Przyjemni

Perypetie zwariowanej rodzinki!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Przyjemni

Postautor: Jackob » 29 lis 2014, 16:51

Przeczuwałem, że serial ma się już ku końcowi. Teraz był idealny moment. 101 odcinków nagranych, kolejne sto zmieniłoby serial komediowy w tasiemca. Więc dobrze, że Przyjemni skończyli się teraz gdy się jeszcze nie znudzili, niż gdyby umarli śmiercią naturalną.
Po cichu liczę na to, że za jakiś czas powiesz, że powracasz z czymś nowym. Może reality show.
Nawet jeśli nie, to ucieszy mnie widok zdjęć z Twojej gry. Na starym jeszcze forum uwielbiałem je oglądać, a od około trzech lat żadnego z trójki, z Twojej rozgrywki nie widziałem. :P

Odcinka 101 jeszcze nie obejrzałem. Obejrzę go w dzień Przyjemnych, czyli w środę. ^^

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 29 lis 2014, 17:20

Szkoda, że kończysz serial, ale to chyba faktycznie najbardziej odpowiedni na to moment, póki "Przyjemni" są nadal lubiani i u nikogo jeszcze nie powodują znudzenia. Będą dzięki temu mile zapamiętani. :)
Dziękuję za te wszystkie odcinki i za ten cały ubaw, który nam serwowałeś wraz z premierą każdego z nich!
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 30 lis 2014, 15:29

Obejrzałem odcinek 101. Ciekawie wykombinowałeś z motywem zakończenia tego ulubionego serialu dziewczyn, bo, co oczywiste, nawiązywało to do zakończenia samych "Przyjemnych". Uśmiałem się, gdy zobaczyłem telewizor w dole, hah! Będzie mi brakować tych szalonych pomysłów całej gromady. :D
Nie zgadzam się z tym co było na końcu, że jakiś czas minie i wszyscy o "Przyjemnych" zapomną - tak na pewno nie będzie. "Przyjemni" na zawsze w naszych sercach. <3
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 28 sty 2015, 16:52

Dla tych, którzy zastanawiają się, co teraz dzieje się z planem, który jeszcze dwa miesiące temu tętnił życiem, mam niespodziankę.
Najświeższe zdjęcia z planu, w którym do niedawna powstawali "Przyjemni". Ot, taka ciekawostka. :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 28 sty 2015, 16:59

Mieszkanie Reni znajdowało się w zupełnie innym miejscu niż sobie wyobrażałem, hah. Myślałem, że zaraz za kuchnią Przyjemnych. soft9
Fajna ciekawostka, dzięki. Tak jakoś smutno i pusto. Ciekawe czy kiedykolwiek życie powróci do tego miejsca.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Przyjemni

Postautor: Eq » 01 lut 2015, 12:28

Myślałem, że plan jest większy :P Oraz, że ma inny rozkład pomieszczeń.
No brakuje Przyjemnych... Jeden z najlepszych seriali.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 01 lut 2015, 12:31

Dzięki za miłe słowa. :)
Plan może wydawać się mniejszy, gdyż kilka pomieszczeń jest już rozebranych - chociażby sypialnia "Przyjemnych", czy też ogród, który był sporych rozmiarów. :)

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: Przyjemni

Postautor: NyanCat » 01 lut 2015, 15:27

Jaaacie, jak ten czas szybko płynie :doge:
Oglądam od kiedy? 4 sezon? 5?
Najlepszy serial simowy jaki oglądałam.
Uważam że należy ci się odpoczynek, nie wyobrażam sobie żebym zrobiła choć 1 odcinek w takiej wkurzającej grze jak trójka :doge:.
Zaraz zabieram się do nadgonienia ostatnich kilku odcinków.
Dzięki Dejmian :hug:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Przyjemni

Postautor: Misiek » 06 lut 2015, 21:31

Przyjemni to serial, ktòry na wieki bedzie w naszej pamięci. Mam nadzieję że kiedyś go wznowisz albo stworzysz inną produkcję

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 06 lut 2015, 21:45

Niestety, nie planuję powrotu do tego serialu w najbliższym czasie.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Przyjemni

Postautor: Misiek » 07 lut 2015, 19:14

A planujesz coś innego?

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 07 lut 2015, 19:35

Nie, nie będzie nowych produkcji.

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Przyjemni

Postautor: Misiek » 11 lut 2015, 22:27

A może dalvta jakies relacje Chrisa po programie hm,

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 12 kwie 2015, 22:18

Dziś minęły dokładnie 3 lata od czasu premiery serialu "Przyjemni". ;)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 12 kwie 2015, 22:33

Ale numer! Fajnie się zbiegło z udziałem Reni w "Promi Sim Brother". :haha:
Tęsknię za "Przyjemnymi"... Ostatnio sobie oglądałem ulubione odcinki i aż miło na sercu się zrobiło.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 23 maja 2015, 13:30

Przyznam, że ja też czasem wracam do starych odcinków, gdyż sam o niektórych istnieniu zapomniałem! Fajna pamiątka! :)
Tymczasem jeden z fanów mojego serialu postanowił poniekąd reaktywować "Przyjemnych"
we własnej wersji i z nowym tytułem, a także bohaterami:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Lj329Lf53dw[/youtube]
Możecie usłyszeć w jego wersji dźwięki znajome, gdyż użył śmiechów, podkładów przejść i kilku innych melodii z mojego serialu. Nie do końca akurat to mi się podoba, ale fajnie, że ktoś próbuje. :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Przyjemni

Postautor: Guuki » 23 maja 2015, 14:09

Poziomem nie dorasta to pięt "Przyjemnym", strasznie na niskim poziomie to jest. I w sumie taki plagiat, kopia Twojego serialu? Nie wiem nawet jak to nazwać, zero kreatywności. Fajnie, że jest fanem "Przyjemnych", ale mógł się tylko tym zainspirować a nie tworzyć coś całkiem podobnego. Ta sama muzyka z czołówki, te same śmiechy, weź...
I ta "Jechówka" podchodzi pod obrazę uczuć religijnych. Jeśli już, to niech obraża Świadków Jehowy nie robiąc błędów ortograficznych. :P
Totalny brak profesjonalizmu, kompletna amatorszczyzna, ale miło, że masz takich wielbicieli, Dejmian, dla których serial "Przyjemni" tak dużo znaczy. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Przyjemni

Postautor: brxnely » 06 cze 2015, 10:02

Także wychwyciłem te słowa Ronny w poprzednim odcinku PSB.
Cichą nadzieję się ma... Nie powiem :)

No nic, czekajmy na rozwój wypadków XD

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Przyjemni

Postautor: Mint » 08 cze 2015, 19:30

No właśnie. Chyba każdy, kto się z ,,Przyjemnymi'' zżył, chciałby tej kontynuacji. Lubiło się oglądać, komentować i z utęsknieniem czekać na nowe odcinki/sezony.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Przyjemni

Postautor: Dejmian » 09 cze 2015, 18:07

Słowa Reni w show: "Sim Brother", to nie jest fikcja. Cały czas mam wpływ na to, co ona mówi w programie, dlatego też jej słowa nie były wymyślone na potrzebny show. Od dawna już rozmyślam nad nową wersją "Przyjemnych", jednak zaznaczam: to są tylko luźne plany, w ogóle nie planuję z serialem na razie wracać i nie wiem czy kiedykolwiek to się stanie. Nawet jakby "Przyjemni" wrócili, to byłby to już zupełnie inny serial z inną formułą. Na przykład plan w którym zrealizowałem dotychczasowych 12 sezonów nadaje się... do rozbiórki. To samo z formułą sitcomu, śmiechami, muzyczkami, to wszystko nadaje się do kosza. Przyjemni w nowej wersji to byłoby już coś zupełnie innego. Ale tak jak mówię, to są wszystko bardzo, bardzo luźne plany. ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość