Ellen's Nightmare

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Eq » 30 mar 2015, 22:23

Jestem pod wrażeniem!
Podziwiam Cię, za tak rozbudowaną historię i za tyle możliwości.
Chciałbyś nam zdradzić ile łącznie filmów musiałeś przesłać wraz z premierą 2 części? :P

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 30 mar 2015, 22:41

No w sumie bylo ich gdzies kolo 110 :P

Dzieki za komentarze :)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 31 mar 2015, 15:20

zdroza93 pisze:A to każdy nasz wybór ma wpływ na historię i w sumie to tak jaby my ją kreujemy zależnie od tego co wybierzemy ?
Nie do konca (nie wliczajac w to mozliwosci zabicia bohaterki :P), aczkolwiek rozwazam opcje roznych zakonczen, wiec teoretycznie cos moze jest i na rzeczy :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Lenna » 05 wrz 2016, 13:54

Obejrzałam całość i jestem pod wrażeniem! Bardzo ciekawy pomysł, czułam się, jakbym grała w grę. Jeszcze ciekawiej by było, gdyby historia była nieliniowa, chociaż dla mnie by to było dodatkowe utrudnienie, bo lubię sprawdzić wszystkie możliwości :P Nakręcenie czegoś takiego też mogłoby być trudniejsze. W każdym razie serial w obecnej formie jest wystarczająco ciekawy, fajna akcja ze śmiercią w II akcie.
Czy projekt będzie kontynuowany? :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 05 wrz 2016, 23:33

Dzieki za komentarz!
Ogolny ksztalt projektu ciagle sie zmienia i sam nie wiem, jak on bedzie wygladal w finalnej wersji. Sklaniam sie jednak bardziej ku umieszczeniu roznych opcjonalnych "sekretow i znajdzek", ale glowna os fabularna poprowadzic raczej liniowo. Wiaze sie to z tym, iz w przeciwnym wypadku moglbym tego filmu zwyczajnie nie udzwignac.

Projekt bedzie oczywiscie kontynuowany. Musialem wziac sobie dluzsza przerwe od krecenia, jak i rowniez nie mialem nawet za bardzo czasu przez te pare miesiecy zeby przysiasc i cos podlubac. Mysle, ze niebawem wznowie prace nad aktem 3 :)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 29 cze 2017, 16:55

Troche czasu minelo od ostatniego Aktu jak i rowniez ostatniej wzmianki na temat prac do kolejnego epizodu Ellen's Nightmare.
Otoz ostatnio bardzo mocno pracowalem nad odcinkiem. Wczoraj ukonczylem juz roboty przy scenografii w 100%, wiec jedynie co by mi pozostalo do zrobienia, to nakrecenie materialu (ktory juz tak w duzej czesci zostal nakrecony).

Wydarzylo sie jednak cos czego nie moglem przewidziec i o czym nie mialem bladego pojecia. Otoz, YouTube wycofal sie ze wspierania systemu adnotacji, systemu, na ktorym opiera sie wlasciwie cale doswiadczenie jakim jest Ellen's Nightmare. W zwiazku z tym, musze zakonczyc ten serial. Robie to z wielkim bolem serca i jest mi niezmiernie przykro, jednak nie widze innej alternatywy dla prowadzenia tego projektu :(

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: salberg » 29 cze 2017, 20:13

Łączę się w bólu. Również korzystałem z systemu adnotacji naprawdę często, zwłaszcza na moim drugim kanale, i decyzja o zlikwidowaniu go bez żadnej mogącej zastąpić go alternatywy była ciosem poniżej pasa. No ale ja nigdy nie kręciłem serialu opartego na adnotacjach, więc dla ciebie to musi być naprawdę przykra sprawa. Mogę jedynie zasugerować na przykład wyświetlenie na ekranie informacji o tym, że można zdecydować co dalej zrobić klikając w link w opisie wideo by nakręcony materiał się chociaż nie zmarnował, ale rozumiem że to nie to samo. :/

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 04 lip 2017, 19:49

Dzieki Salberg. Trudno mi sie bylo, (a wrecz nie moglem) pogodzic sie z faktem, ze tyle materialu z Ellen pojdzie zwyczajnie do kosza. Grzebalem, szukalem i .... znalazlem! Nie jest to idealna alternatywa dla adnotacji, ale jest najlepsza z mozliwie dostepnych form dla prowadzenia tego serialu. A mianowicie, sa to... KARTY!

Obrazek

Karty maja sporo wad:

-moga byc umieszczane w filmikach dluzszych niz 25 sekund,
-wlaczaja sie w ostatnich 20 sekundach filmu (co oznacza, ze w niektorych sekwencjach Ellen, karty beda sie dosc dlugo "wczytywac"),
-maksymalna liczba kart na film rowna sie 4 (co jest dosc mocnym ograniczeniem, mialem np. w planach rozne zagadki, ktore z kartami sa niemozliwe do zrealizowania)
-karty zabieraja sporo miejsca na ekranie

Sa tez pewne plusy:

-karty moge byc importowane do innych filmow, co w pewnych przypadkach przyspiesza "montaz" Ellen na YouTube, jakoze sa sekwencje, ktore sie powtarzaja
-karty dzialaja na urzadzeniach mobilnych


A wiec tak, ku radosci swojej i fanow moge oznajmic; Ellen bedzie kontynuowana! A kolejny Akt jeszcze w tym, badz przyszlym tygodniu! :)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Ellen's Nightmare

Postautor: Malfurion » 03 paź 2017, 5:02

Jest, nareszcie kolejny akt! Mega dlugo nad nim pracowalem, ale jest on tez bardzo rozbudowany. Mam nadzieje, ze sie wam spodoba! Zapraszam!


https://www.youtube.com/watch?v=lG93xILeEj4


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości