Ellen's Nightmare

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 30 gru 2013, 13:05

Obrazek


Witajcie ^^
Wielu z was zdazylo sie zapoznac z moim projektem. Obecnie mozna obejrzec prolog do tego serialu. Obecnie ostro pracuje nad kolejnym odcinkiem i byc moze, pojawi sie on jeszcze w tym tygodniu ;)

Prolog
http://www.youtube.com/watch?v=OpCEecgT3AE

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: rgx97 » 30 gru 2013, 13:52

To, co zrobiłeś, jest świetne. W zasadzie trudno nazwać to serialem, ponieważ czułem, jakbym grał w grę. :>
Z ogromną chęcią obejrzę następne odcinki. :)

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: schwimmen » 30 gru 2013, 13:59

A na kiedy planujesz 1 odcinek. Nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 30 gru 2013, 14:06

rgx97, no fakt :D Nie jest to typowy serial. Moze okreslenie "film interaktywny", bedzie tu najlepiej pasowac :)
schwimmen, no juz duza czesc materialu mam zrobiona, bede sie starac wydac odcinek jeszcze w tym tygodniu (prawdopodobnie jego koncowka). Jezeli sie nie uda, to juz w przyszlym winien zagoscic na YouTube :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: salberg » 30 gru 2013, 19:26

Cieszę się, że ten projekt wraca i realizacja pierwszego odcinka cię nie przytłoczyła. Bardzo chętnie zobaczę coś nowego, zwłaszcza tak oryginalnego. Będę trzymał kciuki.

No i mam nadzieję, że w późniejszych odcinkach wpleciesz chociaż trochę wyborów i parę ścieżek, którymi może potoczyć się fabuła. Wiem, że zajmie to chwilę dłużej, ale efekt końcowy będzie tego zdecydowanie wart.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 22:26 przez salberg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 08 sty 2014, 13:32

salberg pisze:Cieszę się, że ten projekt wraca i realizacja pierwszego odcinka cię nie przytłoczyła. Bardzo chętnie zobaczę coś nowego, zwłaszcza tak oryginalnego. Będę trzymał kciuki.

No i mam nadzieję, że w późniejszych odcinkach wpleciesz chociaż trochę wyborów i parę ścieżek, którymi może potoczyć się fabuła. Wiem, że zajmie to chwilę dłużej, ale efekt końcowy będzie tego zdecydowanie wart.
Nigdy przez glowe mi nie przeszla mysl, bym mial zrezygnowac z tego projektu. Za pewne odnosisz sie do dlugiego czasu oczekiwania, niestety na kilka miesiecy zmuszony bylem zrezygnowac z rezyserowania w the sims 3 z przyczyn prywatnych. Dlatego tez, tak dlugo to sie przeciagalo.
Co do fabuly, ciagle zastanawiam sie nad nieliniowa fabula, aczkolwiek wolabym pociagnac liniowa, ale sensowna historie. Oczywiscie dajac wam opcje interaktywne :)
W tym odcinku rozwine nieco swoj pomysl z prologu, aczkolwiek nie zaprezentuje pelnego potencjalu jaki mam przygotowany dla tego serialu. Im dalej bedziemy szli z odcinkami, tym ciekawsze opcje wam udostepnie (y) Premiera jednak nie odbedzie sie w tym tygodniu, przyszly tydzien wydaje sie byc jak najbardziej realnym terminem :sweet: ^^

----------------------

Zapraszam!
http://www.youtube.com/watch?v=2pfw5Ic-R8I

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: rgx97 » 15 sty 2014, 21:15

Kolejny, świetny odcinek. ^^
Zdecydowanie nie mogę doczekać się następnego. Muszę wiedzieć, jak wszystko się skończy. :o

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: schwimmen » 09 mar 2014, 6:21

Czy będzie kolejny odcinek? Nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 11 mar 2014, 12:30

schwimmen pisze:Czy będzie kolejny odcinek? Nie mogę się doczekać.
Kolejny odcinek oczywiscie bedzie :) Niestety, obecnie pracuje nad moim drugim serialem i dopiero po zakonczeniu prac nad odcinkiem do niego, zabiore sie za przygody Ellen.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: salberg » 11 mar 2014, 20:13

Don Lotario pisze:Niestety, obecnie pracuje nad moim drugim serialem i dopiero po zakonczeniu prac nad odcinkiem do niego, zabiore sie za przygody Ellen.
Od siebie powiem, że "Ellen's Nightmare" zapowiada się ciekawiej niż "Reborn" (bo to o tym serialu mowa, prawda?) i chyba będę bardziej wyczekiwał przygód z zombie, niż nowego serialu... Chociaż kto wie, mam nadzieję, że nas zaskoczysz. ;)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 12 mar 2014, 18:58

salberg pisze:
Don Lotario pisze:Niestety, obecnie pracuje nad moim drugim serialem i dopiero po zakonczeniu prac nad odcinkiem do niego, zabiore sie za przygody Ellen.
Od siebie powiem, że "Ellen's Nightmare" zapowiada się ciekawiej niż "Reborn" (bo to o tym serialu mowa, prawda?) i chyba będę bardziej wyczekiwał przygód z zombie, niż nowego serialu... Chociaż kto wie, mam nadzieję, że nas zaskoczysz. ;)
Nie :P Reborn, to jest zupelnie inna bajka. Jest to machinima, ktora bedzie miala swoja kontynuacje, nie jest to serial. Pracuje nad filmem, nad ktorym juz dlubie od jakis 4 lat ;P

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: schwimmen » 03 paź 2014, 21:26

Planujesz dalsze odcinki?

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 22 sty 2015, 17:51

schwimmen pisze:Planujesz dalsze odcinki?
Tak, oczywiscie :)
Zmienily mi sie nieco plany wydawnicze i w wakacje jak mialem zaczac prace nad kontynuacja "Reborn", postanowilem popracowac nad "Dziwne Historie", ktore z reszta mozna zobaczyc na tym forum. A teraz powoli koncze Reborn part 2. Mysle, ze ten film uda mi sie zrealizowac do konca Pazdziernika. Wtedy po krotkiej przerwie, zabiore sie za Ellen. Wiec tak wstepnie mysle, ze w polowie Grudnia gdzies moze Akt II sie pojawi.
Przepraszam, ze tak wszystko dlugo trwa, ale jak sami widzicie ja pracuje nad wieloma rzeczami, dlatego wiele projektow przeciaga sie w czasie.

----------------------

Czesc wszystkim :)

Dlugo nic nie mowilem na temat Ellen, a mam maly update.
Po zakonczeniu prac nad Illusions nie ukrywam, ze czulem sie wyczerpany. Mialem zarowno dosyc samych simow, jak i rowniez moje zlozla tworcze zostaly znaczaco wyeksploatowane. W polowie Grudnia rozpoczalem jednak prace nad drugim Aktem, prace te trwaly az do poczatku Stycznia. Wtedy dopadl mnie pewnego rodzaju kryzys tworczy- prace zostaly wstrzymane.
Nie oznacza to jednak, ze nic sie juz nie pojawi, wrecz przeciwnie; powoli znow zabieram sie do pracy. Mam nadzieje, ze nadal czekacie na kontynuacje tejze historii. Gdy Akt II wkroczy w zaawansowana faze, postaram sie wam przedstawic pare zdjec z planu :)

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: schwimmen » 24 sty 2015, 11:17

Bardzo się cieszę, ze będzie nowy akt. Czekam na zdjęcia. :)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 03 mar 2015, 23:21

Aktualizacja :)

Caly czas ostro pracuje nad E.N. Od ponad dwoch tygodni, mecze sie z jednym pomieszczeniem. Dosc dlugo nad nim dlubie, poniewaz wystepuje w nim cos na zasadzie growego skryptu; wydarzenie przyczynowo-skutkowe. Mimo, ze generalnie szybko da sie ten pokoj przejsc, ilosc wariacji i kombinacji jest naprawde duza, dlatego tez tak dlugo sie z tym grzebie. I jeszcze nie skonczylem :P Dlatego tez mysle, ze dalsze pomieszczenia beda juz nieco prostsze. Trudno mi powiedziec, kiedy wydam kolejny epizod, dlatego na chwile obecna nie podam przyblizonej daty. Zdjecia promocyjne mam juz porobione, ale poczekam, az przejde do kolejnych lokacji i wtedy wam je sprezentuje :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: salberg » 03 mar 2015, 23:27

Szczerze mówiąc, ja osobiście wolę zaczekać dłużej i dostać bardziej nieliniową i ciekawszą fabułę, z większą liczbą wyborów i zagmatwań, by odcinki były bardziej zróżnicowane i za każdym razem można było obejrzeć całość w jakiś inny sposób... To by było super. :P Więc mi dłuższe prace nad odcinkiem z tego powodu nie przeszkadzają.

W każdym razie powodzenia z kręceniem. :yes:

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 26 mar 2015, 0:51

Poprzedni post [spoiler]Masz racje i zgadzam sie z toba. Niemniej jednak, w pojedynke ciezko jest zrobic tego rodzaju produkcje. Oczywiscie, Akt II uwazam jest o wiele bardziej rozbudowany niz I czy prolog, jednak nigdy nie aspirowalem do stworzenia gry. To mimo wszystko, jest serial interaktywny.
Dalej zastanawiam sie, jak koncept interaktywnosci zostanie rozwiniety w dalszych aktach. Mysle nad tym, by stworzyc pare roznych zakonczen, ale to z kolei wymagaloby stworzenia czegos w rodzaju zapisu/wczytu. Ehh... tyle komplikacji :P[/spoiler]

Hejze znowu. Akt II jest prawie ukonczony. Mialem wam udostepnic porcje screenow. Postanowilem jednak, ze dam wam 1, ale jakze ciekawy zrzut ;) Zanim to, porcja newsow:

- Na Akt 2 sklada sie ponad 100 oddzielnych filmow!
- Dlugosc calego materialu wynosi ponad 1 godzine!
- Standardowy czas ukonczenia tego odcinka miesci sie miedzy 20 a 30 minut. Wszystko zalezy od tego, czy bedziecie chcieli zwiedzac wszystkie udostepnione pomieszczenia.
- Ellen w tym akcie moze zginac!
- Akt II jest jeszcze bardziej interaktywny niz Akt I, czy Prolog.

Premiera Aktu II moze nastapic jutro, jezeli nie, to w przyszlym tygodniu. Wszystko zalezy od tego, czy jeszcze pociagne ten odcinek dluzej czy juz go zakoncze ;)


A tutaj fotka :D
[spoiler]
Obrazek
[/spoiler]

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: diamond5 » 26 mar 2015, 8:55

Na wstępie KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!

Od niedawna odkrywam twoje dzieła...i na prawdę jest co podziwiać! :)

Nieco czuję się jakbym grała w grę przygodową(uwielbiam przygodówki)z nutką grozy...bardzo mi się to podoba :)

Także czekam na Akt II i nie poddawaj się... :)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 107
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 28 mar 2015, 2:43

Zapraszam wszystkich do obejrzenia Aktu II! :)
Zglaszajcie wszelkie bledy z linkami w spoilerach ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: diamond5 » 30 mar 2015, 14:14

No i obejrzałam Akt II :)

Fajnie się oglądało/grało :D

Nie sprawdzałam tego kranu w łazience gdzie była ta dziwna maź i krew bo bałam się ze mi zabije Ellen czy cuś :P nie wiem czy dobrze zrobiłam no ale nie chciałam ryzykować...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość