SimModel 3 - Odcinek 3

zobacz nowy odcinek!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

SimModel 3 - Odcinek 2

Postautor: Guuki » 29 gru 2019, 16:21

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

SimModel 3 - Odcinek 2

Postautor: Lenna » 29 gru 2019, 18:37

Ooo, nowy odcinek! :h:
Moim zdaniem Cleo i Jin Hou w nowych stylizacjach wyglądają okropnie xD Za to Caleb Williams i Amber dużo lepiej.
Fajny pomysł z tą integracyjną sesją zdjęciową, dobrze prezentuje charaktery Simów.
Anson najlepszy :aww:
Z tego fotografa na sesji eliminacyjnej straszny Janusz soft9 I to nazwisko, Alfa N. Omega xD
Moim zdaniem na zdjęciu najlepiej wyszli Caleb & Amber.
"To do kitu, wyglądacie jak 2 trupy" xD
Moja Simka odpadła, buuuu, no cóż, trudno. Tak coś czułam xD Ale że Caleb też? Kurde.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

SimModel 3 - Odcinek 2

Postautor: Kapitan Indra » 31 gru 2019, 23:28

Przepraszam, że dopiero teraz komentuję, ale w ogóle zapomniałam, że wrzuciłeś nowy odcinek... już nadrabiam niedopatrzenie ^^
Jakie super stylizacje! Najbardziej mnie do gustu przypadł Caleb W. Rozumiem, że ta czerń i biel były obowiązkowe ;)
Super zadanie pierwsze! Kandydaci na modeli doskonale dobrali swoje stylizacje do charakteru.
Haha, znowu zabawa słowami! Fotograf Alfa N. Omega :haha: Brawo! :yes: To wprost uwielbiam u Ciebie, Guuki, ten humor. Szkoda tylko, że stylista od czerni i bieli nie został przedstawiony ;)
Amber wygląda ładnie.
Drugie zadanie, hmm :mysli: Chyba najlepiej, jak dla mnie, wypadli Anson i Cleo.
Coraz bardziej mnie wkurza Caleb L. Wiecznie wszystko neguje. Już zadanie z integracją jest bez sensu, bo niedługo ktoś odpadnie. Do tego oczywiście uważa, iż to dzięki jego radom Amber dała z siebie wszystko podczas zadania drugiego. Pępek świata, kurde. Mam nadzieję, że to on niedługo pofrunie, bo z niego nadęty bufon.
Ogólnie oglądało się z przyjemnością, tylko jedna wskazówka językowa. Wbrew powszechnemu mniemaniu nie mówi się: Nie wiem, co ubrać, tylko: Nie wiem, co mam założyć albo: Nie wiem, w co mam się ubrać. Prosiłeś, Guuki, by zwracać Ci uwagę na takie rzeczy, więc oto jestem, Indra Słownik zawsze do usług ^^
Obejrzałam też Tego nie było w odcinku - super, że Niel zrobił uczestnikom fotki, najbardziej mnie się podobali Amber i Caleb W.
Tak czy owak, z niecierpliwością czekam na odcinek trzeci.
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

SimModel 3 - kiedy odcinek?

Postautor: Guuki » 25 kwie 2020, 18:31

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

SimModel 3

Postautor: Guuki » 29 paź 2020, 19:00

Serdecznie zachęcam do przypomnienia sobie dwóch poprzednich odcinków "SimModel", bo już jutro o 17:00, po prawie roku, premiera odcinka #3!

youtu.be/H06P9Aob7kA

youtu.be/IwmD9vlNVmA

youtu.be/Btjtl6iwcbg
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

SimModel 3 - Odcinek 3

Postautor: Kapitan Indra » 31 paź 2020, 1:49

Super, że dałeś nowy odcinek! Jesteś mistrzem!
Nazwiska fotografów jak zwykle super :haha:
Kolce & Bannana też spoko :haha:
Caleb jak zwykle mnie wkurzał... co za zapatrzony w siebie typ!
Biedna Cleo, mam nadzieję, że nie ucierpiała w zadaniu z wahadłami... ale że Calebowi powinęła się nóżka, to się cieszę :devil:
Ale i tak nazwisko i nazwa konkursu ostatniej pani fotograf wygrały wszystko :yes:
Niezłe było to ostatnie zadanie :) Sesje dziewczyn bardziej mnie się podobały niż te chłopaków.
Aj... szkoda, że odpadła ta osoba, która odpadła... widziałam tę twarz w finale :wall:
Jak zwykle było to mistrzostwo, oglądałam z przyjemnością.
Cóż, czekam na kolejny odcinek.
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

SimModel 3 - Odcinek 3

Postautor: Lenna » 31 paź 2020, 5:42

Yay, nowy odcinek! Ale to szybko zleciało.
Fajna sesja w zachodzącym słońcu. Kolce & Bannana xD Ten filmik reklamowy mogliby puszczać w telewizji, brawo :brawo2:
Ansonowi wszystko w tym odcinku dobrze wychodziło, super, niech wygrywa :doge:
Caleb to taki typowy zarozumiały piękniś o wybujałym ego, a we łbie pustka xD Może niech jeszcze powie że jest płaskoziemcem.
Corona Viroos xDDDDD
Ciekawy pomysł na sesję z wtapianiem się w otoczenie, dla mnie wyjątkowo tym razem najlepiej wypadła Cleo.
Niee, czemu odpadła Amber, a nie ta brzydka Cleo o sraczkowatych włosach ;_; Dla mnie powinna była wylecieć jako pierwsza XD
Obrazek