Przyjemni

Perypetie zwariowanej rodzinki!

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: Przyjemni

Postautor: Tomaszek2122 » 24 lis 2014, 5:42

Aaaaw... jakie piękne włosy Jowity!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 24 lis 2014, 6:47

Jowita i Renia świetnie wyglądają w nowych fryzurach. Wyszykowały się na ten jubileusz jak nigdy przedtem. ^^
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 24 lis 2014, 17:16

Setny odcinek serialu został już nagrany i oczekuje na swoją premierę. ;) Tym samym poza jubileuszowym odcinkiem czeka Was jeszcze premiera 101 odcinka.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 26 lis 2014, 11:34

"Przyjemni"- Odcinek 100
Zapraszam

Stało się! "Przyjemni" dobili do setnego odcinka!
Jako reżyser tego serialu, jestem bardzo dumny z tego osiągnięcia.
"Przyjemni" stają się najdłuższym simowym serialem z dorobkiem 100 odcinków!

Obrazek

Bardzo dziękuję wszystkim Wam, za obecność, za oglądanie, za komentowanie
- bez Was ten serial nie dotrwałby do tego jubileuszu.
To dzięki Wam "Przyjemni" przez te trzy lata mieli oglądalność,
którą nie wszyscy reżyserzy mogliby się pochwalić. Dzięki!

TO NASZ WSPÓLNY SUKCES! :thx:
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, 11:32 przez Dejmian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Przyjemni

Postautor: Jackob » 26 lis 2014, 16:13

Ten odcinek zaczął się najdziwniej ze wszystkich. Ta muzyka, wszyscy stoją w kółeczku z dziwnymi minami taka wesoła stypa. soft1 Potem już było fajnie. ^^
Motyw 100 powtarzał się przez cały odcinek, najlepsze to chyba tekst Karoliny o 100 erotycznym śnie o Robercie. soft9
Jeszcze pojawienie się Malwiny, przekazanie wybranej sumy pieniędzy temu biednemu simowi, a na koniec odcinka Przyjemni wybrali się z przyjaciółmi na wakacje do Sunlit Tides. :aww:

Wszystkiego najlepszego Przyjemni oraz gratulacje Dejmian! Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Przyjemni

Postautor: Jackob » 26 lis 2014, 16:39

No właśnie! Czarkowi, któremu przez 99 0dcików nie udało zbić majątku na swoich coraz dziwniejszych sposobach na zarabianie, wreszcie się udało. :P

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 26 lis 2014, 17:13

Jutro w tym temacie zostanie ogłoszona bardzo ważna decyzja dotycząca serialu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia tematu.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Przyjemni

Postautor: Kasim Hazim » 26 lis 2014, 17:32

^ Mam nadzieję, że to nic złego. :c
Odcinek świetny, przyjemnie się go oglądało i strasznie fajny pomysł z gościnnym pojawieniem się Malwiny. :P
Gratuluję 100 odcinka. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: Przyjemni

Postautor: Tomaszek2122 » 26 lis 2014, 17:46

Ważna decyzja? Uu... źle mi się to kojarzy!

Odcinek super! Wszystko, takie bardzo porównane do setki, do I odcinka serialu itp.
I chociaż na jeden odcinek pojawiła się Malwina! Nasza wieczna studentka, rzuciła studia!
Toto srotek? No, przynajmniej Przyjemni mieli jakieś wakacje.
Tak, właściwie czy Przyjemni byli na tej samej wyspie co ten rozbitek z tej książki?

Gratulacje, Dejmian! 100 odcinków!

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 26 lis 2014, 17:53

Dzięki za wszystkie miłe komentarze! Dzięki temu wiem, że wiele mojego czasu spędzonego przy montowaniu odcinka nie poszło na marne. :)
Przyjemni byli na tej samej wyspie, co rozbitek w odcinku 94, natomiast nie jest to dokładnie to samo miejsce. : )

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 26 lis 2014, 18:29

Ja do początku odcinka, do tego kółka wzajemnej adoracji, nic nie mam - przynajmniej mogliśmy się wsłuchać w tę cudowną biesiadną muzyczkę! :P
Odcinek rewelacyjny, oglądało się bardzo miło. Czuć było, że jest wyjątkowy. Humoru nie zabrakło, ba, był lepszy niż kiedykolwiek. Fajnie też było zobaczyć Malwinę, super, że nie zapomniała o urodzinach Jowity. Sympatyczny i pouczający był motyw z bezdomnym - coś w tym jest, że dobro wraca. Także ogólnie odcinek świetny i aż ciężko uwierzyć w jego numer. 100 odcinków, ta liczba robi wrażenie. Serdecznie gratuluję!
Zastrzeżenie mam do tej wyspy z ostatniej sceny. Rozczarowujące, że to te same klimaty co z odcinka o rozbitku. Sunlit Tides małe nie jest, mogłeś zabrać bohaterów chociażby do tego spa na wzgórzu i już by było coś innego. ;)
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 27 lis 2014, 11:29

Produkcja serialu "Przyjemni" zakończona!

Po trzech latach serial schodzi z ekranów Waszych komputerów. Decyzja została podjęta na krótko po starcie obecnego sezonu.
"Przyjemni" najzwyczajniej w świecie wyczerpali swoją formułę, jednak mieli prawo - 101 odcinków to ogromna ilość przygód naszych bohaterów. Oprócz tego, że wyczerpała się formuła sitcomu, skończyły się też moje chęci. Pierwsze trzy sezony realizowało mi się znakomicie i co najważniejsze - z pasją. Kolejne sezony też były udane, jednak były one robione już bardziej pod widzów, a nie dla mojej przyjemności. Uważam, że całość się już trochę przejadła i mocno zużyła, a to jest odpowiedni moment na zakończenie tej historii. Jestem dumny, że serial doczekał się tak pokaźnej liczby odcinków, a przede wszystkim cieszy mnie setny epizod mojej produkcji. Gdybym miał zakończyć "Przyjemnych" przed setnym odcinkiem, to wiem, że nie byłbym w pełni usatysfakcjonowany. Teraz jestem. Chciałbym podziękować wszystkim oglądającym i komentującym, za to że byli i są. Powtarzam się, ale bez Was nie byłoby tego serialu, najwyżej kilka pierwszych odcinków. Bardzo dziękuję Guukiemu, za ogromną i niezaliczoną pomoc przy realizacji serialu, podrzucaniu pomysłów, czy współpracy technicznej. Guuki, jesteś częścią tej produkcji - dziękuję Ci za możliwość użyczenia aktorów: Hayden, (Czarek) Graham, (brat Czarka) Hugo, (różne wcielenia) czy Deana (Malwina). Twoje postacie były tak dopracowane, że idealnie współgrały z całością serialu. Bardzo dziękuję! Jest dużo więcej osób, które podrzucały pomysły na kolejne odcinki, dziękuję Wam za to! Myślę, że lepiej iż serial kończy się właśnie teraz, a nie w momencie kiedy byłby już totalnie miałki i nijaki, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... coś w tym jest. Nie zarzekam się jednak, że do serialu już nigdy, przenigdy nie wrócę. Być może po dłuższej przerwie, kiedy odpocznę ja, jako reżyser i sam serial, to będzie dobry moment na powrót? Jedno jest pewne: "Przyjemni" w obecnej kreacji się wyczerpali i nawet gdy kiedyś wrócę do emisji nowych odcinków, to serialowi będzie potrzebny lifting. Przed Wami jeszcze jeden, ostatni odcinek - nie będzie on jednak żadnym pożegnaniem, owszem, będzie kilka smaczków dotyczących końca emisji serialu, jednak generalnie furtka zostaje otwarta i w każdej chwili kolejne odcinki mają szansę powstać. Ja myślę, że serial po tak długiej i owocnej ilości odcinków ma prawo pójść na zasłużony odpoczynek. No cóż, dziękuję Wam za te trzy lata wspólnych przygód, a już wkrótce przed Wami ostatni odcinek serialu. Póki co, bo nie wiadomo, co wydarzy się w przyszłości. : )
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, 11:34 przez Dejmian, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: Przyjemni

Postautor: Tomaszek2122 » 27 lis 2014, 13:15

Koniec? Przerwa? Ale, mówiłeś o 13 sezonie... To trochę takie smutne.
Nie wiem, co powiedzieć... No, cóż...
Może chociaż wrzuciłbyś główne postaci i plan na Giełdę Wymiany? Myślę, że większość widzów chętnie zobaczy plan od kuchni

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 27 lis 2014, 13:30

Nie mam zamiaru zdradzać takich tajników produkcji, dlatego nigdy nie udostępnię planu. Zresztą został on już zdemontowany...
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, 11:34 przez Dejmian, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Przyjemni

Postautor: salberg » 27 lis 2014, 14:24

Nie dziwi mnie ta decyzja, zwłaszcza, że już wcześniej zapowiadałeś, że chcesz skończyć serial. Oczywiście szkoda serialu, niewykorzystanych pomysłów i sugestii, ale z drugiej strony to naturalna decyzja i raczej odpowiedni moment by ją podjąć. Mam nadzieję, że nie wycofasz się z kręcenia całkowicie i jeszcze kiedyś coś zrobisz, kiedy będziesz czuł się na siłach, nawet jeśli miałoby to być coś innego niż "Przyjemni". Powodzenia, brawa za wytrwałość i jakby nie patrzeć sukces, jaki udało ci się osiągnąć. :)

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 27 lis 2014, 16:37

Jutro pojawi się 101. odcinek serialu.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Przyjemni

Postautor: Kasim Hazim » 27 lis 2014, 20:35

Szkoda. :( Ale decyzja jak najbardziej zrozumiała.
I tak wielkie brawa za wytrwałość i za wszystkie odcinki Przyjemnych. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 28 lis 2014, 10:13

"Przyjemni"- Odcinek 101
Zapraszam

Dwunasta seria serialu przechodzi do historii.
Emisja trzynastej serii nie jest planowana.

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: Przyjemni

Postautor: Tomaszek2122 » 28 lis 2014, 13:38

To jest już koniec...
Ulubiony serial Reni się skończył.
Jak to powiedział Robert - ja też się boję, że nie wytrzymam bez tego serialu.
Jeszcze niedawno czekałem na 3-odcinkowe otwarcie poprzedniego sezonu, kiedy Renia wróciła...

// Poprawiłem błędy. ~rgx97

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Przyjemni

Postautor: Kasim Hazim » 28 lis 2014, 20:14

"I to by było na tyle" aż się smutno zrobiło. :c
Szkoda, że to był ostatni odcinek, ale cóż, nic nie trwa wiecznie. Fajnie, że odcinek nawiązał trochę do tego końca...
Odcinek był bardzo fajny, pogrzeb telewizora i okulary Renaty rozwaliły mnie najbardziej. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości