Projekt Dama

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Kapitan Indra » 10 lip 2018, 1:59

Nowy odcinek - super!
No, to panienki dostały za swoje nocne imprezowanie :D Kara musi być! Sprzątanie całej szkoły :brawo2:
Doskonały wykład! Moja faworytka, Max, od razu wskazała odpowiednią kreację :brawo2:
Metamorfozy świetne. Emilio jeszcze świetniejszy :love: Najśmieszniejsze jest to, że ja wczoraj też zmieniałam swój wygląd, mianowicie byłam u swojej fryzjerki aby się ostrzyc ;) Chyba najlepiej wyszły na tych przemianach Max, Juliet i Mallory :) Za to reakcja Carly... :haha:
Rozmowy z mentorkami... no cóż, taka ich rola, żeby wytknąć dziewczynom każde niedociągnięcie.
I pierwsza eliminacja za nami... cóż, spodziewałam się tego, że akurat Carly odpadnie... Niewiele na tym programie skorzystała...
Oglądało się naprawdę fajnie. Czekam na kolejny odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Ururu » 10 lip 2018, 20:31

Fajny odcinek, nowy wygląd Misty mi się podoba, a Max to już w ogóle superaśnie :D
Patrząc na mój poprzedni post, jedna z moich faworytek już odpadła XD Ale coś czuję, że Max pociągnie dłużej :D Ale kibicuję też Juliet!
ObrazekObrazekObrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Misiek » 10 lip 2018, 23:26

Opłacało się czekać. Zawsze się opłaca.
Metamorfozy:
No teraz to dziewczyny wyglądają wspaniale! Zwłaszcza Max! Nie mogę się patrzeć. Piękna. Lory to zupełnie inna dziewczyna. Pozostałe dziewczyny tez super. Jeszcze przed programem stawialem na ............... że odpadnie jako pierwsza, a po pierwszej lekcji juz byłem pewny.

Dziewczyny będą odpadac co odcinek czy co dwa?

Moją faworytką jest Max. Mocno jej kibicuję i widzę ją już w finale.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Galcia » 15 lip 2018, 14:01

Metamorfozy wyszły super, jedynie fryzura Mallory niezbyt przypadła mi do gustu, strasznie wychudziło jej twarz. Jak dla mnie odcinek wygrywa "wejściówka" Emilio. :haha: Ten jego uśmieszek! xD
Nie spodziewałam się, że pierwsza eliminacja nastąpi tak szybko, dziewczyny w sumie niewiele jeszcze zrobiły i wydaje mi się, że gdyby Carly nie była w tak oczywisty sposób negatywnie nastawiona, ciężko by było kogoś wybrać. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Dodo » 31 lip 2018, 4:08

Strasznie fajny był ten odcinek. Kara dla dziewcząt świetna, do tego jeszcze te metamorfozy. Mnie też najbardziej spodobała się Max - wreszcie widać, że to dziewczyna :P Jakoś fryzura Mallory mi się nie spodobała.
Szkoda tylko, że musieliśmy pożegnać jedną z dziewcząt. Niespecjalnie mnie zdziwiło, że odpadła Carly - jakoś się nie wydawała zadowolona z udziału w programie i to jej negatywne nastawienie...
Kibicuję Juliet.
No i czekam na kolejny odcinek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Rika » 17 sie 2018, 13:27

Czy Emilio jest wzorowany na mężczyźnie z programu zagranicznego, w którym kobiety/dziewczyny zgłaszają się do programu, by zmienić swój wygląd? podobieństwo uderzające :D Zmieniłabym fryzurę Mallory, bo mam wrażenie, że wychudła jeszcze bardziej niż zwykle :P I Misti również - jakoś ta fryzurka ją postarza lekko. ale to tylko moje zdanie, jakby co! ;) Generalnie odcinek szybko mi zleciał. Nie spodziewałam się, że już w tym odcinku ktoś odpadnie! Była łatwym celem ze względu na jej nastawienie do programu. Ciężko mi to ocenić, zbyt krótko była i nie tylko ona, by mogła się wykazać w tym programie.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Guuki » 30 sie 2018, 9:42

Rika pisze:
17 sie 2018, 13:27
Czy Emilio jest wzorowany na mężczyźnie z programu zagranicznego, w którym kobiety/dziewczyny zgłaszają się do programu, by zmienić swój wygląd? podobieństwo uderzające :D
Nie mam pojęcia o jakim programie piszesz, ale fajnie, że przypadkowo tak to wyszło. :P
_____________________________________

Dziewczęta zostały zaproszone na bankiet,
który okazał się być testem z savoir vivre'u.


youtu.be/50H0BpLP4to
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Kapitan Indra » 31 sie 2018, 3:26

Wracam dzisiaj skonana po pracy, a tu nowy odcinek, fajnie!
Rany, tekst Juliet o sztuce na samym początku mnie rozbawił do łez, a ponieważ oglądałam w nocy, musiałam bardzo uważać, coby swoim śmiechem nie obudzić ojca ;)
Biedna Mallory, aż się popłakała, ale się nie dziwię... fajnie wyszło z rozmazanym makijażem. Nie zapomniałeś, Guuki, o takim szczególe :yes:
Oo, i podczas wykładu z Doris zauważyłam, że w galerii fotek dziewcząt na ścianie zdjęcie Carly już zostało zmienione na czarno-białe, brawo! :)
Rozmowa Juliet z matką - nie dziwię się, że się mamuśka zbulwersowała :haha: Stanowczo dziewczyna czyni zbyt daleko idące plany.
Zasady savoir vivre'u z Mathildą... "Po dwieście ósme"... nie dziw, że się Ruth oko przymknęło ;)
Oho, Juliet podczas bankietu pokazała klasę! Brawa dla tej pani, obie z Max utrzymują poziom. Za to Ruth i Misti... :facepalm:
I na koniec zaskoczenie: podwójna eliminacja! :wat: Chociaż w sumie się tego domyślałam. No i koniec programu dla Ruth i Misti...
Ale moja faworyta nadal w grze.

Super się oglądało, jak zwykle, przyczepię się tylko do jednego babolka językowego. Mówimy "wieczoru" a nie "wieczora", a takiego byczka popełniono podczas bankietu... sam mnie prosiłeś, coby zwracać na takie rzeczy uwagę.
Cóz, pozostaje czekać na kolejny odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Misiek » 31 sie 2018, 10:51

Kolejny świetny odcinek. Zadbałes o najmniejsze szczegóły tj. Czerwone poliki po alkoholu czy łzy Mallory. Nie zabrakło też humorystycznych sytuacji haha. Odpadła moja faworytka ale i tak przeczuwalem że odpadnie jak nie w tym odcinku to w nastepnym. Brawa dla finałowej 3. Jestem ciekaw jakie państwo wybierzesz. Oby to była Francja.

Miałem cichą nadzieję że dziewczyny będą uczyły się tańczyć ale dobrze że chociaz Max tańczyła :P. Wychodzi na to że zostały tylko 2 odcinki :( dopiero co pamiętam był casting.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Kapitan Indra » 31 sie 2018, 23:28

Szkoda tylko, że nie dane nam było zobaczyć rezultatów wysiłków malarskich naszych drogich przyszłych dam. Obstawiam, że byłyby ciekawe :D
Nurtuje mnie takie pytanie: czy teraz to już jest finałowa trójka, czy jeszcze jedna z dziewczyn odpadnie i dopiero dwie będą walczyć o pierwsze miejsce? :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Guuki » 01 wrz 2018, 10:47

Kapitan Indra pisze:
31 sie 2018, 3:26
przyczepię się tylko do jednego babolka językowego. Mówimy "wieczoru" a nie "wieczora", a takiego byczka popełniono podczas bankietu... sam mnie prosiłeś, coby zwracać na takie rzeczy uwagę.
Cóz, pozostaje czekać na kolejny odcinek.
Gdzieś kiedyś czytałem, że to zależy w jakim znaczeniu przyjmuje się owy "wieczór" - czy jako porę dnia, czy jako jakieś wydarzenie typu wieczór kawalerski. Ale to i tak się pomyliłem, bo w odcinku "wieczór" traktowałem jako bankiet, i wydawało mi się, że poprawnie jest wtedy "wieczora", ale nieee, wtedy poprawnie jest jednak "wieczoru". Więc uznajmy, że dżentelmen z odcinka miał jednak na myśli porę dnia. :P A na przyszłość bezpieczniej będzie stosować jedynie formę "wieczoru". Dzięki za interwencję w tej sprawie. :yes:

Zastanawiam się też czy poprawnie było "Mentorka Mathilda postanowiła nauczyć dziewczęta najważniejszych zasad savoir vivre'u". Nauczyć dziewczęta zasad, czy nauczyć dziewcząt zasad? :unsure:

Dziękuję Wam za miłe komentarze. Cieszę się, że doceniacie moje starania. :)
Kapitan Indra pisze:
31 sie 2018, 23:28
Szkoda tylko, że nie dane nam było zobaczyć rezultatów wysiłków malarskich naszych drogich przyszłych dam. Obstawiam, że byłyby ciekawe :D
Nurtuje mnie takie pytanie: czy teraz to już jest finałowa trójka, czy jeszcze jedna z dziewczyn odpadnie i dopiero dwie będą walczyć o pierwsze miejsce? :)
Nie było co pokazać, bo dziewczyny tak naprawdę malowały co chciały - jedna jakiś krajobraz, druga serduszka... xD

Co do odcinków, będą jeszcze dwa. W następnym uczestniczki powalczą o miejsce w finale. Wyjadą do Champs Les Sims.
Od początku miałem zaplanowanych 5 odcinków na tę serię. A ktoś na YouTube mi zarzucił, że chcę jak najszybciej skończyć program skoro teraz wyrzuciłem dwie dziewczyny, heh. ;) A ja po prostu uznałem, że odcinków będzie tyle co przy "SimModel", a że dziewcząt było 6, podwójna eliminacja w którymś była nieunikniona.

Trzymajcie kciuki, by odcinek 4 pojawił się szybciej niż pod koniec miesiąca (a może być z tym ciężko, bo za kilka dni wychodzi długo przeze mnie wyczekiwany Spider-man na PS4 :curious: ).

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Galcia » 02 wrz 2018, 15:46

Jeśli mentorki chciały zaznajomić przyszłe damy ze sztuką wysoką, mogły zacząć od czegoś bardziej przystępnego niż abstrakcja. Serio, jakiej innej reakcji się spodziewały? :D
Podoba mi się podejście Max. Naprawdę zaangażowała się w program i daje z siebie więcej niż tylko absolutne minimum, jak niektóre panienki. ;)
Decyzja o podwójnej eliminacji mnie zaskoczyła. Moim zdaniem Misti powinna dostać drugą szansę. Odniosłam wrażenie, że to Ruth jest prowodyrką niewłaściwego zachowania i po jej odejściu Misti dostosowałaby się do pozostałych dziewczyn.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Kapitan Indra » 02 wrz 2018, 20:24

Guuki pisze:
01 wrz 2018, 10:47
Zastanawiam się też czy poprawnie było "Mentorka Mathilda postanowiła nauczyć dziewczęta najważniejszych zasad savoir vivre'u". Nauczyć dziewczęta zasad, czy nauczyć dziewcząt zasad? :unsure:
Zdecydowanie pierwsza opcja.

Dzięki za wyjaśnienia.
Champs Les Sims, no no... ale w sumie Francja kojarzy się z dobrymi manierami, więc wybór słuszny.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - zdjęcie

Postautor: Guuki » 28 wrz 2018, 17:30

Baron Louis Je t'aime wygłasza mowę na zakończenie uroczystej kolacji na zamku Champs Les Sims:

Obrazek

Odcinek 4 lada dzień! :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rika
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:42

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Rika » 28 wrz 2018, 19:33

jak przypomnę nazwę programu, to napiszę ;D


Woow, co za odcinek! ^^
Ja też nie rozumiem tej abstrakcji i pomyślałam o tym samym, co Misti na temat obrazu :haha: Z ciekawości, ile tych zasad jest u pani Mathildy? Bo mnie rozwaliło to totalnie i nie dziwię się, że jedna z dziewcząt przysypiała, haha. Ale fakt faktem, że ubiór z odsłoniętym pępkiem na bankiet był karygodny. Tutaj to przyznaję rację mentorkom. Jeszcze wspomnę o wyznaniu Mallory - czuwałeś nad każdym szczegółem, lecące łzy wraz z rozmazanym tuszem wywołały u mnie piorunujące wrażenie ;)
Spoiler:
Jak zwykle dobrze się bawiłam oglądając odcinek :D Gusio, kawał dobrej roboty!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 3

Postautor: Kapitan Indra » 28 wrz 2018, 22:49

Z tego nowego zdjęcia wynika, że będzie coś w klimatach wersalskich... super :yes: Louis Jet'aime :haha: Uwielbiam Twoje pomysły na nazwiska :D
No i oczywiście czekam na odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Projekt Dama - Odcinek 4

Postautor: Guuki » 30 wrz 2018, 23:20

Uczestniczki wyjechały do Champs Les Sims, gdzie mogły poczuć się jak francuskie damy.


youtu.be/EqMz0e93QgE
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Projekt Dama - Odcinek 4

Postautor: Misiek » 01 paź 2018, 0:27

1:04-1:18 nie no to mnie rozwaliło xD. Szybko mijają te odcinki :( ale przy dobrej zabawie szybko mija czas. Polacy zostali mistrzami świata, nie ochlonąłem jeszcze dobrze z euforii a tu nagle powiadomienie o twoim odcinki. Kumulacja haha. Tak czułem że ta dziewczyna odpadnie już od jej zachowania przy stole a po sytuacji w pokoju juz byłem pewien. Do pozostałych dziewczyn mentorki miały uwagi tylko po to by się do czegoś przyczepić. Ahhhh już za chwilę final.. Jestem ciekaw czy zaprosisz rodziny dziewczyn. Jak to szybko zlecialo :( dopiero co było glosowanie na program, dopiero co wysyłałem simke do programu, dopiero co ogladalem pierwszy odcinek a tu już final. Guuki proszę nie kończ jeszcze swojej simowej kariery

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Projekt Dama - Odcinek 4

Postautor: Kapitan Indra » 01 paź 2018, 1:27

O, super, że jest odcinek :)
Pospieszne ogarnianie pokoju - to było dobre. I nawet dziewczyny zdążyły! :yes:
Doskonale sobie dziewczyny poradziły z ćwiczeniem na eliminację wulgarnej mowy. Jednak nauka nie poszła w las.
Rany, mina Max, gdy patrzyła na te francuskie potrawy była bezcenna :haha: I potem to jej kręcenie głową z wywalonymi gałami :brawo:
Akcja ze wstążką Juliet... dobrze, że Mallory ma łeb na karku i jest koleżeńska.
"Daj spokój z tym francuskim, tutaj i tak każdy mówi w simlish". :haha:
I w ogóle do twarzy im w strojach dżokejskich.
A baron faktycznie, podejrzanie wyglądał ;) "Lekarz kazał mu unikać słońca", aha, już w to wierzę ;)
Ostatnie zadanie w Champs Les Sims świetne.
No i po ptokach! Odpadła moja faworytka. :( Nie wiem, co się z nią stało, że aż tak się zachowywała. A pozostałe dwie panie czeka finał, mam nadzieję, że już niedługo.
Oglądało się naprawdę fajnie, jak zresztą zwykle. Czekam na kolejny, finałowy już odcinek.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Projekt Dama - Odcinek 4

Postautor: Galcia » 28 paź 2018, 15:41

Żelipapą! :haha:
Trochę się rozczarowałam, liczyłam na jakąś akcję z baronem wampirem, że zakradnie się nocą do pokoju dziewczyn i będzie chciał wyssać z nich krew czy coś. :D
Nie rozumiem, czemu mentorki tak się czepiają zgubionej wstążki. Rozumiem, że to to ważny element mundurka, ale serio, one nigdy niczego nie zgubiły ani nic im przypadkiem nie wypadło z torebki? -.-
Dość oczywistym było, kto tym razem odpadnie. Wobec takiego finału stawiam na wygraną Mallory. :)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości