nie oglądałeś jeszcze programu "Zapraszam Do Stołu", a chciałbyś od razu obejrzeć całość, nie musisz czekać na godzinną wersję, bo na moim kanale na YT właśnie została utworzona playlista. Zapraszam do oglądania!

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Zapraszam Do Stołu [ANKIETA]

Postautor: Shanzo » 28 sie 2014, 12:07

Liczę, że powstanie edycja dwójkowa, pewnie zgłoszę kogoś wraz z domem. Jeśli się nie dostanie mimo to postaram się śledzić program, chociaż odcinki są dość długie.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu [ANKIETA]

Postautor: salberg » 28 sie 2014, 16:19

Jeszcze nie wiem, czy jeśli druga edycja powstanie, będzie to edycja dwójkowa, czy trójkowa.

Nie wiem, czy w ogóle powstanie. Zależy od zainteresowania.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu [ANKIETA]

Postautor: Guuki » 28 sie 2014, 21:59

Moim zdaniem jeszcze parę odcinków powinno powstać, żeby ocenić zainteresowanie. Z początku wiadomo, że nie jest zbyt spore. Na widzów trzeba zapracować. ;)
Ja trzymam kciuki i mam nadzieję, wierzę w to nawet, że kolejne odcinki powstaną, już nieważne w której grze.

Co do finału, rewelacyjny wieczór. Bardzo sympatycznie się oglądało i duży wpływ miał na to ciepły i przytulny wystrój mieszkania Józefiny. I ta gra w kalambury, coś świetnego. Bohaterowie też czuli się tam komfortowo. Potrawami gospodyni nie zachwyciła, ale atmosferę stworzyła idealną - dlatego dobrze, że wygrała. Fajnie wykombinowałeś z nagrodą, ta złota statuetka na stosie monet wyglądała naprawdę imponująco.

Dziękuję za te 4 wspaniałe odcinki, miło było wkręcić się w ten simowo kulinarny świat. Wyszło super!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Zapraszam Do Stołu [ANKIETA]

Postautor: Kasim Hazim » 28 sie 2014, 22:02

No i ostatni, rewelacyjny wieczór. Śmiało powiem, że wszystko sprawnie i świetnie ci wyszło. Z chęcią obejrzałbym kolejne odcinki, jakby powstały. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu [ANKIETA]

Postautor: salberg » 28 sie 2014, 22:07

Póki co to nawet ankieta pokazuje, że miałbym za mało chętnych na castingi... soft1 I wciąż mam dylemat, czy zrobić to w dwójce, czy jeszcze w trójce... Gdy będzie dosyć chętnych, otworzę casting i ogłoszę, w której części zostanie zrealizowana druga edycja.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Zapraszam Do Stołu [ANKIETA]

Postautor: Jackob » 28 sie 2014, 22:20

Zgłosiłem się jako chętny na zgłoszenie sima jeśli drugi odcinek będzie nakręcony w TS2 i zezwolisz na używanie cc. (W rozsądnych ilościach) :P Myślę, że trzeba spróbować w obu generacjach, a na końcu stwierdzić w jakiej grze nakręcić trzeci odcinek. ;)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu [ANKIETA]

Postautor: salberg » 28 sie 2014, 23:58

Ech... Druga edycja powstanie jednak w trójce. To już potwierdzona informacja, bardzo przepraszam na tych, którzy liczyli na dwójkową, ale TS2 nie nadaje się po prostu do programu o gotowaniu - miałem problem z nakręceniem trailera, a z odcinkami byłoby jeszcze gorzej. Może i simowie mogą rozmawiać przy stole, ale nie mogę kontrolować sposobu, w jaki jedzą - a widać to na zwiastunie. Tak samo wybór przepisów jest znacznie, ale to znacznie mniejszy i musiałbym w paru przypadkach powtórzyć dania z pierwszego odcinka. "Zapraszam Do Stołu" nie jest jednak stworzone do dwójki, żałuję, bo miałem nadzieję, że chociaż kiedyś taki odcinek mógłby powstać. Ale może kiedyś zrobię w dwójce inne reality show... Zobaczymy. Poniżej macie odrzucony trailer edycji dwójkowej, którego realizacja zniechęciła mnie do zrobienia w dwójce tego programu...


youtu.be/uiroOMbqyvY

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Zapraszam Do Stołu 2015

Postautor: salberg » 29 sie 2014, 0:31

Zgodnie z obietnicą, powstanie drugi odcinek, ale będzie to odcinek trójkowy. Druga edycja będzie ostatnią edycją "Zapraszam Do Stołu" jaka powstanie.

---------------

CASTING 2015

Casting na uczestników do odcinka drugiego trwa do 30 września 2014. A oto zasady castingu:


0. NOWA ZASADA TEGO CASTINGU: Proszę każdego chętnego o wysłanie nie jednego, tylko dwóch różnych kandydatów by łatwiej byłoby mi wybrać najlepszy, najbarwniejszy i najbardziej zróżnicowany zestaw uczestników do odcinka.

1. Należy stworzyć simów w TS3 i ich zapisać. Następnie w folderze Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Saved Sims znaleźć odpowiednie pliki z końcówką .sim i wysłać mi je mailem na adres 7salberg7@gmail.com.

2. W opisie sima poproszę o ich:

- zdjęcie (powinno być takie, by widać było całą sylwetkę)
- nazwisko
- zawód (może być dosłownie wszystko, tylko nie kucharz)
- opis charakteru (proszę o barwne i wyraziste postacie, bo to takie wygrają casting - bo to przecież nie jest program o jedzeniu)
- opis zainteresowań, cech szczególnych itd.
- opis ubioru i wyglądu mieszkania
- wybór rodzaju dań, które poda gościom
- wolę, by opis był szczegółowy niż ogólnikowy i pobieżny
- i przede wszystkim, ma być to postać barwna i ciekawa, nie chcę samych idealnych uczestników, którzy tylko będą wszystko i wszystkich z uśmiechem zachwalać

3. A co do samego wyglądu Sima:

- wiek: młody dorosły, dorosły lub emeryt
- ubrania i fryzury ze wszystkich dodatków, ale nie z akcesoriów, Store lub CC
- tylko ludzie, nie przyjmuję postaci nadnaturalnych
- nie biorę zielonych, niebieskich, czy czerwonych uczestników, kolory mają być naturalne
- preferuję angielskie nazwiska
- nie wysyłaj kandydata tylko dlatego, bo jest ładny. Liczy się przede wszystkim osobowość i komizm, jaki może ta postać wnieść o programu, stosunek do pozostałych uczestników i unikalny charakter, a nie wygląd. Kandydaci bez ciekawego charakteru będą od razu odrzucani.

4. Można wysłać dowolną ilość kandydatów, ale tylko jeden ma szansę się dostać do programu.

5. WAŻNE! Nie zapomnij podpisać się w zgłoszeniowym mailu swoim nickiem z forum, zwłaszcza, jeśli korzystasz ze swojego prywatnego maila. Jeśli zapomniałeś, wyślij mi na PW wiadomość potwierdzającą wysłanie kandydata. Wielkie dzięki.

---------------
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, 23:32 przez salberg, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu 2015

Postautor: Guuki » 29 sie 2014, 7:50

Simów zgłoszę na pewno, uwielbiam castingi. ;)

Tak sobie myślę co zrobić, by zainteresowanie programem było większe, i doszedłem do wniosku, że są dwa główne powody, przez które ludzie nie chcą oglądać "Zapraszam do stołu":

1) tragiczne wykonanie techniczne, czyli pikseloza - jeżeli coś ładnie nie wygląda, nie zachęca
2) czas trwania - 20-minutowe odcinki potrafią zniechęcić jeszcze zanim się włączy przycisk "Odtwórz".

I myślę sobie, że drugi problem można rozwiązać zwyczajnie skracając odcinki. Krótsze filmiki zachęcą większą liczbę widzów. Oglądając edycję w Bridgeport, zbyt długie komentarze uczestników odnośnie poszczególnych kolacji zdecydowanie się dłużyły. Przybywanie gości, witanie ich, itp. - też. Przez to wszystko razem trwało około godzinę, a jestem pewien, że da się to wszystko skrócić na tyle, by całość wyszła na podobnym poziomie, a widz zdecydował się filmik odtworzyć. Niestety przykra prawda jest taka, że ludzie mają coraz mniej czasu i zwyczajnie nie chce im się oglądać tak długich produkcji. Moim zdaniem, musisz przystosować się do rynku, mimo że sam osobiście wolę, gdy jest więcej do oglądania. ;)
Dlatego ja, jeśli chodzi o Sim Brother'a, odcinki robię 10-minutowe - tyle jeszcze widz jest w stanie poświęcić.

To tylko moja sugestia. I widz będzie zadowolony, i Ty będziesz miał mniej roboty.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu CASTING

Postautor: salberg » 31 sie 2014, 23:36

Z pikselozą nic nie zrobię. Miałem przerzucić się na dwójkę, ale niestety gra kompletnie temu nie sprzyja (co już pisałem w temacie poprzedniej edycji), więc pozostaje mi ta gra. A co do długości - właśnie z tego powodu wciskałem tyle przerw reklamowych w odcinku pierwszym, by dało się go łatwo przerwać i obejrzeć resztę później. Nie wiem. Zobaczę, czy w ogóle dostanę jakichś kandydatów, potem będę myślał nad realizacją.

----

Bardzo zachęcam do wysyłania kandydatów tych, którzy nie dostali się do odcinka pierwszego lub przegapili pierwszy casting - odcinka trzeciego już na pewno nie będzie, więc jest to ostatnia okazja.

// Połączyłem posty. ~rgx97

----

WAŻNA ZMIANA REGULAMINU: Casting trwa nie do 1 stycznia 2015, tylko do 30 września 2014.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Zapraszam Do Stołu CASTING

Postautor: rgx97 » 31 sie 2014, 23:39

A już myślałem, że będę mógł dopieścić swoich kandydatów przez te kilka miesięcy. ;)
Ale dobrze, że skróciłeś termin castingu. Poprzedni był zbyt odległy.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości