Zapraszam Do Stołu 2014

adaptacja "Ugotowanych", 2014

Druga edycja w 2015 - tak czy nie?

Tak, myślę, że kogoś zgłoszę
4
24%
Tak, chciałbym znowu zobaczyć ten program
10
59%
Tak, nie ma problemu, jest mi obojętnie i może obejrzę
0
Brak głosów
Tak, oglądałem pierwszą edycję, nie podobała mi się i może będzie poprawa
0
Brak głosów
Nie, nie oglądałem pierwszej edycji i nie chcę oglądać drugiej bo tak
0
Brak głosów
Nie, pierwsza edycja była dobra, ale nie chcę oglądać drugiej
1
6%
Nie, oglądałem pierwszą edycję i po namyśle uznałem, że jednak była do kitu
0
Brak głosów
Nie, to dno i w ogóle szkoda miejsca w Internecie na ta produkcję
2
12%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: Guuki » 17 lip 2014, 21:14

Ja zgłoszę Sima na pewno, to bardzo ekscytujące widzieć swoją postać w programie, więc nie mogę zrobić inaczej ;) .
Nazwa programu nawet mi się podoba, przyzwyczaiłem się do niej. "Zapraszam do stołu" - fajnie brzmi.
Odcinki realizowane na przemian w TS2 i w TS3? Byłoby miło. Jeżeli masz takie możliwości, jestem za.
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: smisiv » 17 lip 2014, 21:17

Strasznie bym chciał jakiś dwójkowy odcinek. Mógłbym wtedy wysłać swojego kandydata...
No ale niestety logicznie to trochę leży. Synteza dwóch gier w jeden program? Trzeba chociażby zrobić klonów prowadzących, a bez CC jest to niemożliwe.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: salberg » 17 lip 2014, 21:20

Smisiu pisze:Trzeba chociażby zrobić klonów prowadzących, a bez CC jest to niemożliwe.
W "Zapraszam do Stołu" nie ma prowadzących, jest tylko narrator/lektor i zmieniający się co odcinek uczestnicy. To jeden z nielicznych programów, który da się realizować w dwóch generacjach jednocześnie.
Jackob pisze:wolę oglądać filmiki z najnowszej generacji The Sims. ;)
A najsłabsze jest w tym to, że TS3 za chwilę nie będzie najnowszą generacją... a ja dopiero zacząłem w niej kręcić. Chyba zawsze będę miał jedną generację opóźnienia. :P

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: smisiv » 17 lip 2014, 21:22

Ups, co za wpadka XD ok nie było tego, co pisałem. Czekam na Twoją decyzję.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: Jackob » 17 lip 2014, 21:27

Taki odcinek specjalny w którym przenosimy się do The Sims 2 mógłby być, ale skakanie co drugi odcinek do innej części nie będzie mi się podobać. Ale to pewnie tylko mi. ;)

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: smisiv » 17 lip 2014, 21:35

Nie tylko Tobie. Ja też nie jestem za takim pomysłem. Myślałem raczej o dwójkowym epizodzie, a nie całej serii.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: salberg » 17 lip 2014, 21:42

^ Są duże szanse na taki dwójkowy odcinek specjalny, zastanawiałem się tylko, czy to ma być jeden epizod np. w Miłowie, czy seria epizodów w Dziwnowie, Weronie, Jaskini Pokrzyku itp.

Ostatecznie się chyba zdecyduje na schemat: odcinek zwykły (bez ograniczeń castingowych), odcinek specjalny, odcinek zwykły, specjalny. (Przy czym już pisałem, że specjalnymi odcinkami mogą być odcinki z celebrytami (Starlight Shores), czy istotami nadnaturalnymi (Moonlight Falls), a do zestawu dołączy pewnie odcinek dwójkowy (Miłowo). W przyszłości są też opcje zrobienia odcinków sami mężczyźni, same kobiety itd.

Ale bez zapędzania się - nie wiem jeszcze jak pójdzie mi odcinek pierwszy, w Bridgeport. Póki co skupiam się na nim.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: Eq » 17 lip 2014, 22:49

A to będzie tak, że w czasie trwania programu też można wysłać sima?

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - CASTING!

Postautor: salberg » 17 lip 2014, 22:54

Eq, można zgłaszać w czasie castingów - od ogłoszenia do zakończenia. Wynika to właśnie z tych odcinków specjalnych i zmieniających się zasad castingu. Dlatego po 24 lipca nie będzie już możliwości zgłoszenia sima do odcinka pierwszego. Do odcinka drugiego casting ruszy, gdy go zapowiem (o ile drugi odcinek powstanie, mam nadzieję).

Co nie zmienia faktu, że nie musisz wysyłać zgłoszenia na nowo i jeśli sim nie załapał się do jednego odcinka (bo na przykład nie pasował mi do pozostałych kandydatów), automatycznie kandyduje do następnego. Muszę tylko dostać potwierdzenie, że będziesz oddawać za niego głosy, bo inaczej taka kandydatura zostanie unieważniona.

Napiszę o tym w regulaminie do odcinka drugiego. Na razie skupiam się na pierwszym.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - 1 DZIEŃ DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: salberg » 23 lip 2014, 16:22

Jutro około godziny 20:00 koniec castingu. Jeśli chcesz zobaczyć swojego uczestnika w programie, to ostatnia okazja, by się zgłosić na casting. Szczegóły na pierwszej stronie tematu.

EDIT: WAŻNE! Jeśli twój adres mailowy różni się od twojego nicku z forum, nie zapomnij się podpisać, a jeśli zapomniałeś, poproszę o "potwierdzenie" wysłania kandydata na PW. Wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu - 1 DZIEŃ DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: Guuki » 23 lip 2014, 22:01

No, właśnie wysłałem Sima. Mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu, salberg. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - 1 DZIEŃ DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: salberg » 24 lip 2014, 8:53

Tak, Guuki, dostałem go. Wielkie dzięki. :)

-----------

Casting trwa jeszcze ok. 12 godzin, czyli do 20:00, najpóźniej do 21:00. To już dosłownie ostatnia szansa, by zgłosić swojego uczestnika do programu. Szczegóły na pierwszej stronie.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - DZIŚ O 20:00 KONIEC CASTINGU

Postautor: salberg » 24 lip 2014, 20:00

Casting został zamknięty. Z głębi serca chciałbym podziękować wam za wszystkich wysłanych kandydatów i za wsparcie w realizacji tego programu. Po podliczeniu wszystkich zgłoszeń wyszło, że dostałem łącznie aż 50 kandydatów! To wspaniałe, że dostałem od was tak duże wsparcie i że z tej grupy będę mógł wybrać czwórkę najlepszych. A nie będzie to łatwe zadanie! Ciekawych osobowości jest tak dużo, że rywalizacja będzie naprawdę zacięta i trudno będzie wyłonić czwórkę najlepszych. Zaledwie czwórkę! Nie mam pojęcia, jak tego dokonam.

Albo nie, po ponownym podliczeniu zgłoszeń, okazało się, że dostałem nie 50, a... 2 kandydatów. Dwóch. A ponieważ to nawet mniej niż ilość uczestników... Casting zakończył się porażką. Program staje pod znakiem zapytania. Jedyne co mogę zrobić, to przedłużyć casting o parę dni. Tak więc ogłaszam, że casting jednak jest jeszcze otwarty i trwa do niedzieli. Wielkie dzięki za zgłoszenia, mam nadzieję, że program uda się jednak zrealizować. Jeśli nie wiesz jak zgłosić uczestnika - zapraszam na pierwszą stronę tematu.

27 lipca to ostateczna data końca castingu i jeśli znów zakończy się on porażką, program zostanie anulowany.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu - 3 DNI DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: Guuki » 24 lip 2014, 22:34

Nie rozumiem. Jak z 50 kandydatów nagle okazało się, że jest ich tylko 2? :O
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - 3 DNI DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: salberg » 25 lip 2014, 8:25

:P Tak naprawdę dostałem tylko dwóch [edit: już trzech]. Niestety. Ale nieważne, poczekam i zobaczę, co dalej będzie z tym castingiem...

Pierwszy odcinek na razie pod znakiem zapytania, ale jest jeszcze szansa, że powstanie. Brakuje mi jeszcze jednego uczestnika. Jeśli go dostanę, program ruszy, bo naprawdę spodobali mi się dotychczasowi kandydaci i wierzę, że mają potencjał.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Zapraszam Do Stołu - 2 DNI DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: Guuki » 25 lip 2014, 9:54

Mam nadzieję, że nawet jeśli nie dostaniesz wystarczającej ilości kandydatów do programu, zdecydujesz się na odcinki z celebrytami, Simami znanymi z gry, czy coś. Szkoda żeby program w ogóle nie powstał...

Tak czy siak, LUDZIE WYSYŁAJCIE SIMÓW!
Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: Zapraszam Do Stołu - 2 DNI DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: Bang Bang » 25 lip 2014, 11:19

widzę to dopiero teraz postaram się dzisiaj wysłać ;)
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Zapraszam Do Stołu - 2 DNI DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: salberg » 25 lip 2014, 22:11

Dostałem od was mnóstwo zapewnień, że wyślecie kandydatów i nie ukrywam, że naprawdę by się przydali. Do odcinkowego "kompletu", czyli czwórki, brakuje mi jeszcze tylko jednej kobiety, a casting kończy się w tą niedzielę, czyli za dwa dni.

Jeśli casting zakończy się sukcesem, zabiorę się za kręcenie już w poniedziałek i jeszcze w lipcu ukaże się pierwsza część/pierwszy wieczór odcinka.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Zapraszam Do Stołu - 1 DNI DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: Misiek » 26 lip 2014, 14:15

Salberg kiedy oglosisz wyniki konkursu na nazwę programu.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Zapraszam Do Stołu - 1 DNI DO KOŃCA CASTINGU

Postautor: Eq » 26 lip 2014, 15:12

Salberg, za chwilę dostaniesz e-mail z moim simem, a właściwie simką.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości