Projekt Dama - Odcinek 2

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Kapitan Indra » 10 lip 2018, 1:59

Nowy odcinek - super!
No, to panienki dostały za swoje nocne imprezowanie :D Kara musi być! Sprzątanie całej szkoły :brawo2:
Świetny wykład! Moja faworytka, Max, od razu wskazała odpowiednią kreację :brawo2:
Metamorfozy świetne. Emilio jeszcze świetniejszy :love: Najśmieszniejsze jest to, że ja wczoraj też zmieniałam swój wygląd, mianowicie byłam u swojej fryzjerki aby się ostrzyc ;) Chyba najlepiej wyszły na tych przemianach Max, Juliet i Mallory :) Za to reakcja Carly... :haha:
Rozmowy z mentorkami... no cóż, taka ich rola, żeby wytknąć dziewczynom każde niedociągnięcie.
I pierwsza eliminacja za nami... cóż, spodziewałam się tego, że akurat Carly odpadnie... Niewiele na tym programie skorzystała...
Oglądało się naprawdę fajnie. Czekam na kolejny odcinek.

Awatar użytkownika
Ururu

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Ururu » 10 lip 2018, 20:31

Fajny odcinek, nowy wygląd Misty mi się podoba, a Max to już w ogóle superaśnie :D
Patrząc na mój poprzedni post, jedna z moich faworytek już odpadła XD Ale coś czuję, że Max pociągnie dłużej :D Ale kibicuję też Juliet!
ObrazekObrazekObrazek

Misiek

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Misiek » 10 lip 2018, 23:26

Opłacało się czekać. Zawsze się opłaca.
Metamorfozy:
No teraz to dziewczyny wyglądają wspaniale! Zwłaszcza Max! Nie mogę się patrzeć. Piękna. Lory to zupełnie inna dziewczyna. Pozostałe dziewczyny tez super. Jeszcze przed programem stawialem na ............... że odpadnie jako pierwsza, a po pierwszej lekcji juz byłem pewny.

Dziewczyny będą odpadac co odcinek czy co dwa?

Moją faworytką jest Max. Mocno jej kibicuję i widzę ją już w finale.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Newsman
Newsman

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Galcia » 15 lip 2018, 14:01

Metamorfozy wyszły super, jedynie fryzura Mallory niezbyt przypadła mi do gustu, strasznie wychudziło jej twarz. Jak dla mnie odcinek wygrywa "wejściówka" Emilio. :haha: Ten jego uśmieszek! xD
Nie spodziewałam się, że pierwsza eliminacja nastąpi tak szybko, dziewczyny w sumie niewiele jeszcze zrobiły i wydaje mi się, że gdyby Carly nie była w tak oczywisty sposób negatywnie nastawiona, ciężko by było kogoś wybrać. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo

Projekt Dama - Odcinek 2

Postautor: Dodo » 31 lip 2018, 4:08

Strasznie fajny był ten odcinek. Kara dla dziewcząt świetna, do tego jeszcze te metamorfozy. Mnie też najbardziej spodobała się Max - wreszcie widać, że to dziewczyna :P Jakoś fryzura Mallory mi się nie spodobała.
Szkoda tylko, że musieliśmy pożegnać jedną z dziewcząt. Niespecjalnie mnie zdziwiło, że odpadła Carly - jakoś się nie wydawała zadowolona z udziału w programie i to jej negatywne nastawienie...
Kibicuję Juliet.
No i czekam na kolejny odcinek.
Obrazek